Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Egyébként én is drukkolok neked Dzséjt. Mi lesz a megnevezésed, ha elvégzed a sulit? ;)

Köszi. Köznéven rendszergazda, van valami hivatalos megnevezése is, de azt nem tudom. Rendszerinformatikus akármi.

 

Munkanélküli icon4.gif

Muhahahahaaaa... remélem nem sokáig :)

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köznéven rendszergazda, van valami hivatalos megnevezése is, de azt nem tudom. Rendszerinformatikus akármi.

Akkor az hasonló mint amit én tanultam. Nekem számtechnikai szoftverüzemeltetői képzettségem van.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bomarr: neked is köszi. Ennyi drukkal már csak sikerül ;)

 

Rog: a szoftverüzemeltetői eggyel lejebbi szint, mint az, amit most végzek (Bomarr jól tudja, nekem is van). Ott még office programokat és alapszintű számítástechnikai ismereteket tanítanak (programozás elmélet, számítógép működési elve, hálózatokról alapokat). A rendszerinfó meg a köv. szint, itt már részletesen vesszük a hálózatokat, különböző szervereket állítunk be, op-rendszereket ismertünk meg, konfigurációs menedzsmentet, programozás is van, webszerkesztés (html és php), szóval voltaképpen arra építkezik, amit a szoftverüzemeltetők tanulnak. E felett meg már szakosodás van programozásra vagy mérnökre (ezek már diplomával járnak, na én idáig nem megyek, elég nekem a szakmai vizsga).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez az amit sehogy se tudnék megérteni. ;)

A baj az, hogy én se :S A szóbeli tételekben meg van, nem is egy.

 

Amúgy három féle ember van programozás tekintetében.

1. Aki úgy látja a világot, mint Neo. Bármit mondasz neki, kis agyalás után lazán megírja a programot. Ezek az igazi programozók.

2. Aki bemagolta az elvet, a parancsokat, majd ezeket bizonyos minták alapján képes megcsinálni. Ezzel az a baj, hogy amint valamit nem a minta alapján kell megcsinálni, összeomlik.

3. Aki úgy pislog bármilyen algoritmusra, mint borjú az új kapura. Én is ebbe tartozom, sajnos.

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

(amúgy a lányod is aktívan szurkol, szurkolt, stb!)

Köszi szloeb jedves lányom.

 

MEGVAN! vÉGgre papíros rendszerinfós vagyok. Meg részeg, de att mindjár kialszom. ;)

 

Függe, remélem neked is sikerült!

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

MEGVAN! vÉGgre papíros rendszerinfós vagyok. Meg részeg, de att mindjár kialszom. :)

Szép volt Papi! ;) (Erre kiabálhatod hogy "Hol vagy Charlie?!" :D)

 

Szerintem az amik többet értek volna veled a második vilháb idején mint a navajókkal. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi, mindenkinek.

Füge, neked további sok sikert.

 

Banyeg... pedig már józanodtam( józanodok). (És most szépen lassan, megfobntoltan írok.) Ráadásul, én még jó állapotban hagytam el a Sörpatikát. Egyik osztálytársamról már azt hittük, a bsuzra úgy kell felrakni...

 

Edit: az MSN kiirásom mindent visz...: "Kész vagijm resrujeg, lelkilegh, mindenütt... de megvan az vizsga!"

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Anyukádnak jobbulást, a többi megpróbáltatáshoz pedig kitartást.

 

Mindenkivel most szakít a barátnője? Többen panaszkodnak erre most, mint az elmúlt öt évben bármikor. Ilyenkor mondom, hogy de jó, hogy nincs barátnőm (ilyenkor, máskor nem mondok ilyen hülyeséget, ellenkezőleg).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gratula Dzséjt! Azért remélem programozni némileg tisztább fejjel fogsz ;)

Kizárt, az józanul nem megy (tapasztalat, ültem be programozásra ittasan, és jobban folyt a kód :))

 

Donát: ez a helyes hozzáállás.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.