Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Gratulálok! ;) (Az állatszervezettan mifelénk is húzós volt. :) Még elég jól emlékszem, mekkora megkönnyebbülést jelentett befejezni a vizsgaidőszakot...)

:) Köszi mindenkinek! Bíztat a tudat, hogy ennél csak nehezebb jön. :clap:

 

Állatszervezettan: Idegrendszer a legnehezebb és a keringés.............

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gratula Orki!!!!

 

 

 

 

 

Más: nincs netem, apci (okkal) lemondta az előző előfizetést és még nem is járt utána újnak. Amíg nem kezdi el zavarni őt is a nettelenség, addig csak a könyvtárból tudok netre jönni. Úgyhogy nyugi, vagyok, és majd leszek újra.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sebaj, leányom, majd sikerül következőre :)

Ha lehet vonatozni, akkor ugye mi is jövünk, ellenkező esetben, nem tudom, mi lesz :lol:

Jobbulást addig is és utána :)

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ody, nálam bejön. Megnéztem.

 

Félve írom akkor be, de nekem akkor meg lett az összes vizsgám szigorlatostúl mindenestül. :cool:

Gratulálok, Coce.

 

Én már meséltem, hogy egy tárgyból miként buktatta meg. Ezen kívül lett egy 4-esem, a többi ötös, szóval 4,34 lett az átlagom :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

:cool: Melyik tárgy okozta a zavart az Erőben?

növény szervezettan.......Emiatt nem tudok úgy megenni egy hagymát, hogy ne tudnék a húsos alleveleiről, amiben cukrot raktároz vagy ránézni egy szalmaszálra, amiben bélfaradigma van. Alapvetően nem tudok a növényekre ránézni, hogy ne jutna róluk eszembe valami, de ennyi nem volt elég a kettesh ez, olyan jó volt boldog tudatlanságban élnem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ilyen velem is volt, egyszer évekkel ezelőtt anyám mondta, hoyg kaptak mosóport a melóhelyen, és azonnal eszembe jutott, hogy kell elszámolni a cégénél :D

Persze azóta ilyeneket nem tudok, más lett a "szakirányom" a melóban :)

Szakmai ártalomnak vagy valami ilyesminek hívják :cool:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Aki szereti a fizikát, Teller Ede előadása a relativitásról, egyszerűen érthetően. A lassúsága kor rovására írjuk, nézzük el neki.

http://www.lilli.hu/news/news/60/teller-ed...taselmelet.html

 

 

Egyébként ma apa azt mondta, hogy olyan, mintha egy jurtában élnénk, nem tudom miért, hiszen csak keresztül esett egy bála szénán és ráborult egy tegez vessző.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hehe, hozzánk is betört egy nagy multi, Irsán ma nyílt a Tesco :)

Hugival elmentünk megsasolni, legalább van egy üzlet nálunk is, aminek tisztességes kínálata van, bár kicsit sokat kellett várni a sorban, hogy el tudjam vinni a füstölt makrélám, amit nagyon szeretek, és végre itt tudok venni :cool:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hehe :cool: Na jó, akkor azt mondom, hogy több :) De tényleg, nálunk faluhelyen (bár város vagyunk) három helyre be kell menni, hogy az ember mindent kapjon, amit venni akar (és persze nem a legdrágábban), és csak az alapcuccokról van szó. De tényleg csak kisebb boltok vannak, kis CBA, kis Coop, stb.

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha jól utánagondolok, akkor végül is öt utcasarkot érintek, mikor melóba megyek nap, mint nap, és csak egynek a sarkán van kocsma :cool: Az is az állomásnál :D

Szóval ezt akár vehetjük átlagnak is :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jaj... ha ilyeneket állítasz a Tescoról, akkor jobb, ha nem tudom, milyen kínálata van a többi boltnak? :D

Tavaly mikor kábé éjfél körül érkeztünk haza Horvátországból, beugrottunk kajáért.

 

Egy: Tök üres volt, semmi ehetőt nem találtunk, végül egy doboz fagyit ettünk négyen.

Kettő: Egér rohangált a lisztes polcon. Igazi faunája van a tesconak. :) A galambokról nem is beszélve és a lábszagú darálthúsról, ami miatt anyu végigszaglászott mindenkit a családban. :cool:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.