Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Én se szólítom öcsinek a DONt, pedig megtehetném...

 

Ody meg a bátyád, születési sorrend balról jobbra... :)

Hát azért megnéznék egy ilyent! :D

 

Egyébként születési sorrend megegyezés szerint! Nem volt elég hely, hogy még ilyenekkel is foglalkozzak... (Mellesleg a korábbi családfához képest Te is átkerültél MissKarrde bal oldalára. Márpedig ő előtted született kedves fiam... :D )

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ne ijesztgesd már ennyire. :D Még nem tűnt el senki a csatornában. :D

Nono, ne legyünk ilyen hamariak ilyen kijelentésekkel. :D Első asszonyom például egyik nap elment Sziget-elni testvérével és nem tért vissza semelyikük sem. :D És ehhez nekem nem volt semmi közöm. :) És persze ott van Salla is aki messze-messze kódorog Szicília napfényes vidékeitől. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Milyen vírustalanító programmal nézessek át egy pendrive-ot? avira AntiVir van a gépen, néhanap frissíti is önmagát, más momentán nincs. A kérdéses pendrive megjárt három különböző számítógépet mostanában, mégpedig olyanokat, amikben egyenként 4-5 másik pendrive fordul meg naponta, stb. Szóval a toll-drive jóeséllyel összeszedhetettte az egész SzIE-ÁOTK teljes víruspopulációját, a meghívott előadók anyagairól nem is szólva. Szívesen "fertőtleníteném".

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó ez az avast? Érdemes felrakni?

Az okosok szerint szinte egyenértékű a NOD-32-vel... és otthonra ingyenesen regisztrálhatod. Ezután naponta legalább egyszer frissíti a víruslistát. Ja, és eddig semmi problémám nem volt vele. :)

Szerkesztve: - Gyoka Lamaro
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mindjárt sírok! :nana:;)

Még másfél hétig nem látom a családomat, szeretet hiányom van. NIncs itt senki, tök egyedül vagyok. Büdös sör szag van, amitől simán belehet rúgni. Miért most kell főzni, és nagyon hideg. Kabátban és három zokniban kuksolok a takaróm alatt. Akkora a huzat, hogy az Atlaniti óceánt is át tudnám szelni az erejével. Lassan felszedem a padlót és begyújtok vele. Most ment el mellettem egy pingvin........... :D:?

Rájöttem, hogy a XXI században élek, noha a körülmények a barlang óta nem sokat változtak........

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Rossz lehet neked. A barátnőm is ebben a cipőben lenne, ha maradna a koleszban jövőhéten, de helyette inkább eljön hozzám. Mennyivel jobb dolga lesz itt. Meleg van, nyugodtan alhat nem zavarja senki és semmi, és el lesz kényeztetve. :nana:

 

Egyébként ő is pont ezekre a dolgokra szokott panaszkodni mint Te.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mindjárt sírok! :nana:;)

Még másfél hétig nem látom a családomat, szeretet hiányom van. NIncs itt senki, tök egyedül vagyok. Büdös sör szag van, amitől simán belehet rúgni. Miért most kell főzni, és nagyon hideg. Kabátban és három zokniban kuksolok a takaróm alatt. Akkora a huzat, hogy az Atlaniti óceánt is át tudnám szelni az erejével. Lassan felszedem a padlót és begyújtok vele. Most ment el mellettem egy pingvin........... :D:?

Rájöttem, hogy a XXI században élek, noha a körülmények a barlang óta nem sokat változtak........

Hugi, megy egy jelképes ölelés. :?

 

Azért az elég cinkes, hogy ilyen állapotok uralkodnak a koleszokban. :S

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mennyivel jobb dolga lesz itt. Meleg van, nyugodtan alhat nem zavarja senki és semmi, és el lesz kényeztetve. ;)

Ody, ezt azért fordítsuk le ezt emberibb nyelvre. Leginkább magaddal takargatod, számítógép kikapcsolva, lágy zene a rádióból és a vacsorát ízlésesen elfogyasztod a köldöke tájáról. :nana::?:D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ody, ezt azért fordítsuk le ezt emberibb nyelvre. Leginkább magaddal takargatod, számítógép kikapcsolva, lágy zene a rádióból és a vacsorát ízlésesen elfogyasztod a köldöke tájáról. :nana::? :?

Hát....van benne ilyen is, de nem csak erre gondoltam. ;) Meghitten együtt lenni nem csak 'úgy' lehet. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hugi, megy egy jelképes ölelés. :nana:

 

Azért az elég cinkes, hogy ilyen állapotok uralkodnak a koleszokban. :S

Megy innen is Orki. Remélem, gyorsan eltelik ez a másfél hét, és mehetsz haza ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezt a figyelmeztetést kaptam egy ismerősömtől:

 

"Informatikai szakértők szerint 2008.11,24.-én hétfőn az interneten nagy mennyiségű vírus megjelenése várható. Ezért un "vörös riasztást" adtak ki.

 

Javaslat: akinek nincs megbízható vírus-irtója annak nem célszerű hétfőn felmenni a világhálóra.

Aki mégis felmegy az csak általa jól ismert lapokat nyissa meg."

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezt a figyelmeztetést kaptam egy ismerősömtől:

 

"Informatikai szakértők szerint 2008.11,24.-én hétfőn az interneten nagy mennyiségű vírus megjelenése várható. Ezért un "vörös riasztást" adtak ki.

 

Javaslat: akinek nincs megbízható vírus-irtója annak nem célszerű hétfőn felmenni a világhálóra.

Aki mégis felmegy az csak általa jól ismert lapokat nyissa meg."

Erről én sehol se hallottam...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezt a figyelmeztetést kaptam egy ismerősömtől:

 

"Informatikai szakértők szerint 2008.11,24.-én hétfőn az interneten nagy mennyiségű vírus megjelenése várható. Ezért un "vörös riasztást" adtak ki.

 

Javaslat: akinek nincs megbízható vírus-irtója annak nem célszerű hétfőn felmenni a világhálóra.

Aki mégis felmegy az csak általa jól ismert lapokat nyissa meg."

Erről én is hallottam reggel. Hát, én csak olyan lapokat nyitok meg, amiket jól ismerek, plusz jó a vírusírtóm.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Erről én sehol se hallottam...

A hálaadás miatt van (a szakértők szerint). Ugyanis ilyenkor az amcsik rászabadulnak a netre, hogy megkezdjék a karácsonyi nagybevásárlásra a böngészést. Ezt pedig kihasználják a rosszarcúak. Tavaly is volt ilyen. Leginkább az USA-ban észrevehető.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.