Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Igazad van. Trágárságokat ne. Ok, tehát akkor semmi olyat ami esteleg a világban történik, vagy politika? A politika ok, főleg a magyar, abból volt már itt balhé. Gondoltam a külföldiből nem lesz. De ha ez a kívánság akkor semmi ilyet nem írok be.Tegnap amúgy is egy baromi sz*r napom volt, itt rohadtam egyedűl ittam is.Persze ezek nem mentségek, tudod piásan a durva dolog is enyhévé válik.

 

Különben bocs mindenkitől akit megsértettem a belinkelt videóval, és a kommentárral. Igy józanul tényleg nem kellett volna. Vigyázni fogok.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Definiálja Cushing kórt!

Mellékvesekérg túltermeli a glükokortikoszteroidot. Primer: MVK hormontermelő daganata, szekunder: hipofízis stimulálóhormont termelő daganata, iatrogén: orvos túladagolta. Izmok leépülnek, vércukor magas, hasalji ödéma, izom-eredetű enzimek a vérben, immunrendszer a bányászbéka segge alatt.

 

 

 

BUÉK mindenkinek!

Frenkie: megtisztelő hogy még részegen is a Fórumon jár az eszed :P

Szerkesztve: - Darth Krande
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi Krande! Sejtetem, hogy a fránya mellékvesekéreggel van kapscolata.

 

Aki ráér és nagyon unatkozik, nincs mit néznie a dobozban, annak ajánlom ma 15.20tól M1en az OTP lovasvilágkupát. Ilyen nagy darab sport dinoszauruszokkal mennek körbe és nagyon magas akadályokat ugratnak át unalomig ismételten. Közben lesz kaszkadőr bemutató, ördög lovas, western stb, tán Kassai is.

Elméletileg mutatják az edzőmet is. Lovastornázni fognak. Remélem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hehe, sejthettem volna :?

Az új Sheriff-fel új szelek érkeztek :?

Káromkodások csillagozása, hohóóó... járnak közöttünk olyanok, akik tudják, milyen kegyetlen vagyok ezen a téren. Offok leállítása? Cöcc, előlem az off szó alapból menekül. :?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Már látom, amint a virtuális sheriff és békebíró, egy óvatlan beirás miá, dühbe jön. A békebíró hatalmasat köp a monitorra, a sherif egy mozdulattal csőre tölti a wichestert. Közben össuevonják szemöldöküket, morcosan kisétálnak a hűs irodából. A cowboy csizma sarkantyúja vészjóslóan peng. Az úton egy ördögszekér görög keresztül, latin nevén Eringium campestre. Míg a sheriff csípőböl sejhajon durrantja a renitens indiánt, addig a békebíró kiszögeli a wanted plakátot.

 

Lőttek a kicsillagozott, vonat füttyöknek.................

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ti még nem is vagytok olyan kemények(bár néha úgy tünik).Torrentoldalakról, csak ha már a nem megfelelő kérdést intézed a staffhoz akkor kivágnak.

Mondjuk személy szerint sosem fogom megérteni a fórumokon a keménykedést(valaki kap egy kis hatalmat és már felsőbbrendű lesz).Szerintem egy fórum azért van, hogy jól érezzük magunkat. Pl én biztos nem szólnék ha elterelődik a szó az adott témától, mert ha jól beszélgtetnek ,de másról miért ne?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pl én biztos nem szólnék ha elterelődik a szó az adott témától, mert ha jól beszélgtetnek ,de másról miért ne?

Na igen, egy bizonyos mértékig hagyni lehet, itt szokás is. De azért a topicok címe nem véletlen van, és ha már létezik a fórum etikett (vagy netikett), a kúltúrált és átlátható társalgás végett muszály megfogadni mondjuk az olyan irányelveket, hogy ne offoljunk szét egy témát. Mert én például nem érezném jól magam, ha Darth Vader topikjában Pampacseki Boborján életútjának kitárgyalásával találnám szembe magam. Vagy, nem érdekelnek különösebben a zenei topicok, nem is igen olvasom őket. Viszont kifejezetten lelombozó lenne, ha mondjuk a sorozat topicban hat oldalt kéne átgörgetnem, mert éppen ott lett téma egy Johnny Cash szám a Columboból kiindulva. Szóval lehet, hogy két-három ember élvezi a társalgást, de a maradék 90-et lehet, hogy hidegen hagyja az a téma, és szeretnének a címbeli témáról beszélni. És ekkor nem a 90 embert küldjük el máshová, hanem azt a kettőt, aki offolja a topikot, oda, ahol az nem off. Ezért vannak a moderátorok, és ezért koppintanak az offolók orrára, nem azért, mert keménykednek (persze, ez az alapelv, viszont vannak olyanok, akik tényleg csak keménykednek, de azok nem jó moderátárok, és a fórum sem jó).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pont nálunk nem lehet elmondani, hogy olyan nagyon keménykednénk. A tagság sem ad rá okot, ami mondjuk elég jó dolog. Egyébként Dzséjt tökéletesen összefoglalta a lényeget. Egy fórumban legyen rendszer, mert ha bármit bárhova írogathatunk, akkor az csak egy nagy káosz lenne aminek sok értelmét nem látom.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Így van, legyen rend. :?

Néha ugyan én is szoktam OFF-olni, de azért igyekszem a minimális szinten tartani a dolgot, mert az többet ér, hogy visszamenőleg is könnyen meg lehet találni bármit a topikok címe alapján. Nekem legalábbis ez még eddig mindig sikerült.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pont nálunk nem lehet elmondani, hogy olyan nagyon keménykednénk. A tagság sem ad rá okot, ami mondjuk elég jó dolog.

Való igaz, itt tényleg elég liberálisak a moderátorok. A Jedi Rend fórumán sokkal előbb, és keményebben szólunk az offolásokért és az egyéb olvashatóságot romboló hibákért. (Ennek oka, hogy nem egyszer elszabadult a dolog, és valahogy rendet kell tartani. Na meg van három offtopic a különböző fajsúlyú témáknak...) Szóval, itt a fiúk pont annyira szigorúak, amennyire szükséges, hogy mindenki jól érezhesse magát a fórumon. :?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Való igaz, itt tényleg elég liberálisak a moderátorok. A Jedi Rend fórumán sokkal előbb, és keményebben szólunk az offolásokért és az egyéb olvashatóságot romboló hibákért

 

Akkor a Jedi Rend fórumán igazi jedi rend uralkodik :?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ti még nem is vagytok olyan kemények(bár néha úgy tünik).Torrentoldalakról, csak ha már a nem megfelelő kérdést intézed a staffhoz akkor kivágnak.

Mondjuk személy szerint sosem fogom megérteni a fórumokon a keménykedést(valaki kap egy kis hatalmat és már felsőbbrendű lesz).Szerintem egy fórum azért van, hogy jól érezzük magunkat. Pl én biztos nem szólnék ha elterelődik a szó az adott témától, mert ha jól beszélgtetnek ,de másról miért ne?

Minket a starwars.hu-n már meg is fenyegettek bizonyos fórumozók, hogy hogy merészelünk moderálni az oda nem illő dolgokat. Néhányan azt hiszik, hogy a fórum játszótér ahol a hülyegyerekek elszabadulhatnak. Én azt mondom, ha lenne odaát több lehetőségünk én nem is figyelmeztetném a delikvens f*tyirázógatót, aki ezen mód alatt éli ki magát fórumozás alatt(!), hanem rögvest bannoltatnám. Ez persze a durvábbik esett, máskülönben meg Dzséjt remekül leírta a finomabb verziót. :?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor a Jedi Rend fórumán igazi jedi rend uralkodik :?

Igen, mondhatjuk... :P De azért mi sem harapjuk le senki fejét elsőre. :P (Másodszorra már lehetséges. :? Főleg, ha a lányok épp rossz kedvűek... :?:D )

 

Az sw.hu fórumán túl sok a fórumozó és a hsz ahhoz, hogy tökéletes rendet lehessen tartani. És hát a topicok ömlesztett rendszere sem kedvez az offolások visszaszorításának. Sok topic "elveszik", mert a fórumozók a régebben használt topicokat (pl velem együtt) nem nézik meg, talán nem is tudnak róluk. Egy struktúrált fórumon sem egyszerű eldönteni néha, hogy egy téma hova való, de egy az sw.hu-hoz hasonló fórumon ez sokszor reménytelen vállalkozás, főleg egy kezdő, vagy ritkábban fórumozó számára. (A szerepjáték topicok és offtopicjaik pedig végképp összezavarják a hozzám hasonló egyszerű halandókat... :D )

Szerkesztve: - Gyoka Lamaro
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pedig a szerepjáték topicok az legegyértelműbbek. ;)

Engem olyan oldalak szerepjátékai idegesítenek, ahol kismillió topicban vezetik az eseményszálakat. Itt meg momentán egy plusz egy van, tartalom szerint. A sztorivezetésnek, meg az egyeztetéseknek. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És a gondolatközlés szabadsága?Az hol van?Valamilyen szinten egy fórumon diktatúra van. Én sosem fogom megérteni még egyszer mondom, de mivel nem vagyok moderátor nem is érint.Nálam a szabadság mindenekfelett.

Számodra ismeretlen emberek akik épphogy kibújtak a tojáshéjból parancsolgatnak neked, hogy mit tehetsz és mit nem.Ez azért gáz.De el kell fogadni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És a gondolatközlés szabadsága?Az hol van?Valamilyen szinten egy fórumon diktatúra van. Én sosem fogom megérteni még egyszer mondom, de mivel nem vagyok moderátor nem is érint.Nálam a szabadság mindenekfelett.

Számodra ismeretlen emberek akik épphogy kibújtak a tojáshéjból parancsolgatnak neked, hogy mit tehetsz és mit nem.Ez azért gáz.De el kell fogadni.

Gondolom az ember úgy csatlakozik egy közösséghez, hogy előtte megnézi hova lép be, mik a szabályok. Ha nem fogadod el akkor nem kell csatlakozni. És mi ez a diktatúrás hülyeség? ;) Csinálhatsz Te is fórumot, szerintem ott aztán azt írogatsz amit akarsz. A Te szabályaid érvényesülnek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.