Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Leányom, nyugodj meg, sajnos ezzel mást nem lehet tenni, hátha jövőre jobb lesz :D Hétvégén jössz a talira?

Rosszul kérdezted tőle.

UGYE jössz hétvégén a talira? :D

 

 

Máskülönben el lesz rángatva otthonról. :D :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Készülök.............., remélem anyám megvéd vagy valamelyik rokony vagy tezsvír

Most jrtam egy két oldalas regényt ebe a topicba, erre nem elszáll?!

Ez nem az én napom ma!

Majd anyád fogja kiszabni az ítéletet. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az tuti! Akkora lyukak vannak az órák közt, mint az ementáliban. INkább zsúfolják össze és legyen más fél szabad napom, de ezt nem szeretem.

Hát ha már így alakult, nincs mit tenni... olvass közben, vagy majd ha már szép idő lesz, jókat lehet sétálni is.

Én ezeket a lyukakat, ha tehettem, a Gellért-hegy tetején töltöttem - valami csodás volt! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Miss Kardeenak és annak akit még érdekel.

Spoiler:

Kardeenak ígértem beszámolót a lovas kalandjaimról, így utólag megelytve bepötyörészem a fórumra. Tegnap elött szépen megkértek, hogy aludjak kint, mert mindenkinek programja van vagy nehéz napja volt, és jó lenne, ha valaki vigyázna a pacikra. Tehát fogtam magam, felmálháztam és kiköltöztem a lovardába két napra. Amint megérkeztem máris belevetettem magam a munkába, szószerint. A méteres sárban sikerült hanyatt vágódnom, majd talicskázás közben egy spárgával gazdagítottam a repertoáromat. Ilyen rossz időben szegény lovak bent ácsingóznak az stállóban, így az embernek rengeteg almot kell kihordani, sebaj a talicskázás nemesít. Én ezzel bíztatom magam. A trágya egyrészét a fűre szórtam, miközben harsányan mondogattam, hogy egyetek talajbaktériumok, nesztek gombácskák. Már a negyedik ismétlésnél tartottam mikor szóltak, hogy pattanjak lóra. Húgom kedvencét kaptam, akiről tudni kell, hogy tesómnak szóra bármit, én meg megszakadok mire ügetésre bírom. Hála a rossz időnek és box fogságnak most inkább vissza kellett fogni. Húzós volt, mert az edzés háromnegyedét végig vágtáztuk. Ez a momentum aznap még egyszer megismétlődött, így kiadós izomlázzal folytattam a széna hordást. Ebédnél spenót volt a menú, amit én kissé sótlannak találtam. Mikor oda nyújtották a sót már fel kellett volna figyelnem. Majd szórás közben csapta meg az orromat a só édeskés illata. Meglepve tettem szóvá, hogy ez fürdő só. Állítólag nem az, hanem Himalájai só, nem baj ízre is fürdő só volt. Másnap a napot lóháton kezdtem. A drága lovat, akinek a kis csikója is részt vett az edzésen, nagyon aranyosan követte a mamit, néha elkószált, akkor egér hangon nyihogott, majd megijedve visszatért anyjához. Nos őt nem bírtam vágtába ugratni, végül begörcsölt vádlival sikerült sebességet váltanunk. Ez is húzós óra volt, de élveztem. Azt meg sem említem, hogy a csikó remek mókának találta azt, hogy nyergelésnél a nyerget leszedje anyja hátáról, leszerszámozásnál meg elcsórja a lóvakarót. Délután a pálya szét taposott talaját kellett megigazitani egy boronával. V Ez úgy történik, hogy az ember egy boronát vagy mit köt a kocsi után, majd körbe-karikába megy a pályán, mig szép nem lesz. Ez nem jött össze, így társam javaslatára, mint súly helyet foglaltam a boronán, kishijján hányásig köröztünk, durvább volt mint a körhinta vagy a hullám vasút. Este megint lovaglás,unalmas részek mégunalmasabb része, utána meg neki álltam megcsinálni az éjszakai fekhelyemet. Van egy kis ház ott jól befűtöttem, elöszőr segítséggel, mert kályha analfabéta vagyok, utána már ment. Kaptam egy katonai hálózsákot, ami olyan meleg volt, hogy a melegitőmet le cseréltem pólóra és ennek ellenére trópusi hőség volt. Mikor lefeküdtem heveny infarktust kaptam, mert szokatlan volt a nedves fa ropogása, az egerek rohangálása stb, majd elaludtam. Annyira, hogy későn keltem és lekéstem a reggeli etetést és az első lovas órámat is. Ha már igy jártam, akkor begörcsölt háttal é merev derékkal csiga lassan kialmoltam három boxot, majd ismét lóra ültem. Vannak pillanatok, mikor elgondolkodok azon, hogy én mennyire lökött vagyok, de ezen nem elmélkedhettem sokáig. Edző néni nem szereti a tötymörgést, ráadásul volt egy másik lovas aki sehogy se tudta munkára birni a tiszti hátast, így az oktató egy ostorral a pálya küzepén vezényel, mi pedig mentünk, mint a meszes. iszkrét vinyogással nyugtáztam, mikor megdicsért, hogy milyen szépen ülök. Igazából nem azért ültem úgy, mert úri kedvem úgy tartotta, hanem begörcsöltek az izmaim. Még most is karót nyelt varjúként gubbasztok a gép elött. Megemlítem még azt, hogy utálom a macskákat, de a lovarda macskája ezt nem tudta és állandóan rajtam lógott szószerint. Amint látta, hogy leteszem a lapátot rögtön a karjaim közé ugrott.

Hasra estem még háromszor a sárban, nem tudok lépcsőzni, alapvetően deréktól lefelé mindenem fáj, hiába nem szoktam hozzá a napi több órás lovagláshoz és a vágta edzésekhez. Mindezek ellenére sokat tanultam és élveztem a fagyoskodát a sártengerben.

Befejezem...............

Szerkesztve: - orki
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ilyenkor ne legyen ideges az ember azokra a bizonyos tagokra... :D

http://www.nemzetisport.hu/kezilabda/maria...tet-220670.html

 

A cikk utolsó sorain már meg se lepődik az ember.

 

Nyugodjék Békében Cozma!

 

És jobbulást a társainak!

 

Mindig zavar, ha kiváló sportolók halnak meg.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És ki se lehet mondani, hogy cigányok voltak, mert máris "leváltanak" a posztodról, igaz?

 

Ody: Nagyon úgy fest, hogy igen, cigányok voltak, és meddig tűrjük még, hogy rettegésben tart a cigányok 70-80%-a egy nemzetet? Igen, vannak cigányok, akik rendesek, és nekik meg kell adni az esélyt, de egyre nehezebb erre gondolni, amikor ilyen hírek jutnak az ember fülébe. És ők a többség. Sajnos.

 

Ha kapok külföldről ajánlatot, nem is lesz kérdés, hogy úgy ott hagyom ezt a szennyes országot, ahogy van. Biztos, hogy sok jó ember él itt, nem tagadom, de ami itt folyik...

 

Nekem ebből annyira elegem van.

Szerkesztve: - Donát
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem ebből annyira elegem van.

Sajnos nem tudjuk mi történt. Indulatból beszélsz mint mindenki. A fórumokon megy a hangulatkeltés, egymást hergelik. Még ha cigányok is voltak, meg van annak a módja hogy megbüntessék őket. Az a baj, hogy szerinted ez a megoldás. Elmenekülni. Tenni kellene, hogy jobb legyen és nem elfutni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ne haragudj, de a rendőrség talán tudja, mi történt...

 

A román sportlapok - így a sport.ro és a gsp.ro - a magyar rendőrség megerősítésére hivatkozva kifejtették, hogy a társaság tagjait egy roma csoport támadta meg.

 

És igen, el fogok menni, hiába állítasz be ezzel rosszabb embernek. Ez az ország csak azt kapja, amit érdemel. 50 éves sérelmek felemlegetése miatt képtelenek összefogni, képtelenek levetkőzni a destruktív hozzáállásukat. És aki kimondja az igazságot, és szembenéz a helyzettel, az már rasszista, vagy demagóg. Hidd el, én is írtózom a szélsőséges megnyilvánulásoktól, de sajnos rettegek, ha meglátok egy velem szembejövő 3-4 fős cigány bandát. Szerintem ez nem normális egy országban, és se szeri, se száma az ilyen támadásoknak...

Szerkesztve: - Donát
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ody: Nagyon úgy fest, hogy igen, cigányok voltak, és meddig tűrjük még, hogy rettegésben tart a cigányok 70-80%-a egy nemzetet? Igen, vannak cigányok, akik rendesek, és nekik meg kell adni az esélyt, de egyre nehezebb erre gondolni, amikor ilyen hírek jutnak az ember fülébe. És ők a többség. Sajnos.

Tapasztalataim szerint a pénzes cigányok vannak 'elszállva'. Akinek egy kanyija sincs az örül, hogy tud enni. Valami megoldást kellene találni rá az biztos.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A románok, ha tehetnék, inkább állítanák be a magyarokat gyilkosnak, mint a romákat, ebben szerintem egyetérthetünk. Csak akkor hoznak le ilyesmit, ha van alapja. Attól, hogy itthon félnek kimondani - meggyőződésem, hogy ez a helyzet, ld. még: Miskolc - még nagyon valószínű, hogy tényleg így történt.

 

És ami igazán elárul mindent a helyzetről: hihetetlen könnyű elhinni, mert sajnos beleillik a képbe.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tapasztalataim szerint a pénzes cigányok vannak 'elszállva'. Akinek egy kanyija sincs az örül, hogy tud enni. Valami megoldást kellene találni rá az biztos.

Nuku segély és a börtönbüntetés jelentős szigorítása (akár egy telefonlopásért 10 évet kéne).

 

Engem az elmúlt években számtalanszor próbáltak meg kirabolni, vagy bucira verni. Szerencsére egyszer sem sikerült nekik, de vannak olyanok akik nem tudnak védekezni és pórul járnak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.