Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Na Oldie, itt egy jópofa játék. Lényege nagyon egyszerű, nem szabad lelőni a kutyát. Ennyi :D

http://www.rrrrthats5rs.com/games/dont-shoot-the-puppy/

 

Kíváncsi vagyok hányas szintig tudsz eljutni ;)

Szerkesztve: - Darth_Phobos
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A tavaszi napsütés valóban sétára csábít. :) Szépek a képek, Bomarr, jó neked, hogy van lehetőséged ilyen sétára hét közben. :)

 

Ilyenkor nekem mindig eszembe jut, hogy át kellene gondolnom az életemet, és a napjaimat nem egy 10-12 órás munkát követelő munkahelyen elpazarolnom.

Szerkesztve: - Pildi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Ferencvárosban van egy nagyon modern egyetemi épület is. Arra nem jártál Bomarr? Egyébként jók a képek.

Asszem a Corvinus Egyetem új épülete lesz az amire gondolsz. Régebben jártam arrafelé. Az is jól néz ki, de most nem esett útba.

 

Pildi: Igen, de én se fogtam ám meg az aranytojást tojó tyúkot... a sok szabadidő egyenlőre kevés pénzzel is jár :)

 

Köszi a dicséreteket :)

Szerkesztve: - Bomarr
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Asszem a Corvinus Egyetem új épülete lesz az amire gondolsz. Régebben jártam arrafelé. Az is jól néz ki, de most nem esett útba.

Az lesz az. Sok arrafelé a cigány nyomortanya. Az az épület kitűnik a környezetéből.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az lesz az. Sok arrafelé a cigány nyomortanya. Az az épület kitűnik a környezetéből.

Való igaz, az már nem valami szép. Pláne a Vágóhidi HÉV megálló. Elképesztő milyen arcok gyülekeznek ott esténként. Viszont a Corvinushoz közeli részek feljövőben vannak. Az új épülettől nem messze van a Ráday utca, ami például a város egyik legjobb utcája rengeteg prima kiülős szórakozóhellyel. A Liszt Ferenc tér mellett az egyik legjobb hely ilyen szempontból.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gondolom ha Pestre mész akkor a Nagykörút környékére mész (végülis a talikat is ehhez közel tartjuk), az meg olyan amilyen. Rengeteg fajta negyede/része van a városnak, csak mondjuk azok nem olyan kényelmesen elérhetőek mint a Nagykörút és épp ebből kifolyólag nincs is annyi minden oda települve.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szép képek :)

 

No igen, vannak részek, ahova nem jutunk el Pesten egykönnyen, mivel már túl sokat kéne talpalni, vagy BKV-jegyet váltani. Így aztán marad a szükséges helyek látogatása.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A világ egyik legokosabb embere válságos állapotban van :)

Jobbulást!

http://index.hu/tudomany/2009/04/21/valsag...ephen_hawking_/

 

Szerencsére kezd jobban lenni.

Találtam róla egy fiatalkori képet a feleségével. De most komolyan...Nem úgy nézett itt ki, mint Sebeők János? :)

stephen-hawking-and-his-first-wife-jane-19651.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bomarr: Marha jók lettek a képek.Születésem óta Bp-en lakok és nem is tudtam, hogy ilyen szép helyek is vannak itt.Elképesztő, hogy milyen átalakulások mentek végbe Ferencvárosban, ami annak idején végül is mondhatni majdnem nyomornegyed volt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bomarr: Marha jók lettek a képek.Születésem óta Bp-en lakok és nem is tudtam, hogy ilyen szép helyek is vannak itt.Elképesztő, hogy milyen átalakulások mentek végbe Ferencvárosban, ami annak idején végül is mondhatni majdnem nyomornegyed volt.

Köszi szépen!

 

Egyébként azaz érdekes, hogy ha kellően sokat visszatekerjük az időt -mondjuk ugy száz évvel- akkor azt látnánk, hogy a Ferencváros nyomornegyed a szó lehető leghagyományosabb értelmében. Itt egy akkori utcakép:

 

eletkep.jpg

 

Ezt váltották fel annak idején a panelek, amik inkább amolyan "nyomornegyed pepitában" hangulatot hoztak. Lepukkantság más köritéssel. A kerület azóta végbement megújulása tényleg példaértékű, azzal együtt is hogy van még feladatuk hátra. A Belső-Ferencváros mondhatni kész van. A Középső-Ferencvároson már jó ideje dolgoznak és hamarosan neki kezdenek a külső részek rehabilitálásának is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.