Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

A donnak üzenem: Kb 1 éve mifelénk is voltak ilyen emberek, de amikor a vadór kifeszített egy zsinort 2 fa közé és eléggé maradandó sérülést okozott ezzel egy quadosnak, fejvesztve :) eltakarodtak innen, azóta se jöttek ide.

 

Jó, persze az más kérdés, hogy azóta az erdőt kiírtották építkezés miatt, de hát valamit valamiért :)

Szerkesztve: - Darth_Phobos
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

quadosok és motorosok garsszálnak, ott hagyják a sza...........izé szemetet, kitaposnak védett növényeket, fákat forgatnak ki, a hanggal zavarják az ott élő lényeket. Azonnali kötél nekik. Kérem a DONT, hogy oldja meg a problémát. :)

Pedig biztos lehetne quadozni kulturáltan is :)(((

És Lord Phobosnak is igaza van, ami a quadtalanítás fonákját illeti.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hazafelé annyira szomjas lettem, hogy megkívántam egy üveg sört és egy szuszra megittam. Jól esett.

Jól tetted :)

 

Fene az ilyenekbe, hogy védett helyen, meg néha nem védett helyen is, randalíroznak :)

Párral én is találkoztam már, mikor bicajozni mentünk itt a két falu között. De ezek legalább az úton maradtak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

don a nénikéd tudodmije. :D

 

DON. Így helyes. :D

:)

Kompromisszumos (és a helyesírási szabályoknak is megfelelőbb) javaslatom: Don

(A DON egy betűszónak néz ki. Pl: Degenerate Old Nurotic (Man) :) )

 

Orki, szép képek. :) A quadosoknak meg ki kell jelölni helyet, ahol űzhetik a szenvedélyüket kedvükre. Felénk ennek az Off-Road hatására szép hagyománya van. Átlagosan minden 3-4. település közelében van ilyen terület. Így komolyabb pálya reményében nem kell 20-30 km-nél többet utazni, egyébként meg ott vannak az erdei utak, melyeket az erdészeti gépek kellően elláttak akadályokkal (lásd: Kis-Balaton méretű pocsolyák, gödrök, stb).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzséjt mi a helyzet a kiselőadásodról készült videóról? :) :)

Nem lesz videó. Sajnos a felvételek nem sikerültek, mert elég nehéz a moziban úgy filmezni, hogy nincs fény, viszont a sötétség kellett ahhoz, hogy a közönség lássa a videókat és vetítéseket. Viszont képek elvben majd lesznek, de azokat még nem töltötték fel.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Viszont a saját fűtésnél legalább biztosan annyit fűtesz, amennyit jólesik, míg ezt a panel lakásoknál nem lehet elmondani. Fizetheted a rád eső részt akkor is, ha neked jóval kevesebb hőfok is megtenné.

Gyerekkoromban nálunk 28 fok volt télen a lakásban, és nyári ruhában voltunk otthon. Szabályozni nem lehetett, maximum csak választani, hogy lecsavarjuk a radiátort, vagy nem, de a számla akkor is ugyanannyi volt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nah jah, sok választási lehetőség sajnos nincs. Sőt, hiába van mérőműszered ha a díjat nem az alapján számolják el, hanem a lakóház teljes fogyasztásának arányában. És van aki orrba-szájba fűt miközben nyitva az ablaka. :S Más meg szív.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Viszont a saját fűtésnél legalább biztosan annyit fűtesz, amennyit jólesik, míg ezt a panel lakásoknál nem lehet elmondani.

Sajnos ez így van.

 

Szívem, akkor miért van nálatok folyton hideg télen, ha úgyis mindegy? :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A jövő elkezdődött. :lol:

Japánban elsőként egy robot tanárnő oktat egy általános iskolában

A japán robothölgy tudománytörténetet és technológiai alapismereteket ad elő. A tokiói egyetemen dolgozó Hiroshi Kobayashi professzor, Saya szülőatyja értesült arról, hogy egyre jelentősebb a élő munkaerő hiánya a szigetországi oktatási intézményekben. ? Öt éve kaptam megbízást arra, hogy különféle japán cégek számára recepcióst készítsek - nyilatkozta a professzor.

? Amikor arról hallottam, hogy egyre kevesebb a pedagógus Japánban, Sayát gyorsan továbbfejlesztettem tanárnőnek. A robot igazán érthetően adja elő az tananyagot, noha a számonkérés, a feleltetés nem az ő asztala. Ellenben képes arra, hogy a tíz éves nebulók magatartására reagáljon.

Hiroshi Kobayashi úgy alakította ki a szerkezetét, hogy jelenlegi kísérleti munkahelyén, a tokiói Kudan általános iskolában az arca képes legyen tanúskodni meglepetésről, félelemről, undorról, dühről, boldogságról és szomorúságról.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az a poénos, hogy ezek a technológiák már most léteznek, csak épp különböző mértékű az elterjedésük... Néhány pedig el sem fog terjedni a különböző törvények miatt... (Lásd pl a mindenki számára elérhető nyomkövetés...)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.