Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Így utólag is köszönöm. :) Sajnos nem lett igazad, mert esett. :P Gyakorlatilag teljesen eláztunk, bár annyi szerencsénk volt a dologban, hogy csak a koncert 9 órás kezdése után kezdett először szemerkélni, aztán pedig zuhogni az eső, a várakozás hosszú óráját megúsztuk. Akkor meg már nem számított. :D A zene és a tömegbeli hangulat mindent vitt!

A hőség pedig lehet, hogy csak bennem volt, de tény hogy a végén fekete trikóban mentem el. :P

Kb. a hatodik számtól kezdett el zuhogni, de szinte meg sem éreztük. Hatalmas show volt! DM forever!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Boldogost kívánok azoknak, akiknek szüli vagy név napjuk volt, van.

Ma volt az utolsó vizsgám, hogy sikerült nem tudom. Egyébként ez egy annyira gázos félév volt, hogy az évfolyam negyede kikérte a dékániját. Remélem nekem nem kell élni vele. Totál ki vagyok, holnap cuccolok haza, egyedül. A nagy észét a múltkor már haza málháztam, de ha a történelem ismétli önmagát.. :D Akkor megint, rommá ázom, az ic késik két órát és megrántom a derekam a vállammal együtt. Tényleg valaki nem ismer egy jó masszőrt, csontkovácsot?!

Ma észre vettem, hogy mi haza költözünk, a csótányok meg be a szobába. Az elmúlt két napban négyet ütöttem le és ez két féléves átlag. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Orki, kitartás, remélem átvészeled a költözést :D Masszőröket tudok, egy házaspárt, de azok Vecsésen laknak, és a csaj veszélyeztetett terhes, szóval a férjura masszírkodik, bár szerintem azért nem jössz el eddig :)

De ha gondolod, Oldie sem rossz :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Orki: a csótányt nem leütni kell, hanem kidobni. Ő is Isten állatkája. Ami az intercityt illeti: pár hónapja összesen 4x mentem Pécsre meg vissza de inkább zötyögtem a személlyel, semhogy IC-re kelljen ülnöm. Va aki szereti, én nem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én a gyors és egyéb vonatoknál megőrülök a fülkés kocsiktól, főleg az ajtóktól, ennek ellenére már nem egyszer azzal mentem haza, ha volt, mint hogy várjak a személyre még plusz fél órát. Este azért meggondoltam, hogy mégsem olyan kényelmetlen :) De amúgy sokkal jobban szeretem a személy/zónázó vonatokat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nálunk akkor állnak meg IC vonatok, ha a pályafelújítás miatt vágányzári menetrend van. Pl. most tavasszal két hónapig du. óránként állt meg IC nálunk is. Most épp egy sem, mert a normál menetrend van. Rajtunk sok IC megy keresztül, mert ezen a vonalon járnak a vonatok Szeged, Miskolc és Debrecen, Nyíregyháza felé :D Mi meg a vasút mellett lakunk :D Még jó, hogy picit bentebb, és nem hallani igazán a vonatokat, meg amúgy is megszoktuk őket.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez elég érdekes, mert Szerencsen megáll ami Veszprémnél kisebb város.Jó lett volna annak idején, mikor katona voltam Veszprémben.

Sajnos nem a város mérete, hanem az befolyásolta a dolgokat, hogy a bakonyi pályák nem bírják azt a tempót, amire az IC-ket tervezték (ráadásul ugye sok helyen még a villanyvezeték sincs meg, bár ez a Bakony mélyebb pontjai felé menő vonalakra igaz).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én ha lehet Intercityvel utazom.Persze drágább, de van helyem, a vonat kultúrált, van légkondi, és baromi gyors mivel alig áll meg.

Azért ma már a személyvonatok egy része is nagyon kulturált. Nemrég volt alkalmam ilyenen utazni, és simán megütötte az IC szintet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért ma már a személyvonatok egy része is nagyon kulturált. Nemrég volt alkalmam ilyenen utazni, és simán megütötte az IC szintet.

Nemrég nekem is volt a Hegyeshalom-Győr útvonalon olyan vonaton utazni, hogy fülem-farkam ketté állt tőle. Modern, kulturált, tiszta, mintha egy sci-fiből robogott volna elő (legalábbis magyar viszonylatban). Nagyon jól nézett ki, bár nem MÁV, hanem MÁV-START díszelgett az oldalán.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért ma már a személyvonatok egy része is nagyon kulturált. Nemrég volt alkalmam ilyenen utazni, és simán megütötte az IC szintet.

 

 

Akkor változott a helyzet.Pár éve még egy személy vagy gyorsvonat fülkéi büdösek voltak, főleg ahol cigiztek, az ablak rozsdás volt és egyfajta szocreál igénytelenség jellemezte őket.Két éve még a Balatonra ilyennel mentem le és nem vicc 4 óráig ment le oda.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért ma már a személyvonatok egy része is nagyon kulturált. Nemrég volt alkalmam ilyenen utazni, és simán megütötte az IC szintet.

Esztergom fele mentem pár éve egy tényleg nagyon kulturált vonattal, kívülről azt hiszem piros volt, szoktam néha látni mostanában is (kissé kidekorálva..).

Nem nagyon szoktam vonattal utazgatni, de ha igen akkor általában hogy ha valamerre megyek reggel akkor sima gyors vagy személyvonattal megyek, akkor van hely, nem kell nyomorogni és meleg sincsen. De teszem azt a Balatontól nincs az a pénz hogy én megint simával menjek haza mondjuk délután 4-5 fele, akkor mindig az IC-t választom, ahol légkondi is van, emberek pedig nem nagyon vannak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor te még szúnyogot se csaptál le gondolom. :D

Őt nem tudom, de én elhessegetni szoktam őket :D Végül is sok kárt nem tesznek, így nem zavarnak különösebben :D

 

Akkor változott a helyzet.Pár éve még egy személy vagy gyorsvonat fülkéi büdösek voltak, főleg ahol cigiztek, az ablak rozsdás volt és egyfajta szocreál igénytelenség jellemezte őket.Két éve még a Balatonra ilyennel mentem le és nem vicc 4 óráig ment le oda.

A legtöbb zónázón és személyvonaton ma már egyáltalán nem lehet dohányozni, változik a helyzet. Balatont hagyjuk, lassabb tempóval ér le egy gyorsvonat, mint ahogy itthon a zónázó közlekedik :D

 

Esztergom fele mentem pár éve egy tényleg nagyon kulturált vonattal, kívülről azt hiszem piros volt, szoktam néha látni mostanában is (kissé kidekorálva..).

 

De teszem azt a Balatontól nincs az a pénz hogy én megint simával menjek haza mondjuk délután 4-5 fele, akkor mindig az IC-t választom, ahol légkondi is van, emberek pedig nem nagyon vannak.

Esztergomba valóban ezek a piros hiperszuper vonatok járnak, gyakran látom őket a Nyugatiban.

Sajna az IC-k azért sok helyen nem állnak meg a Balatonnál.

 

Ez de durva már.. :D

Nem volt egy szimpla fickó, ez tény.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha választhatok én is személlyel megyek le Pécsre, akkor megyek IC vel, ha sok a cucc és nem akarok négy órát ücsörögni, hanem két óra alatt lennt akarok lenni vagy haza érni. Felénk a személyek nagyjából kultúráltak, az elővárosi járatok meg azok az új piros mese vonatok.

 

Kár Jackoért, én szerettem a zenéjét. Épp tegnap nyomtuk a Beat it-re és Billy Jeanre a bulin. Csal halkan jegyzem meg, hogy volt Depeche Mode és bár nem vagyok nagy rajongójuk, de a Korn és Metallica közt üdítően hatott.

Szerkesztve: - orki
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Engem a szinészek/zenészek magánélete nem annyira szokott érdekelni. A '90-es években sem azért hallgattam annyit, mert megfogott a személyisége, hanem mert nagyon jó zenét csinált. Lehet hogy lelkileg egy roncs volt, de ennél nálam nagyobb súllyal van a serpenyőben, hogy egy elképesztően combos életművet hagyott maga mögött. És bár ma már más stilus az ami igazán megfog, de akkoris: az első három szoló-albuma simán All-time top10-es popalbumok.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.