Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Ez kb most olyan hatás volt, mikor a Jelek filmben amatőrök lefilmeztek egy ufoemberkét..

http://www.thesun.co.uk/sol/homepage/news/...-Neverland.html

Para videó! ;):)

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez kb most olyan hatás volt, mikor a Jelek filmben amatőrök lefilmeztek egy ufoemberkét..

http://www.thesun.co.uk/sol/homepage/news/...-Neverland.html

Para videó! :):D

Milyen szép dolog, hogy még egy anyagtalan testnek is árnyéka van ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hogyan lehet egy laptopot rávenni arra, hogy észleljen egy pendrive-ot amivel eddig semmi baja nem volt?

Vista van rajta. Sem a Word, sem a Total Commander, sem az Intéző nem látja a pendrive-ot, akármelyik USB-lukba dugom bele. Tegnapelőtt még gond nélkül lehetett másolgatni ide-oda. Két "tollal" is próbálkoztam. Egyszerűen tudomást sem vesz róluk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Noh, ha ebben a hírben csak feleannyi a valóság mint Jackson szellemében, már megéri elgondolkodni rajta.

 

http://torsalqvist.freeblog.hu/archives/20...zacio/#e4161875

Drága bátyó ilyen híreket azért nem reklámoznak, egyéb fontos mellett, nehogy a búvár béka segge alatt lévő önbizalmunk egy aprót erősödjön. Ez nem újdonság, más honfoglaláskor leletekhez hasonló ábrákat és szinbolumokat is találtak, ha érdekel a Dunán ment az őstitkaink sorozat ott foglalkoztak vele.

 

Más jó hírek, a Holland ifjúsági díjugrató bajnokságon a maygar fiatalok remek eredményeket értek el, második hely.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

túrázásról jut eszembe. Most a nyaraláskor elterveztük, hogy felmegyünk a Zengőre. Pécsváradon keresztül mentünk, az erő elején ki volt írva, hogy 5 km. Na nosza belevágunk.

Csak gyaloglunk-gyaloglunk, már a nyelvünk a földet verdesi, de végülis felértünk. Kb. 7 km-t gyalogoltunk. A séta közben láttuk, hogy ott megy a sárga jelzés is, s mikor felértünk, úgy gondoltuk, hogy szerintünk megkerülve a hegyet jutottunk fel, így elindultunk lefelé a sárga jelzésen.

Mondanom se kell, hogy eltévedtünk és mire civilizált területre érkeztünk rájöttünk, hogy a hegy másik oldalára juottunk le.

És ami a legszebb: már este 7 volt és kezdett kicsit sötétedni. Szerencsére tudtunk stoppolni ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Boldog névnapot, Phobos! :D

 

Donát, neked pedig jó nyaralást a Balatonnál! :D Látom, népszerű a nagy tavunk, mi is oda készülünk majd július 23-án. ;) Sőt, hétvégén is voltunk lent egy napot Alsóőrsön szombaton, és isteni volt!

 

Kirándulni én is nagyon szeretek, a Budai-hegyekben szoktunk leginkább, meg a Mátrában. Az egész család jól bírja a gyaloglást, mert annyi érdekeset lehet mindig útközben látni, hogy a fáradságot könnyű elfelejteni. :) Igazi eltévedésünk egyszer volt, az Aggteleki karszt környékén vétettük el a helyes ösvényt, és sikerült olyan elhagyott utakon járni, ahol garantáltan nem járt ember abban az évben, mert nyakig ért az aljnövényzet és söpörni lehetett a kiéhezett kullancsokat. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hogyan lehet egy laptopot rávenni arra, hogy észleljen egy pendrive-ot amivel eddig semmi baja nem volt?

Vista van rajta. Sem a Word, sem a Total Commander, sem az Intéző nem látja a pendrive-ot, akármelyik USB-lukba dugom bele. Tegnapelőtt még gond nélkül lehetett másolgatni ide-oda. Két "tollal" is próbálkoztam. Egyszerűen tudomást sem vesz róluk.

Fejlemények: találtam egy harmadik USB-lyukat, azzal működik ugyanaz a pendrive ami a másik két lukból nem. A beállítás szerint arra van optimalizálva, hogy akár működés közben is ki lehet húzni anélkül hogy bármi baja lene, de TUDOM hogy nem húztam ki működés közben egyik lukból sem.

Szerkesztve: - Darth Krande
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ajánlom mindenki figyelmébe az alábbi dokumentumfilmet. Nem rövid, két órás, de megéri ;) Nem kell megíjedni, egy kis társadalomtudomány. Iskolákba kötelezővé tenném annyi szent.

 

http://video.google.com/videoplay?docid=-8266131592631747056

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Oldie-kám! Mint tanult kollégám mondotta egy másik topicba, valamit írhatnál arról, hogy mit is linkelsz.

R-go: mi ez? Mert nincs kedvem most elkezdeni megtekinteni és azon agyalni, hogy mi lehet ez és miről szól.

Szerkesztve: - Darth_Phobos
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Oldie-kám! Mint tanult kollégám mondotta egy másik topicba, valamit írhatnál arról, hogy mit is linkelsz.

R-go: mi ez? Mert nincs kedvem most elkezdeni megtekinteni és azon agyalni, hogy mi lehet ez és miről szól.

Nálad nem jelennek meg a fehér betűs szavak? ;)

Hozzátenném, még hogy közgazdászok biztos imádni fogják, de amúgy mindenkinek ajánlatos megnéznie.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

ok, elismerem, hogy leírtad, hogy társadalomtudomány. Mivel rühellem az ilyen dolgokat, így ebből kiindulva alapból nem nézném meg.

viszont hiszek az ajánlásodban, így hajlandó lennék megnézni, ha pontosabban tudnám, hogy miről is szól ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ajánlom mindenki figyelmébe az alábbi dokumentumfilmet. Nem rövid, két órás, de megéri ;) Nem kell megíjedni, egy kis társadalomtudomány. Iskolákba kötelezővé tenném annyi szent.

 

http://video.google.com/videoplay?docid=-8266131592631747056

 

 

Ezt láttam én is.Elég kemény.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor légyszí írd le kb. miről is szól.

Phobos-kám! Ha ugyanezt kérdeznéd filmek esetében, annyit lehetne írni rólla, hogy vannak benne színészek, lövöldözések, robbanások, menekülés, izgalom.......de tuti tartalomról egy büdös szót nem írnék. Nah ugyanezt lehetne ajánlatként is ehhez a doksifilmhez leírni.

Mert hiába írom azt, hogy gátlástalan vállalatok, pénzuralom, társadalmi látásmód váltás, emberiség szellemi fejlődése.......ezek után messze menekülne mindenki a megnézésétől, mert unalmasnak találná. Én is így voltam ezzel az első percekig, aztán beszíppantott és nem engedett. Sok ismerős dolgot ismételnek meg neked és olyan nagy újdonságok nem érnek, ha nyitott vagy a világ felé, de egész egyszeriben olyan gondolkodásmódra késztett, hogy ehhez képest Neo a Mátrixban kutyaf*sza próblémákkal nézett szembe.

Tessék szépen egy ráérős két órában leülni és megnézni, közben pedig elgondolkodni a dolgokon, hogy miről is van szó. Az első óra után garantáltan szemléletmódváltás fog bekövetkezni és az állladat fogod keresni, ha eddig mindent úgy hitted magad körül ahogy létezik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.