Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Dzséjt, csak nem azt akarod mondani, hogy fel akarsz szedni pár kilót??? :rock: Ahhoz a szőkeséghez mit szólnál? Biztos van ötven kiló :P

Mellben :rock:

Felszedni fel akarnék, csak hál' isten(?) olyan testtel áldott meg az atyaúristen, amire ha rá is megy pár kilócska nagyon nehezen, az egyrészt nem látszik, másrészt gyorsan eltűnik. De majd tíz év múlva, ha tartom a Valyon tendenciát, akkor azért már nem fogok tudni átbújni a küszöb alatt :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

El ne kezd ezt a hülyeséget megint!

 

 

Gondoltam, hogy erre reagálni fogsz. :lol: Neked lehet, hogy hülyeség, de másnak nem.És a mai napig nem tudtál bizonyítékot szerezni arra, hogy a Pentagonnál repcsi ment be.Én viszont az ellenkezőjére elég sokat.De igazad van hagyjuk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gondoltam, hogy erre reagálni fogsz. :lol: Neked lehet, hogy hülyeség, de másnak nem.És a mai napig nem tudtál bizonyítékot szerezni arra, hogy a Pentagonnál repcsi ment be.Én viszont az ellenkezőjére elég sokat.De igazad van hagyjuk.

Valóban hagyjuk. Főleg mert ez engem rohadtul nem érdekel. :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valóban hagyjuk. Főleg mert ez engem rohadtul nem érdekel. :lol:

 

 

Akkor miért hoztad fel, vagy miért reagáltál a felvetésemre?Csak nem provokálási szándékkal?Ha nem érdekel nem kell hozzászólni, ez ilyen egyszerű.Ok, higgy el mindent, de ne várd ,ár el tőlünk is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor miért hoztad fel, vagy miért reagáltál a felvetésemre?Csak nem provokálási szándékkal?Ha nem érdekel nem kell hozzászólni, ez ilyen egyszerű.Ok, higgy el mindent, de ne várd ,ár el tőlünk is.

Azért hoztam fel, mert ebből megint csak a parttalan vita menne. Szerintem itt rajtad és oldie -n kívül mindenki másképp gondolja. De mint mondtam ez engem marhára nem izgat. Felőlem azt hisztek amit akartok, csak ne itt legyen feszkó emiatt. Szerintem ezzel le is zárhatjuk ezt a szálat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2001. szeptember 11. Ne a politikáról szóljon már! Nem az a lényeg, hogy Bin Laden emberei, vagy Bush emberei tették, hanem AZ, hogy meghalt közel 3000 ember. A többi lényegtelen.

 

(Átverés, vagy sem? Holdraszállás kategória... Valaki majd egyszer - néhány száz év múlva - talán azt is kideríti, hogy meg sem történt, a WTC még mindig áll, vagy egyszerűen meg sem épült...)

Szerkesztve: - Gyoka Lamaro
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valóban hagyjuk. Főleg mert ez engem rohadtul nem érdekel. :(

Mást attól még érdekelhet :P Pl. engem is érdekel, de ne itt beszéljünk róla, ebben egyetértek. Nem mellékesen, én is kétkedem a "hivatalos magyarázatban". A ro**tul szó meg szerintem már a csillagos kategória :lol:

 

Azért nem kell hülyének nézni a másikat. Mert azokra szokták ráhagyni... Ti mindent jobban tudtok. :lol:

Te is folyton úgy nyilatkozol, mintha az lenne a tuti és te tudnád jobban :lol: Ráhagyni meg azért kell valakire, mert látni, hogy még csak meghallgatni sem akar mást, így fölösleges koptatni a billentyűzetet egy halott ügy miatt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát igen ma volt 8 éve annak, hogy végrehajtották a történelem eddigi legismertebb átverését.

Az nem a Holdraszállás volt? :lol:

 

Gondoltam, hogy erre reagálni fogsz. :lol: Neked lehet, hogy hülyeség, de másnak nem.És a mai napig nem tudtál bizonyítékot szerezni arra, hogy a Pentagonnál repcsi ment be.Én viszont az ellenkezőjére elég sokat.De igazad van hagyjuk.

Hát akkor mi volt. Mert hallottam már pár összeesküvés elméletet ezzel kapcsolatban, de ez az első eset, hogy azt hallom, hogy nem repülő volt. Akkor mi? Vonat? Busz? Hajó? Repülő csészealj?

(Bocs, hogy én nem hagyom annyiban, de érdekelnek a [többségében ostoba] összeesküvés elméletek.)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ráhagyni meg azért kell valakire, mert látni, hogy még csak meghallgatni sem akar mást, így fölösleges koptatni a billentyűzetet egy halott ügy miatt.

Ez azért tökéletesen illik Oldira :lol: Nem érdemes vele vitázni, mert mindig mindent jobban tud, a nála fiatalabbak meg inkább maradjanak csöndben, mert fiatalabbak, mint ő, így biztos nem éltek meg semmi, nincs tapasztalatuk semmiről, és emiatt vele szemben nem lehet igazuk semmiben. Mintha ő olyan vén lenne...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

így biztos nem éltek meg semmi, nincs tapasztalatuk semmiről, és emiatt vele szemben nem lehet igazuk semmiben. Mintha ő olyan vén lenne...

 

És persze ha valaki szakmai irányba tereli a dolgot, akkor jön a "majd rájössz" érvelés. A kedvencem :lol:

 

Én sok mindent el tudok képzelni Bushról és a kormányzatáról, de hogy 3000 embert beáldozzanak "US soil"-on, azt nem. Szerintem arra nagyon harapnak az amerikaiak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.