Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Hosszú betegség után elhunyt a Ghost és a Dirty Dancing sztárja, Patrick Swayze....RIP :(

http://index.hu/kultur/hirek/2009/09/15/el...patrick_swayze/

 

Mondjuk nekem az Országúti diszkóban, a Donnie Darkoban és a 11:14-ben is tetszett alakítása..

 

Most hallottam.Ez k*rva gáz.Szegény, pedig mennyire bízott.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Obi1, Revan, kösz.

 

Ez egyszeri alkalom lesz, vagy folytatásos a történet?

Elsőre még egyszeri, de már egy olyan világban játszódik, amihez tartozik már több regény-tervezet is (plusz ebben a világban játszódik az Első bolygóközi háború című novellám is, csak az mintegy száz-százötven évvel korábban. Itt már a második közeledik). Sőt, a főszereplő az egyik ilyen regény főszereplője is egyben. Igaz, most a novella írása közben jól kicsesztem vele (és magammal is, nem ilyen előtörténetet szántam neki, de hát így alakult :( ), olyan helyzetbe sodortam, de ez már mellékes, hisz legalább be lesz vezetve a karakter, plusz az a regény sem hiszem, hogy mostanában születik meg.

 

Úgy sose megy, muszáj bemenni, és intézkedni. Vagy telefonon.

Attól függ, mi a Diginél csak elküldtük neten az igénylést, aztán köv. héten kijöttek a szerződéssel, azt követő héten meg már be is kötötték. Igaz, az Invitelhez be kell mennünk, hogy lemondjuk, mert az már nem megy neten, szóval csak részben jó a helyzet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Obi1, Revan, kösz.

 

 

Elsőre még egyszeri, de már egy olyan világban játszódik, amihez tartozik már több regény-tervezet is (plusz ebben a világban játszódik az Első bolygóközi háború című novellám is, csak az mintegy száz-százötven évvel korábban. Itt már a második közeledik). Sőt, a főszereplő az egyik ilyen regény főszereplője is egyben. Igaz, most a novella írása közben jól kicsesztem vele (és magammal is, nem ilyen előtörténetet szántam neki, de hát így alakult :( ), olyan helyzetbe sodortam, de ez már mellékes, hisz legalább be lesz vezetve a karakter, plusz az a regény sem hiszem, hogy mostanában születik meg.

 

 

Attól függ, mi a Diginél csak elküldtük neten az igénylést, aztán köv. héten kijöttek a szerződéssel, azt követő héten meg már be is kötötték. Igaz, az Invitelhez be kell mennünk, hogy lemondjuk, mert az már nem megy neten, szóval csak részben jó a helyzet.

 

 

A Digivel marha jól jársz.Nekem április óta van, baromi olcsó nagyon gyors(30/20-am van), soha nincs szakadás.UPC-hez bementem, lemondtam, az egész nem tartott tovább 10 percnél.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Grat Dzséjt. Ez egyszeri alkalom lesz, vagy folytatásos a történet?

 

Nálam is most emelte a UPC, erre meg lassabb is lett a letöltés. És még többet is fizetünk érte, hát mondhatom nagyon megérte.

 

 

A UPC iszonyat gáz.Nekem korlátlan hozzáférésem volt elvileg, erre állandóan jött a "fair play" levél, ha túllléptem a 300 GB letöltés am ilyen sávszélességgel hamar eljön.Állandóan korlátozták délután a fájlcserélő hálozatok forgalmát.Irtózatos átverés az egész UPC.Ha tudsz szabadulj meg tőlük.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Van egy CSS kód, nagyon egyszerű, de valamiért az Explorer frankón lehozzam, míg a Firefox nem igazán akarja az igazságot.

 

Ez a szabvány miatt van.Ha lehet explorerben müködjön(azt használják a legtöbbet), de a legjobb ha olyat használsz ami mindkettőben működik,.Sajnos ezeket nehéz kiküszöbölni, egymásnak tesznek alá a böngészőháború résztvevői.Mindig azt javasolják weboldalkészítőknek, hogy olyan kódot használjanak, ami mindkettőben ugyanúgy működik.Ha csak az egyikben megy valami az mellőzük.Van egy kollégám az jobban foglakozik vele mint én, priviben küld át a kódot, holnap este megmondom.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Digivel marha jól jársz.Nekem április óta van, baromi olcsó nagyon gyors(30/20-am van), soha nincs szakadás.

Ugyanilyenem van nekem is :( Ráadásul most nálunk akcióban egy évig csak 3000 Ft a TV-telefon-internet együtt, cak-pak. Aztán nem csak a net gyorsabb, de a TV-ben is több adást foghatunk (hogy minek, azt nem tudom - pláne a három Discovery-t nem értem, mikor ugyanazok mennek mindegyiken -, de ez apám mániája).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó nektek, hogy van ilyen sok választási lehetőségetek szolgáltatókat cserélgetni, bezzeg itt vidéken :( Mostanra lett egyáltalán kettő, amiből egyik a t-izé (évekig kényszerből volt náluk az ember, de a fele sebességet nem adták, mint amit fizettünk), most pedig a kábeltévé szolgáltató is beszállt. Utóbbi legalább ad annyi sebességet, amit kifizetek, bár azért árban még mindig nem a legolcsóbb.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó nektek, hogy van ilyen sok választási lehetőségetek szolgáltatókat cserélgetni, bezzeg itt vidéken :(

Ezt úgy mondod, mintha én nem lennék vidéki :( Nálunk is sokáig csak Invitel és UPC volt, aztán bejött a T-mobile, a Digit meg csak idén vezették be. TV-ből meg csak a UPC volt, és errefelé vissza is éltek azzal, hogy nincs konkurenciájuk. Aztán most jól pofára estek, hogy év elején megjelent a Digi. Még nincs egész Veszprémben kiépítve a hálózatuk, de már így is 40%-t elvesztette a UPC az ügyfeleinek. Teker is ezerrel, hogy legalább azt a keveset megtartsa, de a Digi mindig jobbat nyújt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nálunk is ez volt, aztán lett Net-portal, és váltottunk is. 2x akkora sebesség, mint volt, feleannyiért.

Nekem is van most kétszer akkora sebesség, és valóban megy is annyival, amit fizetünk, de árban hasonló.

 

Ezt úgy mondod, mintha én nem lennék vidéki :)

Bocsi :rock: Akkor inkább faluhelyen, bár hivatalosan város vagyunk :D De nagyon nem városias város.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A múltkor volt arról szó, hogy milyen csúnya dolog a nálunk élő külföldiek részéről, hogy nem tanulnak meg magyarul, inkább elvárják, hogy itt is angolul, németül stb. kommunikáljunk velük.

No, én találkoztam ma egy pozitív példával. Dolgozik nálunk egy német csaj kb. két éve, és eddig mindig angolul vagy németül működött, de ma kaptam tőle magyarul írt e-mailt, és egész jól megy neki a nyelvünk. Nem volt tökéletes, de pár ragozási melléfogáson kívül helyesen írt. Írta is, hogy mostanra vette csak a bátorságot, hogy magyarul próbálkozzon, mert rohadt nehéz a nyelvünk. :) Én meg is dícsértem érte. :rock:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem is igaz az, hogy a külföldiek nem tanulnak a nyelvünkön, legalább is sokan. Biztos van sok ellenpélda is, de hát minden területre igaz, hogy van ilyen is, olyan is. Láttam műsort is régebben arról, hogy direkt külföldi munkavállalóknak vannak magyar nyelvtanfolyamok. A 90-es évek közepén a SOTE gyerekklinikán találkoztam külföldi orvosokkal, akik szintén beszéltek magyarul, bár eléggé akcentussal, és keresték a szavakat, de viszonylag jó nyelvtannal. Ők is mondták, hogy nagyon nehéz a nyelvünk, de itt vannak, így tanulják. Én akkor két török fickóval beszéltem, de hallottam más külföldieket is törni a magyart akkoriban :) No meg múlt szombaton összeakadtam egy másik külföldi fazonnal, aki szintén tudott valamennyit magyarul. Bár szerintem annyit én is tudok angolul, mint amennyit az a fickó magyarul, szóval kevertük a két nyelvet :rock:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na ezt már szeretem. Délben elhúztam a netszolgáltatóhoz, csinos, barna kislány bepötyögi a változtatásokat a gépén, nekem meg délutánra ötször gyorsabb netem lett. :):rock:

 

Kérdezem, hogy optikai hálózat terén miben lehet reménykedni. Mondja errefelé semmiben. Öt évig még biztosan nem. Horribilis árba kerül a hálózat kiépítése.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Éljen a mai nap! Éjjel ara ébredtünk, hogy az egyik szomszéd lény/lány rugdossa az ajtónkat és azt üvöltözi, hogy k....g, magukat felsőbbrendünek hívő ttk-sok vagyunk., egyéb válogatott szitkok mellettt. Nem is igaz, lakik velünk egy bölcsész is. Reggelre virradóan megdumáltuk, hogy csináltatunk egy Science makes us "übermensch" pólót.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nálunk csak Nvitel van meg Fibernet.

Egyik jobb mint a másik. 8k a fibernetnél a 10 megás net, invitelnél pedig 10k a 8 megás.

Viszont a fiberneteseknek 3 naponta nincs netjük, mert ellopják és levágják a légkábeleket, és a szerelők basznak kijönni. Így maradok inviteles. Digiről meg ne is álmodozzunk :rock:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.