Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Elég rasszista kicsengése volt. Senkit nem zárunk gettóba, főleg nem egyetemesen az összeset. A cigányokról alább szép diskurzus alakult ki, szóval lehet róluk beszélni.

 

 

Sejtettem, hogy te voltál. :( Inkább akkor nem írok semmit mert nálam úgy van, hogy ami a szívemen az a számon.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kicsit vidámabb témára evezve: készült ma pár új kép a cicáinkról, s mivel MissKarrdénak is ígértem, hogy küldök, plusz tudom, mennyi macskabarát jött itt össze, így felteszek párat. :(

 

Szeretünk ölben lenni :(

Szeretünk_ölben_lenni.jpg

 

Cirmi, aki férfi módra szeret lustálkodni :P

Cirmi.jpg

 

Álmoska, amint korántsem álmosan néz :)

Álmoska.jpg

 

Csöpi, aki nem érti, hogy mit akarunk tőle :D

Csöpi.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Orki ma nagyon egy húron pendülünk...

 

Meglátok egy macskát: Úúúú cicáááák...!

 

Meglátok egy "jó nőt": Úúúú cicááááák...!

 

Meglátom az emberek egy jelentős részét: Ááááá... futás...!

Szerkesztve: - Donát
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Meglátok egy "jó nőt": Úúúú cicááááák...!

És erre mit mondasz? :(

 

http://www.avx.hu/forum/uploads/post-20-1253382949.jpg

 

Ha meglesz a lottó ötös gyerekek, akkor én tartom a fórumtalit, ilyen felszolgálókkal :(:):D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ismerős tette be egy másik fórumra, átmásolom, hátha....

 

 

Aki befogadna idővel egy labrador jellegű, de teljesen ismeretlen szülőktől származó kiskutyát, jelentkezzen!

Egyelőre még csak 2 hetesek, múlt hétvégén találták őket az utcánkban csak úgy kitéve egy dobozban az árokba. (A dühöngésen már túl vagyok, úgyhogy most nem fejtem ki, mi a véleményem az ilyen emberekről...)

Most megy a cumiztatás tápszerrel meg minden, hálistennek (kop-kop-kop) mindhárman egészségesek. 3 fiú, 1 fekete, 1 fekete pici fehér mellénnyel, 1 sötétbarna.

Semmiképp nem tudnánk megtartani őket, mert már van 2 kutyánk, 2 macskánk, mellé még 3 eb már állatkínzás lenne. Egyelőre még nem égetően sürgős a gazdikeresés, mert 6-7-8 koruk előtt nem célszerű őket elszakítani egymástól, de ha valaki tudna jelentkezőt, szóljon!

Köszönöm...

Képek a mostani 2 hetes kinézetükről itt vannak:

 

http://www.puppy.cafeping.fotoalbum.hu/galleryview/

 

 

nekoazuma kukac citromail pont hu

 

 

Ha macskáknak sikerült otthont találni, akkor talán a kutykoknak is esetleg....

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Olyan szépek a macsekok, köszi a képeket :( Nagyon nőnek :)

 

Lassan már túlnövik az én "haveromat" :D Meg szokott néha látogatni egy yorkshire terrier :(

Lassan?? Már rég túl nőtték a cicák :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez még "kedvezőbb" eset. A Kistarcsán Csömörre való út egy erdőben van, ott voltak a múltkor kiskutyák kikötözve egy kötéllel a fához. Már nem éltek szegények...

Na az az állat, aki így kiteszi őket.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lassan?? Már rég túl nőtték a cicák :)

Valamelyik nap összehasonlítottam őt a korábbi fényképekkel. Már ötször(!) nagyobb. Most olyan egy kiló húsz deka lehet :(

Hatalmas egy pofa, kisnövésű kutya lévén egyáltalán nem egy beszari, vagy ebből kifolyólag támadóan fellépő, mint a legtöbb kisebbségi érzéssel megáldott zsebkutya :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gyermekkorom úgymond nagyobb volumenű felnőttes műsora közé tartozott a Panoráma, a Hét mellett. Ha tehetem akkor a mai napig nézzem, főleg Szaniszló miatt. Igen korekt, magyar szívű ember. Most pl a szlovák nyelvtörvényhez mondott egy igen velős, de egyben higgadt véleményt.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valamelyik nap összehasonlítottam őt a korábbi fényképekkel. Már ötször(!) nagyobb. Most olyan egy kiló húsz deka lehet :(

Akkor jó sokat nőtt, nem csak a macsekok, már nem férne el a tenyeremen :( No de vajon végül lesz-e akkora, mint egy felnőtt macska? :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor jó sokat nőtt, nem csak a macsekok, már nem férne el a tenyeremen :P No de vajon végül lesz-e akkora, mint egy felnőtt macska? :D

Akkora nem hiszem, de viszont már látszik rajta, hogy Nő. :P Nem vacakol, berongyol a szobába és elvárja, hogy ölbe vegye az ember. De már tudja, hogy én nem szeretem ha idétlenül körbeugrál, ezért leül és nagyon halkan nyűszít. :P No ilyenkor azért "meglágyúl" a szívem és kap egy kis simogatást. Aztán persze meg követeli a labdát, meg a bunyót :D Tíz perc alatt képes lefárasztani a vakarcs. Pedig annak idején negyven kilós kutyákkal dolgoztam :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jók voltak a felmenőik. :D Én sajnálom is, hogy ilyen gyorsan nőnek, mert lassan oda lesz ez az aranyos ugri-bugri stílusuk, és az ölünkben sem fognak elférni egyszerre. :P

Némelyik igen :P Én is mindig sajnálom, hogy felnőnek, mert akkor eltűnik az a kiscicás bájuk és viselkedésük, de hát ez van, mindenki és minden felnő egyszer :P

 

Tíz perc alatt képes lefárasztani a vakarcs. Pedig annak idején negyven kilós kutyákkal dolgoztam :D

Hiába no, öregszel :P:D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most volt a híradóban, hogy Debrecenben megvertek egy egyetemista lányt, mert köhögött a buszon... :D

Kiderült, hogy csak allergiás és azért köhög. Én meg még tüsszögök is mostanában, lassan ott tartok, hogy félek iskolába menni mert rám is elég csúnyán néznek az emberek a tömegközlekedésen... :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most volt a híradóban, hogy Debrecenben megvertek egy egyetemista lányt, mert köhögött a buszon... :D

Kiderült, hogy csak allergiás és azért köhög. Én meg még tüsszögök is mostanában, lassan ott tartok, hogy félek iskolába menni mert rám is elég csúnyán néznek az emberek a tömegközlekedésen... :P

Franc, tegnap óta fájta torkom, nálam is kezdődik, szerintem kecske influenzám van. Most benyomtam 1000 mili C-vitamint itt ülök sálban és izzadok a pálinkás tea miatt. Valyon kik verték meg, komolyan érdekel, hogy ki az a semmire kellő briganti, akit ezért üt. Bár ha távolsági busszon prüttyögök haza és a bácsika fél kilónyi turhát oszlat szét a frissen mosott buksimon én sem repesek az örömtől, de azért ilyen ötleteim nem támadtak még.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én meg még tüsszögök is mostanában, lassan ott tartok, hogy félek iskolába menni mert rám is elég csúnyán néznek az emberek a tömegközlekedésen... :D

És mindez egy média által generált álhisztéria miatt :P Mármint, hogy fél az ember a többitől.

 

Egy öregasszony és a fia. Berezeltek, mert ők nem akarnak malacok lenni, és azt elkapni valami kis egyetemistától. Ezért megverték és leköpték majd elszaladtak...

***, akkor ne menjenek ki a házból, még ilyen embereket, eszem megáll.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.