Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Erre a topikra szükség van, mert számos egyéb témának ad otthont, amelyek nem férnek bele a többibe, ahogy a neve is mutatja. És támogatom - ha még nem mondtam volna korábban -, hogy ne politizáljunk, mivel én is jobbára a széthúzó erejének voltam tanuja életem során. A legjobb barátnőmmel majdnem összevesztünk az egyik választás előtt az ebbéli nézeteink különbözősége miatt, én azóta nem politizálok, sem itt, sem máshol. Véleményem van, de megtartom magamnak, aztán a szavazatommal fejezem ki.

 

Én piacon dolgoztam, és választások idején majdnem egymásnak mentek az emberek. Szándékosan provokálták egymást, és mindenki szerint a másik nem normális, mert nem abban hisz, amiben ő. Én sajnos nem rejtem véka alá gyakran, amit gondolok, bár igyexem mindig meghallgatni a másikat is. De ha erőszakosan akar valaki meggyőzni, akkor rámjön a "csakazértse" dolog:)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem véletlenül: kényszer által nem lehet megváltoztatni az ember attitűdjét semmivel kapcsolatban sem (kisgyerek és főzelék esete) mert méginkább makacs lesz, és csak azért is ragaszkodik az igazához. Ez egy általánosan megfigyelt jelenség, amennyire én tudom :oops:

 

Az attitűd megváltozáshoz hosszú folyamat, és türelem kell. Mondjuk én ezt magamon is tapasztaltam.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Látom én vagyok az elrettentő példa. :oops: Az a korszakom remélem végérvényesen a múlté.Ahogy annak idején igértem ide semmilyen formában nem hozom be a politkát(főleg a magyart), mert sokkal fontosabbanak érzem, hogy egy nagyon jó kis közösség alakult itt ki.

Az az érdekes különben ,hogy ezen helyen kívűl is egyre kevésbé érdekel.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én nem acsarkodtam senkivel. Szerintem elég baj, hogy egyedül én állok ki Ody mellett ilyenkor, és mindenki más lapít...

Mi hősünk...

 

Jah, hát írók egymás között :P

Bár úgy lenne már :D

 

Látom én vagyok az elrettentő példa. :D

Te és a shotgun. Találtam is neked egyet. USAS 12, szerintem illene hozzád :)

usas-12.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mi hősünk...

 

Na jó... igaz, hogy utánaszámolva kb. 5 éve járok ide, de ezután a hozzászólás után komolyan elgondolkodtam, hogy van-e értelme továbbra is idejönni... ember, ilyen tömény cinisztikus és alaptalanul lekicsinylő hozzászólást még életemben nem kaptam, ráadásul mindezt úgy, hogy semmi isten ellen való vétket nem követtem el...

 

Gratulálok Dzséjt, sikerült! Ez a hozzászólásod olyan szinten kiverte a biztosítékot, hogy elérted azt, amit másnak 5 év alatt nem sikerült: semmi kedvem itt fórumozni. Büszke lehetsz magadra.

 

Komolyan mondom, nézzük már meg, Dzséjt, ó mindentudások atyja, mit követtem el?

 

Rászóltam Oldie-ra, hogy végre hanyagolja már a politikát ebben a fórumban. Kifejtettem a véleményemet, atya ég, micsoda gond. Megjegyzem nem egyedül vagyok ezzel. Ez lenne olyan nagy probléma? Vagy az, hogy közöltem vele, hogy képtelen elismerni a másik igazát, még akkor is, ha az éppenséggel evidens? Ez lett volna olyan nagy probléma? Vagy netán az, hogy rákoppintottam a fejedre, hogy a moderátoroknak nem ártana kiállni Ody mellett ahelyett, hogy "acsarkodásnak" titulálja a teljesen jogos feddésemet?

 

Hihetetlen... komolyan. Életemben még semmi nem akasztotta így ki az igazságérzetemet...

 

Most majd persze jön a fennkölt stílus, meg az ízekre szedésem, meg a kifigurázásom. Hát Dzséjt, sok mindenre számítottam, de erre a beszólásra, pont tőled, nagyon nem.

Szerkesztve: - Donát
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Donát, remélem is, hogy menni fog. :P Jól leírtad, mit kell csinálni, szóval nem lehetek annyira béna, hogy ne menjen... :D

Menni fog, én is fel tudtam tölteni a nyári képeket, bár egy pakkban és másképp, szóval tényleg nem túl bonyolult :o A fórumba valók még ide mentek fel. Jut eszembe, kölcsön kéne kérnem gépet 14-re is :P

 

Az attitűd megváltozáshoz hosszú folyamat, és türelem kell. Mondjuk én ezt magamon is tapasztaltam.

Ez így igaz :o Kényszer hatására tényleg nem lehet semmit sem, engem 15 éve próbáltak valamire kényszerrel rávenni otthon, azóta is tartom magam, és nem csinálom azt, amire rá akartak venni :o Bár én marha makacs tudok lenni, szóval csakazértsem azóta sem :D Érdekes, hogy kolléganőm ezt milyen jól tudja rólam, a családom meg nem :D

 

Bár úgy lenne már :D

Végül is haladsz efelé :)

 

Gratulálok Dzséjt, sikerült! Ez a hozzászólásod olyan szinten kiverte a biztosítékot, hogy elérted azt, amit másnak 5 év alatt nem sikerült: semmi kedvem itt fórumozni. Büszke lehetsz magadra.

Erre csak annyit tudok írni, hogy én is voltam hasonlóan, és amint látod, mégis itt vagyok :D Mert ilyen hülye megbocsátóak és minden más egyebek vagyunk mi, emberek, aztán a harag elmúlik (bár az emléke megmarad), és folytatódik minden tovább (így vagy úgy). Hiányolnánk a társaságod, szóval ne merészelj lelépni :D:P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na jó... igaz, hogy utánaszámolva kb. 5 éve járok ide, de ezután a hozzászólás után komolyan elgondolkodtam, hogy van-e értelme továbbra is idejönni... ember, ilyen tömény cinisztikus és alaptalanul lekicsinylő hozzászólást még életemben nem kaptam, ráadásul mindezt úgy, hogy semmi isten ellen való vétket nem követtem el...

 

 

 

Hihetetlen... komolyan. Életemben még semmi nem akasztotta így ki az igazságérzetemet...

 

Most majd persze jön a fennkölt stílus, meg az ízekre szedésem, meg a kifigurázásom. Hát Dzséjt, sok mindenre számítottam, de erre a beszólásra, pont tőled, nagyon nem.

 

Először is, én nem láttam a hozzászólásaidban semmi rosszat, sőt. Sokkal egyetértettem. :D

 

Ez a baj néha, ha az igazságérzet nagy :) Enyém van vagy ekkora, és ezért is nehéz megálljam, hogy pl Oldi politikai megjegyzéseire ne jegyezzek én is meg pár dolgot. Szegény Oldi feje veres lenne tartok tőle :P Így csak azt mondom, több SW, kevesebb politika! :D

 

És ezért mondom, ne merj elmenni innen, mert sztem Dzséjtnek sem ez volt a szándéka. Én úgy érzem, max csipkelődni akart. Az tény, ha tesz utána egy vigyort, másképpen gyün ki :o

 

Aki kifiguráz téged, az nem csak kokit kap tőlem, de egy billentést is a hátsójára! :o:D :D

 

Szal tessék csak maradni! :D

Szerkesztve: - Tenel Ka
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Donát, ilyen hülyeséget nem gondolhatsz komolyan. Dzséjt éppenséggel kiállt melletted. Az a baj, hogy nem érted az iróniát, még tőle sem. Pedig tőle már megszokhattad volna :)

Máskülönben meg mint mondtam, nem azzal volt gondom, hogy megkérsz rá, hogy a politika maradjon távol, hanem, hogy egy lezárt témát folytatni akartál. Odyval szépen lerendeztük a dolgot, semmi szükség sem volt arra, hogy még te is megtedd a megjegyzésedet.

 

Márti, te meg levélben nyugodtan írhatsz ( úgyis lógsz még vele :D ), hogy számodra miért baj a hazaszeretet. Mást kár belevonni, mert én erről beszéltem. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Donát, ilyen hülyeséget nem gondolhatsz komolyan. Dzséjt éppenséggel kiállt melletted. Az a baj, hogy nem érted az iróniát, még tőle sem. Pedig tőle már megszokhattad volna :)

Máskülönben meg mint mondtam, nem azzal volt gondom, hogy megkérsz rá, hogy a politika maradjon távol, hanem, hogy egy lezárt témát folytatni akartál. Odyval szépen lerendeztük a dolgot, semmi szükség sem volt arra, hogy még te is megtedd a megjegyzésedet.

 

Márti, te meg levélben nyugodtan írhatsz ( úgyis lógsz még vele :D ), hogy számodra miért baj a hazaszeretet. Mást kár belevonni, mert én erről beszéltem. :D

 

Oldi, gyorsan megy levélke, nem lesz hosszú:P Majd este tán megy hosszabb. Egyébként ezt itt leírom. Ha nem értek egyet egy párttal, akkor azt jelenti, hogy bajom van a hazaszeretettel? Ha így véled, az tényleg szomorú. És Donát írását még jobban megértem. Ez amit leírtál, az bántó és sértő is.

Szerkesztve: - Tenel Ka
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Oldi, gyorsan megy levélke, nem lesz hosszú:D Majd este tán megy hosszabb.
Várom, várom :D

 

 

De, értem az iróniát. Pont ez benne a fájó.
Donát, javaslom nézz a szavak mögé :) Főleg Dzséjtnél érdemes, mert neki van valami egészen különleges idegborzoló stílusa amikor véleménynyilvánításba kezd :D ( Hű mit kapok én ezért tőle :D ) Attól, hogy nem khm, szépprózában ír, még tiszteli a másikat. Csak gyáva kimutatni :P:o ( no most temetet egy csekély nyolcvan centi földréteg alá :o ) Én se fogok míves szavakkal gondolatokat közvetíteni, mert nem abból a fából faragtak, de ettől függetlenül a respect él és vírul és mint mondtam még ha vitázok is valakivel az nem az a "kés a hátba" gondolatok közt megy.

Szóval arra akarok végül is kilyukadni, hogy jelen esetben és érzésem szerint a " Mi hősünk" kifejezés azt jelenti, hogy dicsfénybe állítottak téged. :D :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most majd persze jön a fennkölt stílus, meg az ízekre szedésem, meg a kifigurázásom. Hát Dzséjt, sok mindenre számítottam, de erre a beszólásra, pont tőled, nagyon nem.

Nem lesz ízekre szedés. PM-ben megírtam, mi volt az oka a megnyilvánulásomnak, amit tényleg annak szántam, aminek Donát véli. Sajnos nagyrészt félreértette, mert nem álltak ilyen okok a háttérben, hogy azért csináltam, mert rászólt Oldira, vagy mert elmondta a véleményét. Engem az "egyedül én állok ki Ody mellett ilyenkor, és mindenki más lapít..." rész bosszantott fel, és váltotta ki ezt a reakciót. Mert már számtalanszor rászóltunk mindannyian Oldira, én is utoljára múlt héten, illetve pár hozzászólással azelőtt is rászóltam mindkettőjükre, mint moderátor, hogy hagyják már abba azt, amit már amúgy is lezártak (ez volt az "acsarkodás" kifejezés még finom iróniával élve). Erre fel jön egy kijelentés tőle, hogy ő az egyetlen, aki Ody mellett áll, mi meg lapítunk, mint sz*r a gazban. Holott frászt! Éppen, hogy már elégszer rászóltunk Oldira azért, hogy fogja már vissza a politikai megnyilvánulását, amiből már Ody is tudhatja, hogy mellette állunk a kérdésben, nem szorul folyamatos kézfogásra, se arra, hogy állandóan ott álljunk mögötte "mi veled vagyunk" táblákkal. Szóval, a sértésem egyesegyedül erre a mondatra vonatkozott: "egyedül én állok ki Ody mellett ilyenkor, és mindenki más lapít..."

Bár azt azért hozzátenném, hogy nem szántam olyan mély sértésnek, amilyennek vette, ezt sajnálom, és nem örülnék, ha elmenne emiatt.

 

Donát, javaslom nézz a szavak mögé :) Főleg Dzséjtnél érdemes, mert neki van valami egészen különleges idegborzoló stílusa amikor véleménynyilvánításba kezd :D ( Hű mit kapok én ezért tőle :D ) Attól, hogy nem khm, szépprózában ír, még tiszteli a másikat. Csak gyáva kimutatni :P:D ( no most temetet egy csekély nyolcvan centi földréteg alá :o )

Khm... no comment :o

 

Végül is haladsz efelé :D

Szépen, lassan, komótosan :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.