Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Húú srácok, itt olyan illatok vannak! Másfél kiló sertéscomb fő épp, nemsokára belekerül a savanyúkáposzta is, aztán majd még a tejföl is. Olyan székelykáposztát rittyentek, hogy már most csorog a nyálam! :) Nyamm! :D :D
Nálunk pedig gulyás leves készül. Az se rossz. :P
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nálam (mivel nincs nagy kedvem nagyon főzöcskézni :D ) vegyes gyümölcskrémleves és chiang mai tészta lesz. Ezekkel az a jó, hogy ma megcsinálom és napokig ezt tudom még enni :D

 

Pildi: el tudod majd küldeni a talis sali receptjét? Mindig elfelejtem mi is szokott benne lenni :D

Szerkesztve: - Darth_Phobos
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gyümölcsből, a tasasos kiszerelés nem olyan jó, mint az igazi gyümikkel :D

A recepteket a mindmegettéről szoktam venni, ott megtalálható a tészta is :D

Mindig igazi gyümiből szoktam levest készíteni, szóval nem tudom, milyen a zacskós :D Csak érdeklődtem, melyikből kreáltad :D Mondjuk krémlevest vegyesen még nem csináltam, de nem is rossz ötlet.

Ez egész jó oldal, elvetődök néha erre, ha recipét keresek :D Akkor most megnézem a tésztásat, köszi :D

 

Nálam meg se ember, se kaja nincs otthon.

Mindkettő rossz, de végső megoldásként egy melegszendvicset össze lehet dobni :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon jó ez a tészta-recept, de hadd kérdezzek meg két dolgot:

Nekem ez a piros curry-krém meg a hokkien tészta ismeretlen, a többi még van is itthon. Ezeket ilyen néven árulják? Gondolom, igen. Nem lehet a curry-krém helyett szimplán curryport rakni bele? Az legalább van itthon.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nálam (mivel nincs nagy kedvem nagyon főzöcskézni :D ) vegyes gyümölcskrémleves és chiang mai tészta lesz. Ezekkel az a jó, hogy ma megcsinálom és napokig ezt tudom még enni :D

 

Pildi: el tudod majd küldeni a talis sali receptjét? Mindig elfelejtem mi is szokott benne lenni :D

Én szeretem a kínai kaját, de erről a tésztáról még nem is hallottam. :D

 

A sali recept nagyon egyszerű, inkább ideírom, hátha mást is érdekel :D:

alapsaláta (zacskós jégsaláta, vagy Eisberg saláta, vagy valami hasonló), lilahagyma (vagy újhagyma), paprika, uborka, paradicsom, esetleg kukorica (ha van), reszelt répa (ha nincs az alapsalátában), olivabogyó, feta sajt, kakukkfű vagy oregano, olivaolaj (de ha nincs, napraforgó is jó - pl. frenkie-nél napraforgó volt). Sózni nem kell, mert a bogyó és a sajt sós.

Összeaprítod, ami nem apró, a fűszerekkel megszórod, olajjal meglocsolod, és összekevered. Ennyi. :D

Az arányok csak rajtad múlnak, én is csak kb. figyelem, így aztán mindig kicsit más lesz. :D

Szerkesztve: - Pildi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Persze, salinál fő a kreativitás. :)

 

Van pl. egy másik fajta sali, ami totál más jellegű, alma, kukorica és füstölt sajt, tejfölös-majonézes mártásban, fűszer nélkül, csak némi sóval. Sült húshoz valami isteni!

 

Remek, ki kell próbáljam! :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tényleg kéne egy számítástechnikai topik....

 

Szerintetek lehetséges, hogy egy hardvernek a gyári telepítő CDje nem működik? Olyasmiről van szó, mint pl a tízéves szkenner telepítő CDjéről próbálunk a gépeinkre jól bevált programokat rakni, nálam el sem indul a telepítés, apci felől csak a morgolódást hallom hogy "ez sem működik". De több mindenre mondja ezt, én csak két CDt próbáltam.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mivel számítástechnika meg cd is, amik sérülékenyek, stb. így szerintem teljesen lehetséges. Hogy mit lehet csinálni, arról passz. Talán a készülékgyártó oldaláról le lehet tölteni és arról telepíteni. Próbáld meg ezt, hátha.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintetek lehetséges, hogy egy hardvernek a gyári telepítő CDje nem működik?

Persze, pláne, ha tíz éves. A baj ezzel az, hogy arra már vagy nem, vagy a neten is csak macerásan lehet drivert és szoftvert találni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gyerekek, mondtam már, hogy mennyire imádom a mai rendszert? :) Nnnnagyon.

Ennél mélyebbre már nagyon nem süllyedhet.

Szóval. Ma vó'tam felülvizsgálaton, rokkerségemből kifolyólag és az aki picit követi szeretet vezéreink (Pfúj :P ) áldásos törvényalkotásait, az tudja, hogy a megváltozott munkaképességüeknek is beintettek, de csúnyán. A lényeg az, hogy akire még nem zárták rá a koporsófedelet, azt még uccu neki, kib*****k a munkaerőpiacra, rokker támogatás helyet, rehab támogatásra ítélve, illetve a Munkaügyi Hivatalokkal ápolandó kapcsolattartásra. Oks, ezzel amúgy még semmi gond nem lenne. De...

De per pillanat úgy nézz ki, hogy az eddigi támogatásnál kevesebbet kapsz kézhez, másrészről munkád úgy se lesz, mert az isteni kormányunk megvonja egyrészről a melóhelyeknek szánt támogatást, hogy foglalkoztassák a hozzám hasonlóakat, másrészről az élő-egészséges ember se kap munkát a mai világban, ha pedig van munka, oda tuti nem rokkereket vesznek fel a fentebb említett ok folyamán. Szóval most kétesélyes a dolog. Vagy nem szívatnak meg nagyon és tényleg csak pár ezressel kapok kevesebbet és három havonta költhetek az utazásra feleslegesen a Munkaügyi Központig, vagy...csoda történik, kormányváltás, f*sza munkahelyek a fajtámnak, bizakodás, hogy nem vágnak ki a szeméttelepre.

Amúgy a dokinénik nagyon rendesek voltak, egy rossz szavam se lehet rájuk, se a foglalkoztatási ügyintézőre, látszik nagyon, hogy az ő sejhajuk is tele van azokkal akiket én is emlegetek. :D Megértőek voltak és kedvesek. :D Ilyet azért ritkán mondanak a rokkerek róluk :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.