Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Az jó, mert ez a fő baj. Valamiért nem törlődött rendesen, de a miértet innen sajnos nem tudom megmondani.

A miért az egyetlen, ami egyszerű: Vista. Annyi minden nem működik, pont egy makacs progi törlése menne simán?

(hmmm egyre inkább eszembe jut a Fanformers történetmesélés amiben az Álca űrhajóra leleményes robotok '98 SE-t telepítenek)

 

 

Ma reggel indulunk Pécsre, apci levisz. Nem tudom, meddig leszek offlány. A két mobilszámom közül valamelyik tuti működik épp, ha valami sürgős van. Ha addig nem kerülnék elő, a közös Avatar-nézésen légyszi valaki budapesti vegye át Dzséjttől a Mogorva nyár + A Hold forró jegén könyveket, (AMIKET MÉG VÉLETLENÜL SEM FELEJT EL ELHOZNI, UGYE?) aztán ha Bp-n járok, azt talán könnyebb megszervezni hogy visszajusson hozzám.

 

Az Erő legyen veletek!

Szerkesztve: - Darth Krande
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kétlem, de nem is kell :D

Akkor jó :D

 

Szerencsére én sose kapok virgácsot, mikuláscsokit viszont igen :P

 

Krande, veled is, aztán majd jössz ide, ha tudsz :D

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ma reggel indulunk Pécsre, apci levisz. Nem tudom, meddig leszek offlány. A két mobilszámom közül valamelyik tuti működik épp, ha valami sürgős van. Ha addig nem kerülnék elő, a közös Avatar-nézésen légyszi valaki budapesti vegye át Dzséjttől a Mogorva nyár + A Hold forró jegén könyveket, (AMIKET MÉG VÉLETLENÜL SEM FELEJT EL ELHOZNI, UGYE?) aztán ha Bp-n járok, azt talán könnyebb megszervezni hogy visszajusson hozzám.

 

Az Erő legyen veletek!

Jó utat!

A könyveket én szívesen átveszem, aztán majd alkalmas munkanapon találkozhatunk a szokásos helyen, ha visszajössz Pestre. :D

Dzséjtet meg figyelmeztetni fogom még a mozi előtti pénteken, hogy ne felejtse otthon (hátha már szombaton feljön ő is). :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

(AMIKET MÉG VÉLETLENÜL SEM FELEJT EL ELHOZNI, UGYE?)

Igyekszem :D Jó utat!

 

Dzséjtet meg figyelmeztetni fogom még a mozi előtti pénteken, hogy ne felejtse otthon (hátha már szombaton feljön ő is). :D

Az jó lesz, mert tényleg felmegyek már szombaton. Jobb, ha rám szólsz, mert tuti elfelejtem... megint... :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagy kő esett le a szívemről.Látok rendesen 3d-ben.Van térlátásom.Véletlenül derült ki.Voltam ma Ofotértben szemüveget csináltatni, és a csaj mondott valamit, hogy van valami újfajta lencse és az jobban élesít.Erre én megkérdeztem, hogy ez jó lesz-e 3D moziban is.Mire ő azt mondta(tök rendes volt), hogy ha gondolom megnézhetjük, hogy van-e térlátásom.Adott két lencseféleséget, amelyet a szemüveg elé raktam és sikerült a teszt.Nem írom le mi volt.

 

Dzséjt: Ha gondolod és van nálatok Ofotért menj be és hátha megnézik neked is.

 

Úgyhogy mostmár baromira várom az Avatart.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagy kő esett le a szívemről.Látok rendesen 3d-ben.Van térlátásom.Véletlenül derült ki.Voltam ma Ofotértben szemüveget csináltatni, és a csaj mondott valamit, hogy van valami újfajta lencse és az jobban élesít.Erre én megkérdeztem, hogy ez jó lesz-e 3D moziban is.Mire ő azt mondta(tök rendes volt), hogy ha gondolom megnézhetjük, hogy van-e térlátásom.Adott két lencseféleséget, amelyet a szemüveg elé raktam és sikerült a teszt.Nem írom le mi volt.

 

Remek hír! :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzséjt: Ha gondolod és van nálatok Ofotért menj be és hátha megnézik neked is.

Nem kell, azt már rég tudom, hogy nincs térlátásom, sőt, pár hónapja már azt is, hogy másodlagos nincs (gondoltátok, hogy az embernek két térlátása van? :D ).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagy kő esett le a szívemről.L

Remek :D

 

Nem kell, azt már rég tudom, hogy nincs térlátásom, sőt, pár hónapja már azt is, hogy másodlagos nincs (gondoltátok, hogy az embernek két térlátása van? :D ).

Eddig még nem, mindig tanul valami újat az ember, még ha nem is pozitívan.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lassan az sw.hu -s krém is ide szokik. Good...gooooood. Nem hiába na, azért előbb-utóbb mindenki megtalálja a jó helyeket. :D

Én a sw.hu-t már nem is nézem. Régen marha jó volt, még a ROTS idejében. De azóta semmi. Teljesen el van hanyagolva. Se hírek, se semmi. Szavazást is fél évente cserélnek. XD A fórum is SZINTE teljesen kihalt. Komolyan a Gendys CW-ba megy a TCW beszélgetés? :D

Jó hogy átjöttünk ide! :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lassan az sw.hu -s krém is ide szokik. Good...gooooood. Nem hiába na, azért előbb-utóbb mindenki megtalálja a jó helyeket. :hehe:

Itt van, aki reagál arra, amit írok! :)

És egy darabig feltérképeztem az itteni írásokat, úgy gondoltam, ilyen társaságba szívesen tartoznék! :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Itt van, aki reagál arra, amit írok! :hehe:

És egy darabig feltérképeztem az itteni írásokat, úgy gondoltam, ilyen társaságba szívesen tartoznék! :)

Örülünk, hogy átjöttetek. Ez egy nyüzsgő fórum ellentétben a másikkal.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én nem olvasom a másik fúromot...ott vannak akik fikázzák és csak azért írnak be?

 

 

Nem tudom hogy most vannak-e de amikor ott lett hagyva az oldal akkor voltak Quarron hadvezér vezetésével.Rühellték a prequelt és amikor két mondatot elolvastam a hozzászólásaikból majdnem kivágtam a monitort az ablakon. :hehe:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem tudom hogy most vannak-e de amikor ott lett hagyva az oldal akkor voltak Quarron hadvezér vezetésével.Rühellték a prequelt és amikor két mondatot elolvastam a hozzászólásaikból majdnem kivágtam a monitort az ablakon. :D

prequellel nekem is vannak fenntartásaim! :hehe: De nem kezdeném szapulni, vagy egyértelműen rossznak beállítani. Nem egyszerű ennyi év után olyan előzményt írni, ami mindenkinek tetszik.

Ami, illetve aki egyértelműen tetszett, az Palpatine karaktere volt, illetve a harmadik része a prequelnek.

A másik ami odaát nem jön be, hogy időnként egy-egy alak elszabadul, és tombol. Több topicban is. Itt ilyet még nem láttam.

De amíg egyvalaki is ír néha oda azok közül, akik fontosak nekem, oda is belesek :)

Szerkesztve: - Tenel Ka
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem tudom hogy most vannak-e de amikor ott lett hagyva az oldal akkor voltak Quarron hadvezér vezetésével.Rühellték a prequelt és amikor két mondatot elolvastam a hozzászólásaikból majdnem kivágtam a monitort az ablakon. :)

Na, akkor jó hogy már be sem nézek. :D

Talán ha lesz következő rész vagy a sorozatnál nem a sw.hu-t akarja majd a TV meg a rádió bemutatni hanem a saga forumot. :hehe:

Szerkesztve: - kudar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én benézek oda is, kb. 3 topikba. Hapanok ugyebár alap, no meg a könyvek, mivel ezen a fórumon jóval csekélyebb az EU könyvekről írók száma. Ezen az egy téren az az oldal többet ad, és ott általában nem szabadulnak ez az indulatok, jó néha benézni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.