Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Kimentem az állomásra jegyet venni holnapra. A csaj megkérdezte, hogy miben bízok? :D Mondtam neki, hogy kijövök reggel aztán valamikor majd csak odaérek. :D Amúgy rohadt jó az idő!!! Évek óta nem volt ilyen. Minden egybefüggő fehér, nem látsz semmit. Aztán ott a szél, ami keményen az arcodba küldi a havat. Állat volt. :P Máskor a leheletet alig látni, most métereken keresztül látszik. Erre még rájön az a furcsa csend ami a nagy havazásoknál általában megvan. Telejsen elnyel minden hangot ez a fehér anyag. Totál sarkköri a feeling. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mi is voltunk az utcán délután, egy kis helyi közösségi karácsonyi ünnepségre mentünk. Odafelé már esett, de még épp csak volt nyoma, visszafelé meg már belesüppedtünk, pedig csak két órás volt az összejövetel. Hihetetlenül élveztük mindannyian. :peace: Hiába van hideg, mégis jó kint. És a hó is csúcs, mert nagyon porzik, levágod a lábad a földre, és szinte szétspriccel. :hmm: Tényleg gyönyörű ilyenkor a környék, akármerre néz az ember, és a hó csöndjéhez semmi nem fogható. :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

:peace: hó....

Most jöttem be, én tovább ma már nem söpröm a havat :lol:

35 centis, a hmm...-m teli van már a hóval, orrom csöpög, majd megfagyok. Gondoltam arra lefekszek a hóba és az hibernál tavaszig, amikor már nem kell havat söpörni. Ez borzasztó ami van.

-8 fok, a hó beleesik az ember szájába...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mi ötödiken lakunk, és az ablakunk előtt nincs semmi, csak a táj, a havas, fehér messzeség! :peace: Csodaszép! De holnap akkor is utálni fogom, mert hideg lesz, és mert lehet, gázos lesz bejutni a városba, illetve fel apumhoz. De most nagyon tetszik! - És holnap mozi után is fog! :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Itt is esik. Holnap jobb ha mindenki elindul időben. Tudja valaki, hogy lehet úgy jegyet venni mondjuk Cegléden, hogy Nyugati-Cegléd az útvonal?

Remélem, sikerült jegyet venned, egyébként bárhogy tudsz jegyet kérni, tapasztalat. Volt már úgy, hogy mentem Keszire,és három jegyet kérem, mivel útközben megszakítottam az utam. Simán adtak Irsán másnapra hazafele Kesziről Irsára jegyet.

Egyékbént időben indultam, a vonatom még egy perccel előbb be is ért a Nyugatiba, de ez 1 órakor volt :peace: Aztán du.elkezdett esni, barátnőmmel vigyorogtunk egymásra, hogy akkor most banzáj, és miután náluk lepakoltunk, bevásároltunk, meg persze kétszer átöltöztünk, helyi karácsonyi vásárban (11.kerület) kürtős kalácsot és forralt bort vettünk, este 8 után buszra szálltunk, irány a Vörösmarty tér, egy-két forralt bor is bejátszott, aztán gyalog vissza Budára a térről :lol: Egy élmény volt az este, most én fórumozok, ő meg mézes sütit süt, de szerintem lassan megyünk aludni, mert reggel időben kelni kell :hmm: Rövideg és tömören a mai nap ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A mai napot csupán a MÁV árnyékolta be, de az nagyon. A Nyugatiban pl nincs vonat!!!!! Nem tudnak szerelvény kiállítani bazz. Eszem megállt! Össze-vissza lopják magukat a vezetők, a jegyek k*rva drágák és nincs szerelvény! :peace: Majdnem fél órát kellett várni mire elindult a vonat hazafelé. Ja és persze odafelé is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha jól tudom, akkor a Keletibe nem is érkeztek vonatok. Jake-et valszeg emiatt nem láttuk, AVP-n legalábbis ezt olvastam.

Szégyen ami ebben az országban folyik.

Mi a neve ott Jake-nek?

Szegény... ez azért szar lehetett neki is. Szerencsére már látta a filmet, de ha nem látta volna....

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hihetetlen keserűséget érzek és bánatot...

Hónapok óta erre vágytam, és most csak nézek ki a fejemből...Éjszaka és reggel óta haláli izgatott voltam, első IMAX élményre vártam, hogy lássalak titeket stb...

A MÁV, az időjárás közbeszólt...ekkora pechet.... :peace::lol::hmm:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hihetetlen keserűséget érzek és bánatot...

Hónapok óta erre vágytam, és most csak nézek ki a fejemből...Éjszaka és reggel óta haláli izgatott voltam, első IMAX élményre vártam, hogy lássalak titeket stb...

A MÁV, az időjárás közbeszólt...ekkora pechet.... :peace::lol::hmm:

Én meg azt hittem, hogy már a Plázából hívsz csak nem találod a többieket. :S

Ezt a kur*a MÁVot meg....vagyis a vezetőiket shoti elé állítani ;) A Nyugati olyan látványt nyújtott mintha atomtámadás érte volna. Alig pár szerelvény állt bent. Az időjárással meg ne jöjjön senki se, szép tiszta idő volt. Egész egyszerűen így akartak spórolni maguknak, vezetőknek.

Nagyon sajnálom, hogy nem tudtál beérni Pestre. Ha jól tudom mások is így jártak közületek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Keleti kész káosz! Barátom még hatkor is a négy orás vonatját várta, az ic pécsre Kelenfoldrol indultak, a Déli meghalt, kaputt. :clap2: A metro megállt az alagut kozepén és tizpercig csak állt a sotétben, mint egy gagyi horrofilmben. Tényleg ne rijjanak az ido miatt, hisz sutott délután a NAP.

Demszkycity én igy sem szeretlek!

Esik egy kis ho, na jo negyven centi itt nálunk és meg áll az élet?!

Beszerzek pár szánhuzo ebet és azzal fogok furikázni.

Szerkesztve: - orki
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Krande, nálam vannak a könyveid, Dzséjt elhozta őket. :) Majd priviben megbeszéljük, mikor tudnám odaadni.

 

Ody hogy tudott Ceglédről beérni simán?
Jake, nagyon sajnálom, hogy az év valószínűleg egyetlen nagy havazása épp mostanra esett, és emiatt nem értél ide. :clap2:

Ody reggel Kispesten leszállt, így a Nyugati mizéria nem érintette.

 

Azt meg ne kérdezd, hogy hogy jutnak haza :S
Elvileg a Nyugatiból mentek volna haza, de ha onnan nem indultak vonatok, akkor talán el-metróztak Kispestig, mert ott reggel sem volt gond. De majd elmondják, volt-e valami fennforgás még. Szerkesztve: - Pildi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.