Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Viszont holnap jön a második menet, mert jön a tágabb család ebédre, szóval kezdhetem előlről az ünnepi készülődést reggel. De péntektől full pihi lesz filmekkel, könyvekkel. :P

Szerencsére nálunk ilyen nincs, szóval nekem holnap már pihi :D Vagyis azért jó lenne egy kis "mozgás", de elvagyok anélkül is :P

 

"Sajnos" nem. Idén mást kaptam, nem DVD-t. Ami kicsit fura, évek óta volt DVD az ajándékok között, most meg egy se. Nem is tudok mit kezdeni magammal most az éjszaka. Sebaj, hallgatom az Avatar zenéjét, írok, meg majd éjfél után olvasom a Harry Pottert, aztán csucsuka :P

Hehe, erről eszembe jut egy sztori. Kolléganő a lányának minden karácsonyra vett valamilyen parfümöt. Egyik évben meghallotta, mikor a lány a nagybátyjával beszélget a karácsonyról, lány mondta, hogy parfümöt tuti kap abban az évben is, és erre kolléganő jól meglepte, mert nem kapott a lány parfümöt, csak nézett nagyot, hogy nincs :D

Jó ez az Avatar-zene, nálam is ez megy :D Majd leesek a székről, olyan álmos vagyok, de muszáj volt még belehallgatnom, így fórumozok is közben :P

Most kezded a Pottert? Jó olvasást :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ma délután hazajöttem én is.Tegnap este akartam, de nem volt kedvem, meg faterral sem akartam kitolni(nem koccinthatott volna).Nagyon jó karácsony volt ez is, nem hiányzott a gép sem.Jókat kajáltunk ittunk, beszélgettünk.Kaptam egy csomó mindent(webkamera, könyv, parfüm).Tegnap még húgomék is átjöttek.Mikor unokaöcsi megkapta a plüss Artu kulcstartót, magához szorította, nagyon örült neki.Este meg tévézés volt. véletlenül fedeztem fel, hogy volt az EP 2 a film+-n, azt néztük.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Katt a linkre, ott van egy rövid leírás :) Segítségként annyi, hogy .wma filé, és a John Williams topikba tettem még a linket be :D

Ezt írja ki: The file you are trying to access is temporarily unavailable.

De a leírást azért látom, ez a zene megvan a gépemen, jó ;)

 

Frenkie, jó karácsonyod volt :D

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ma délután hazajöttem én is.Tegnap este akartam, de nem volt kedvem, meg faterral sem akartam kitolni(nem koccinthatott volna).Nagyon jó karácsony volt ez is, nem hiányzott a gép sem.Jókat kajáltunk ittunk, beszélgettünk.Kaptam egy csomó mindent(webkamera, könyv, parfüm).Tegnap még húgomék is átjöttek.Mikor unokaöcsi megkapta a plüss Artu kulcstartót, magához szorította, nagyon örült neki.Este meg tévézés volt. véletlenül fedeztem fel, hogy volt az EP 2 a film+-n, azt néztük.
Ilyen a legjobb karácsony. ;)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kéérdés!

 

IMAX tele ugye, egy darabig. Esetleg hol érdemes még Avatart nézni? (Bp-en) Tesóm vinném kedden délután. Tudtok segíteni, melyikben érdemes nézni? (A többféle 3D miatt is kérdem, ezekhez én nem értek)

 

Ahol még 3D-ben adják Pesten:

 

Corvin Mozi

Westend Palace Mozi

Mammut

MOM Park

Campona

Lurdy ház

 

Lehet, hogy máshol is, de ezekben tuti. Ja és mindegyikben van 3D-s és 2D-s vetités, tehát jegyvételnél szólni kell, hogy a 3D-sre akartok menni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bomarr által említett Real 3D termeket javasolnám. A Dolby 3D-t még nem próbáltam, ( Corvinban ilyen van ) de ott asszem még a régebbi piros-zöld hemüvegeket használják. A Real D termekben meg az IMAXos hasonlatos polarizált szemüvegek vannak :) A lényeg, hogy egyszínű, kissé sötétített, így a film színélményén nem rontanak mint a piros-zöldek :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bomarr által említett Real 3D termeket javasolnám. A Dolby 3D-t még nem próbáltam, ( Corvinban ilyen van ) de ott asszem még a régebbi piros-zöld hemüvegeket használják. A Real D termekben meg az IMAXos hasonlatos polarizált szemüvegek vannak :) A lényeg, hogy egyszínű, kissé sötétített, így a film színélményén nem rontanak mint a piros-zöldek :)

 

Köszönet mindkettőtöknek. Akkor "Bomarr féle" Real3D-s mozi lesz a nyerő, valszeg westwnd vagy Mammut. Még1szer köszönöm! :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ahol még 3D-ben adják Pesten:

 

Corvin Mozi

Westend Palace Mozi

Mammut

MOM Park

Campona

Lurdy ház

 

Lehet, hogy máshol is, de ezekben tuti. Ja és mindegyikben van 3D-s és 2D-s vetités, tehát jegyvételnél szólni kell, hogy a 3D-sre akartok menni.

Még csak annyi, hogy a CC Allee-ban is van 3D-s vetítés. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.