Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Na túl vagyok a legrohadtabb otthoni melón(naygtakarítás).Innentől egy hétig csak olvasás, filmnézés berúgás(szilveszter).
Ugyan frenkie, a múltkori bulin olyan tip-top volt lakásod, hogy nem tudom elképzelni, hogy a takarítás nagy ügy lenne neked. :) De persze abban nincs vita, hogy jobb lazítani, mint takarítani. :P
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ugyan frenkie, a múltkori bulin olyan tip-top volt lakásod, hogy nem tudom elképzelni, hogy a takarítás nagy ügy lenne neked. :P De persze abban nincs vita, hogy jobb lazítani, mint takarítani. :P
Benéztetek a szőnyeg alá? :):P
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

szerintem értelmesebb dolgokra is el lehetne költeni a pénzt, mint venni egy hatalmas tévét fantasztikus Blu-Ray lejátszóval...

Csakhogy, ami neked értelmes, az másnak lehet kolosszális baromság. Szerintem például ritka nagy hülyeség sportot bambulni a TV-ben. Azt űzni kell, nem nézni. Szóval szerintem értelmesebben is elkölthetnéd azt a pénzt, ami a sport nézésére dobsz ki az ablakon :P:)

 

A por egy alattomos és p*fátlan valami, bárhova képes bejutni. Bárhova, hogy essen bele a **.

A por olyan, mint az oroszlán. Ha alszik, nem szabad piszkálni. Pláne, ha poralergiában szenved a jóember (ami elég gáz, mikor az embert egy méretes lego-gyűjtemény veszi körbe, ami valódi pormágnes... :P ).

 

Ezek után kérném azt, hogy lehetőleg ne legyen napi téma az otthoni mozizásra való lemezformátum, mert másoknak totál sz*rul esik, ha folyton erről kell olvasniuk.

Sőt, arról se beszéljünk, hogy milyen barátnővel lenni, mert az is sz*rul eshet valakinek. Meg arról se, hogy milyen a melóhely, mert akinek nincs, annak az is rosszul fog esni. A piáról se beszéljünk, mert akinek a családjában van alkoholista, azt esetlegesen érzékenyen érinti. Ne meséljünk vicceket se, mert akinek rossz kedve van, az még letargiásabb lesz, mikor nem fogja a poénokat. Ne kívánjunk boldog ünnepeket, mert van, akinek nem boldog. Felejtsük el a szülinapokat, hisz van, aki letagadná. Tulajdon képen, minek beszélünk mi itt, hisz valakinek így is, úgy is rosszul fog esni.

De mi lenne, ha csak nem törődnénk azzal, hogy mije van másnak, és az miért nincs meg nekünk. Ha napi szinten szóba kerül a HD DVD, és erről akarnak beszélni, hát istenem. Nekem sincs, sőt, mint írtam, nekem még saját TV-m sincs, moziba sem tudok, max évente két-három alkalommal eljárni, könyvet is alig tudok venni, stb... szóval akkor ugye elvben itt nagyon sokakra irigynek kéne lennem és megkérnem a népet, hogy napi szinten ne kerüljön már szóba se film, se DVD, se könyv, se semmi, ami nekem nincs. Pedig mintha napi szinten beszélgetnénk könyvekről, filmekről... sőt, nemrég itt boldog karácsonyokról volt néhány beszámoló, vásárlásról, magáról az ünnepről. Van itt olyan, aki pötyögte az élményeit nagy lelkesen, és belegondolt, hogy azok a szép szavak és élmények, amiket megoszt, esetleg valakinek kifacsarják a szívét, mikor olvassa, mert neki talán nem volt olyan hűde boldog? Vagy akkor ezekről se beszéljünk?

Részemről inkább felhagytam az irigykedéssel, és olvasgatom, hogy másoknak milyen jó, sőt, ha úgy esik, örülök neki.

Meg másokat kihasználó alamuszi nyusziként várom a napot, mikor eljutok Ody-hoz és ő lesz oly kedves megmutatni, milyen az Avatar HD-ben, én pedig széles vigyorral fogom élvezni a pillanatot :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Milyen pénzről is beszélünk? A Digi Tv alap díjcsomagára fizetünk elő, semmilyen költségem nincs abból adódóan, hogy sportot nézek. És szerinted élvezetesebb űzni? Nos, szerintem is. Honnan tudom? Onnan, hogy a hét 168 órájából átlag 20-at sportolással töltök, úgyhogy... :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sőt, arról se beszéljünk, hogy

Tudtam előre, hogy valaki úgyis visszavág, már vártam :) De egyébként tök igazad van, nekem nem kéne beírnom semmit, mikor mérges leszek valamiért egy röpke fél óra erejéig :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tudtam előre, hogy valaki úgyis visszavág, már vártam :) De egyébként tök igazad van, nekem nem kéne beírnom semmit, mikor mérges leszek valamiért egy röpke fél óra erejéig :P
Valljuk be, erre baromi kevés esély van. :P Nem is értem, miért csak két kanalat írtál. :P :P

 

Dzséjt, jól írtad amúgy. Nem köll irigykedni oszt jónapot. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Milyen pénzről is beszélünk? A Digi Tv alap díjcsomagára fizetünk elő, semmilyen költségem nincs abból adódóan, hogy sportot nézek. És szerinted élvezetesebb űzni? Nos, szerintem is. Honnan tudom? Onnan, hogy a hét 168 órájából átlag 20-at sportolással töltök, úgyhogy... :)

A TV-ben akkor is baromság nézni, még ha 167-et is töltesz azzal :P És a Digi sincs ingyen, tudom, mert nekünk is az van.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Remélem, ezzel nem rám célzol :pfff: Nem irigylem tőled a Blu-rayedet, sőt, senkitől sem igazából. Ahogy írtam is, ha itt lenne a szobámban, nyilván nem dobnám ki, de ha pénzösszegben kapnám meg az értékét, tuti másképp használnám fel.

 

Egyébként igazából azért dühít ez a dolog, mert rengeteg ember (és itt most nyilván nem Odyra gondolok) hatalmas adósságokat halmozott fel azért, hogy legyen plazma tévéje és társai, most meg ők vannak a legjobban kiakadva, hogy "mert az árfolyam" meg a "svájci frank", stb. Nem szeretem az ilyen felelőtlen magatartást, pláne, ha szerintem teljesen értelmetlen igényre költik a "könnyen jött, könnyen ment" pénzt az emberek. De ez persze csak személyes vélemény.

Szerkesztve: - Donát
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nyugi, Donát, szerintem rám, elvégre én hoztam fel így a témát, csak én már magasról le***, hogy milyen hamis képzetek terjengenek itt rólam mások fejében ;)
Neked meg üldözési mániád is van már? :pfff: Szerintem nem gondolt rólad senki olyat, hogy irigy vagy másra.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor bizonyos személynek nem pont nekem kellett volna erre valamit címeznie reggel. Totál az jött le belőle, és baromira elegem van már abból, hogy tök fölösleges posztokat írogatunk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mi lenne, ha mindenki szó szerint azt írná, amit gondol, és mindenki szó szerint venné, amit olvas; és nem várná el senki, hogy gondolatait a sorok közül olvassák ki, és senki se keresgélne a sorok között? :pfff:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mi lenne, ha mindenki szó szerint azt írná, amit gondol, és mindenki szó szerint venné, amit olvas; és nem várná el senki, hogy gondolatait a sorok közül olvassák ki, és senki se keresgélne a sorok között? ;)
Jó gondolat, Dzséjt, csak az a baj, hogy rövid írásos párbeszédekben könnyen félremegy az üzenet, mert senki sem órákig fogalmazza a mondandóját, hanem írja, ami eszébe jut hirtelen. Ez meg néha kétértelműséghez vezethet. Hogy miért? Mert nincs hozzá testbeszéd, nem látod a másik arcát közben. A kis smiley-k segítenek, de nem mindenhatóak. A legjobban még leginkább az segíthet, hogy feltételezzük, senki nem akarja megbántani a másikat, nem a rosszindulat vezérli - ha már nem teljesen egyértelmű a leírt szavakból, hogy mit akart közölni a másik. Hiszen ismerjük egymást. :pfff:
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.