Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Persze, ha most azt mondom nektek, hogy forró, fényes és reggel felkel, mindenki levágja, hogy a NAP, pedig "hű de rejtélyesen" nem mondtam neveket... :D
Ööööö....

Spoiler:

Szerintem egy tűzes, végignyalt meztelen nő a paplan alól. :D
Ugye igazam van? Ugye? Ennyi szerencsém hagyj legyen már ebben az életben :D:P:D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Már aktuális a kérdés.Ki hol tölti a holnap estét?
Rokonoknál, konkrétabban keresztapáméknál (bár volt kis esély, hogy más lesz a program). Annál nincs gyönyörűbb amikor elkezdenek nótázni. Tovább kell vinni a hagyományt, szóval tanulom az én sajó kutyámat. :D Van üzemanyag is, konkrétan 10 liter bor. :cool:
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én itthon leszek és baráti társaságban szilveszterezek. Két buli is lesz párhuzamosan, mert Panni is meghívhatta a barátnőit, plusz oda majd betársul a barátnőm fia is, szóval ők is biztos jól ellesznek. :D
Majd figyelj oda rájuk nehogy valami huncutságot csináljanak. :cool:
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Már aktuális a kérdés.Ki hol tölti a holnap estét?

Itthon, de még gőzöm sincs, mit fogok csinálni.

 

Ettől még nem félek, hisz 11-12 évesekről beszélünk. :D Na de pár év múlva már valóban jó lesz odafigyelni. :D

Mint egy ismerősöm mondta, hogy inkább majdnem szem előtt legyenek, mint valami útszéli bokorban :D Na jó, ez egy anyának azért nem is annyira vicces :cool:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Rokonoknál, konkrétabban keresztapáméknál (bár volt kis esély, hogy más lesz a program). Annál nincs gyönyörűbb amikor elkezdenek nótázni. Tovább kell vinni a hagyományt, szóval tanulom az én sajó kutyámat. :D Van üzemanyag is, konkrétan 10 liter bor. :cool:

 

 

Az kemény.De gondolom ezt nem csak te iszod meg. :D

 

Oldie: a Maradon az mi?Egy krimó?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mint egy ismerősöm mondta, hogy inkább majdnem szem előtt legyenek, mint valami útszéli bokorban :D Na jó, ez egy anyának azért nem is annyira vicces :cool:
Teljesen igaza van az ismerősödnek, én is ezt vallom. :D Ha otthon is szabadon jól érezheti magát, akkor nem fog mindeféle gyanús helyekre idegenekkel mászkálni. Legalábbis remélem. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy 72 négyzetméteres összkomfortos lakás. :cool:

 

 

Én meg azt hittem valami kricsmi. :D

 

Kollégát már oltom én is, hogy 3 év múlva már fürtökben fognak lógni a fiúk az ajtónál.Most 12 éves a lánya, és már látni rajta, hogy baromi jó nő lesz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha otthon is szabadon jól érezheti magát, akkor nem fog mindeféle gyanús helyekre idegenekkel mászkálni. Legalábbis remélem. :D

Szerintem is így van és lesz :D Persze az idő meghozza most már inkább előbb vagy utóbb (ahogy rohan az idő :cool:), de biztosan így lesz :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Különben így belegondolva, ha lenne egy lányom aki lassan serdűl ki verne azért a víz.Egyszerüen nem tudnám elképzelni, hogy egy fiúval jár és mondjuk a szoba sötétjében üzekednek.Viszont ha fiam lenne akkor nem zavarna ha egy csajt felhozna és felvonulnának a szobába.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Különben így belegondolva, ha lenne egy lányom aki lassan serdűl ki verne azért a víz.Egyszerüen nem tudnám elképzelni, hogy egy fiúval jár és mondjuk a szoba sötétjében üzekednek.Viszont ha fiam lenne akkor nem zavarna ha egy csajt felhozna és felvonulnának a szobába.

Az zavarna, ha közölnék, a fiad összehozott egy unokát! :cool:

Én már most rettegek, a kis szívtipróm már most töri a női szíveket.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Különben így belegondolva, ha lenne egy lányom aki lassan serdűl ki verne azért a víz.Egyszerüen nem tudnám elképzelni, hogy egy fiúval jár és mondjuk a szoba sötétjében üzekednek.Viszont ha fiam lenne akkor nem zavarna ha egy csajt felhozna és felvonulnának a szobába.

A fiad barátnője épp úgy lány, és annak is vannak szülei, akik aggódnak érte :P Bele kéne gondolni a másik helyzetébe is, nem csak a saját gyerekünkébe. Ilyen alapon a lányod pasijának az apja le se ** a lányod, akit a fia felvisz a lakására.

 

Most elég szarul vagyok, így lehet, hogy itthon az ágyban :D

Remélem, hamarosan jobban leszel.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha nekem lányom lesz (hűűűű mekkora HA ez :P ), majd igyekszem úgy nevelni, mint az apám a húgomat. És annak egyik jó dolga, hogy nem kell érte aggódnunk. De kitermelek mellé még egy bátyót is, akit szintén úgy fogok nevelni, mint apám engem (szegény :D ), és akkor aztán végképp nem kell aggódnom érte. Mert akkor, ha kicsi lányom kérője esetleg nem ismerné az illemet, vagy a kicsi lányom fogja megruházni, vagy a bratyó. Ha pedig ketten nem lennének elég elrettentőek, majd jövök én.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kollégát már oltom én is, hogy 3 év múlva már fürtökben fognak lógni a fiúk az ajtónál.Most 12 éves a lánya, és már látni rajta, hogy baromi jó nő lesz.
Ilyen nálunk is könnyen előfordulhat, két esélyes is van. :P

 

Különben így belegondolva, ha lenne egy lányom aki lassan serdűl ki verne azért a víz.Egyszerüen nem tudnám elképzelni, hogy egy fiúval jár és mondjuk a szoba sötétjében üzekednek.Viszont ha fiam lenne akkor nem zavarna ha egy csajt felhozna és felvonulnának a szobába.
Ne legyél már ilyen. :P Ha óvatlanok, az mindkettőjüknek nagy gond lesz.

 

Most elég szarul vagyok, így lehet, hogy itthon az ágyban :P

Ha jobban leszek megyek Rock Bandezni meg egyéb RPG és társasjátékozni haverokkal :D

Jobbulást, szilveszterkor nem ér betegnek lenni. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.