Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Kellően elázott mindenki ezen a szilveszteren így is, úgy is? :)

Tegnap du. derült ki, hogy barátnőm bulitársa nem tud mégse jönni, így aztán meginvitált, hogy menjek fel hozzá Pestre (családot is, de ki milyen okból nem), fél délután agyaltam, hogy mennék is, mert a fenének kell a szilvesztert a gép előtt tölteni, meg nem is, mivel semmi hangulatom nem volt utazni. Aztán végül mentem :)

Elmentünk a Márc. 15-e térre, ott szabadtéri buli volt, Bikini koncert (éjfél után első zene a Ki visz haza :) , volt ám tombolás), és a többi. No hát fél 12 körül nekiállt esni. Éjfélkor pezsgőbontás, megittunk ketten az egy üveget gyorsan, aztán már annyira nem is volt ronda az az eső, a lényeg, hogy mire haza értünk, a legalsó ruhám is vizes lett, a buli többi részét borítsa jótékony homály :D Emlékezetes szilveszter marad :D Aztán reggel kelni kellett, mert család elé mentünk ki a vonathoz, és irány az Avatar :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kellően elázott mindenki ezen a szilveszteren így is, úgy is? :)
Én sem így, sem úgy. :) A sok gyerekzsivajtól azt sem vettem észre, hogy esik, és kopog a tetőablakon, pedig az normál viszonyok mellett (értsd: mindenki egyszerre beszél) elég jól hallható. Ital pedig volt bőven, de valahogy nem esett jól sokat inni most, inkább csak kortyolgattam némi bort. :D

Egyébként olyan szilvesztert, mint amiről beszámoltál, egyszer mindenkinek meg kell tapasztalnia, az biztos. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kardee, látszik, hogy az anyám vagy. Bár már ennyi idosen jotékony homály?! :)

Inkább mondjuk úgy, hogy a többit nem írom be, pedig egész jól éreztük magunkat :)

 

Én sem így, sem úgy. :D

 

Egyébként olyan szilvesztert, mint amiről beszámoltál, egyszer mindenkinek meg kell tapasztalnia, az biztos. :D

Mi is inkább külsőleg, még ha azt az üveg pezsgőt csak ketten is ittuk meg :D A hangulathoz annyi kellett, de annál több nem is :) Mindenesetre jó sokat nevettünk még otthon is hajnalban :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én eláztam :) Haveromék medencéjébe löktek bele a csajok ruhástul :)

Esőt nem vettük észre, csak ma mikor jöttünk el, hogy nahát itt esett az eső? :D

 

Másik módon lévő elázás nálam sem játszott be, az utóbbi 1 hét alatt ittam annyit, hogy legközelebb csak megint Karácsonykor vegyek kezembe alkohol tartalmú italokat :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A májsejtek ujra nonek! Boldogitson titeket ez a tudat. Hamár a bulik, ha nem is évvégén, de idén én is sokat buliztam. Utolag azt mondom, hogy némelyik nem kellett volna. De másnaposan vicces kiseloadást tartani. De átlag szempontjábol is ez alegjobb félévem. Ugyhogy én elégedett vagyok, nagyon is!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A májsejtek ujra nonek!
De az agysejtek nem :)

"Az alkohol megöli az agysejteket. Azok a leggyengébb agysejtek, amiket megöl az alkohol. Ha a gyenge agysejtek elpusztulnak, csak az erős, okos agysejtek maradnak.

 

KÖVETKEZTETÉS: Minél többet iszom, annál intelligensebb leszek." :)

Szerkesztve: - Darth_Phobos
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Máshol is szépen esik a hó? Nálunk feszültségingadozások vannak az időjárás miatt, a gépem már néhányszor újraindította magát :)

Szép apró pelyhekben, alig látszik, de esik. Szép, az évszakhoz méltó idő van :D

 

 

Holnap megyek Pécsre. Elvileg van mobilinternetem, úgyhogy onlány leszek. Elvileg. Ha nem, még nem feltétlen vesztem el. Azért drukkoljatok, hogy ne fagyjanak be megint a budapesti váltók!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Máshol is szépen esik a hó? Nálunk feszültségingadozások vannak az időjárás miatt, a gépem már néhányszor újraindította magát :)
Itt is esik tegnap óta, és itt is voltak ingadozások, a netem is elszállt, kb. 15 perce javult meg. Azt valaki elmesélhetné, hogy miért ingadozik az áramellátás ha esik a hó?
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kb ugyanazért amiért minusz nyolc fokban befagynak a váltók :S

 

Itt szerencsére alig esett valami és ne is essen több. Jöhet a jó idő, hogy tudjak menni bringázni. Persze ehhez bringa is kéne. :S Pocsék a menedzsment.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem csak a hó, hanem a szél is ludas lehet az áramingadozásban, hogy a szolgáltatóról és a rendszerről ne is beszéljünk.

Örülök, hogy a gépem nem kattant ki teljesen.

Itt szakad a hó, és már elég tisztességes mennyiség leesett, lassan alig lehet kimenni a házból, szóval ma hóeltakarítás is terítéken lesz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem csak a hó, hanem a szél is ludas lehet az áramingadozásban, hogy a szolgáltatóról és a rendszerről ne is beszéljünk.

Örülök, hogy a gépem nem kattant ki teljesen.

Itt szakad a hó, és már elég tisztességes mennyiség leesett, lassan alig lehet kimenni a házból, szóval ma hóeltakarítás is terítéken lesz.

Nálam ment a TV is, amikor kétszer eljátszotta ezt az áram kimaradást. Húztam is ki a konnektorból.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ody: Ti még olcsón megúsztátok. Nálunk teljesen mindegy, hogy épp esik a hó, vagy sem, állandóak a másodpercnyi áramszünetek. Jót tesz a gépnek...
Venni kell szünetmentes tápot. Egyébként szégyen...
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.