Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Biztos én látom másképpen a dolgot, de ha a nagyszüleimet, esetleg a dédszüleimet elrángatták volna otthonról, és kitették volna őket valahova dolgozni, adták-vették volna őket, mint egy háziállatot, akkor lehet én is érzékeny lennék.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Érdekes kérdés ez, és mindkét fél megéri a pénzét. Szerintem az öreg kezdett beszólogatni a négernek, de lehet, hogy fordítva, akkora volt a zaj, hogy én sem hallottam :S

 

Ha megkérdik egy négertől, hogy kitsztítaná-e valaki cipőjét, az gondolom komoly sértés. Mert ugye sokáig jó részük utcai cipőpucolásból élt. Ha ezt kérdezte az öreg, akkor simán provokálta a srácot. Az meg hülye volt, és ugrott. Teljesen igazad van, mindkettő a lehető legrosszabbat mutatta magából.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ma voltam a Trillian-ba bevásárolni és megakadt a szemem egy mangán, a Vahan-on. Megvettem és baromira tetszett, ajánlom mindenkinek, nagyon jónak néz ki a története és a rajzok is nagyon jók benne :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ma voltam a Trillian-ba bevásárolni és megakadt a szemem egy mangán, a Vahan-on. Megvettem és baromira tetszett, ajánlom mindenkinek, nagyon jónak néz ki a története és a rajzok is nagyon jók benne :)

 

Neeeee. :D Én inkább úgy mondanám, hogy a történet jó, de a rajz az elején botrányos. :o (legalábbis ott ahol most tart ^^)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Neeeee. :D Én inkább úgy mondanám, hogy a történet jó, de a rajz az elején botrányos. :o
Ó! Te is ismered kudar? :o

Nekem tetszik így is a rajz, bejön ez az újfajta stílus, nem a megszokott manga rajz :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ó! Te is ismered kudar? :o

Nekem tetszik így is a rajz, bejön ez az újfajta stílus, nem a megszokott manga rajz :)

 

Hát mintha már hallottam volna róla, persze csupa jót... XD

Amúgy hamarosan kész lesz a 4. kötet, és úgy értesültem h jó kis története lesz és még jobb rajzok. :o:D megbízható a forrás. ^^

Egy kis spoiler: :o

http://kepfeltoltes.hu/100219/9357076851_w...ltoltes.hu_.jpg

http://kepfeltoltes.hu/100219/3992794822_w...ltoltes.hu_.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát mintha már hallottam volna róla, persze csupa jót... XD

Amúgy hamarosan kész lesz a 4. kötet, és úgy értesültem h jó kis története lesz és még jobb rajzok. :):D megbízható a forrás.

Köszi, bár csak az első kötete van meg, Grifnek csak az az 1 volt. Nem tudod, hogy mikor fog a többi megérkezni a fővárosba? :o
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elméletileg kellett volna lennie, de akkor majd intézkedem. :)
Lehet, hogy volt, de nekem csak az elsőket pakolta, hogy válasszam ki a legkevésbé koszosat, mert megfogják egymást a borítók és tényleg elég durván néztek ki a borítók :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lehet, hogy volt, de nekem csak az elsőket pakolta, hogy válasszam ki a legkevésbé koszosat, mert megfogják egymást a borítók és tényleg elég durván néztek ki a borítók :)

 

Hmm, igen lehetséges, szerencsére ez a 2. 3. kötetnél ki lett küszöbölve, mert szép fényes borítás van rajta. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hmm, igen lehetséges, szerencsére ez a 2. 3. kötetnél ki lett küszöbölve, mert szép fényes borítás van rajta. :D
Na majd meglátom :) ha megint lesz pénzem meg járok arra (~1,5-2 hónap) valamint akkora már lehet kapni majd a folytatást
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az előbb jött a polgármesteri hivatalból egy kézbesítő, hogy megnyertem a Fiatalokat Segítő Program pályázatát. A pályázat 3 nyertese 1 éven keresztül "segélyt" kap. A pályázatra 8-25 éves korig minden iskolában tanuló diák pályázhat úgy, hogy leírja, hogy mi szeretne lenni, hol tanul, mi az álma, milyen tanulmányi eredményei vannak... stb. Majd ezeket egy bizottság elemzi és kihírdeti a pályázat győztesét :)

Tavaly sajnos későn adtam be a pályázatomat, de most erre figyeltem és hát megnyertem :D

 

Azt mondta a kézbesítő, hogy egy 5.-es meg egy 12.-es nyert még :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

kutató matematikust írtam be, aki fizikai Nobel-díjat kap :)

 

Mert sajnos matematikai Nobel-díj nincs, mivel Nobel felesége is matematikus volt és nem szerette a feleségét, ezért az ő szakmájában nem engedte a díjat :D /legalábbis a legenda szerint így van/

 

És köszi srácok :D

Szerkesztve: - Darth_Phobos
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Laza vagy. :) Grat hozzá!
Köszi. Bár ez a legnagyobb álmom, nem hiszem, hogy megvalósul :D Csak hát mindig olyan dolgokat kell kitűzni magunk elé, amit nehezen lehessen megkapni, hogy amikor megkapjuk, akkor elégedettek és boldogak lehessünk :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

kutató matematikust írtam be, aki fizikai Nobel-díjat kap :)

 

Mert sajnos matematikai Nobel-díj nincs, mivel Nobel felesége is matematikus volt és nem szerette a feleségét, ezért az ő szakmájában nem engedte a díjat :D /legalábbis a legenda szerint így van/

 

És köszi srácok :D

Remélem az leszel!!!!!!! :P Az ökölógiával és a környzet védelemmel, no meg, hogy leányka volnák erről, már lecsúsztam :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

kutató matematikust írtam be, aki fizikai Nobel-díjat kap :)

 

Mert sajnos matematikai Nobel-díj nincs, mivel Nobel felesége is matematikus volt és nem szerette a feleségét, ezért az ő szakmájában nem engedte a díjat :D /legalábbis a legenda szerint így van/

Én ezt a történetet úgy ismerem, hogy Nobel felesége, egy matematikussal csalta meg az öreg Alfred-ot, és ezért nem engedte a díjat ezen a téren.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én ezt a történetet úgy ismerem, hogy Nobel felesége, egy matematikussal csalta meg az öreg Alfred-ot, és ezért nem engedte a díjat ezen a téren.
Ó! Ez még jobb ok, mint az amit írtam. :) Majd egyszer kiderítem ezt :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak azért írtam meg, mert pont a szerdai nyelvtanórán, a díjak helyesírásánál került szóba, és a magyartanárunk mesélte. Persze nem biztos, hogy ez a valódi ok, csak érdekesség, hogy többfajta verziója is van a történetnek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.