Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Aki hozzám hasonlóan esetleg nem szereti és nem támogatja a M$-t és utálja az ostoba buta Internet Explorert és nem Opera fan annak örömteli hír lehet, hogy ma kijött a 2.0 Firefox!!!! :):)

 

Leszedni közel minden nyelven innen lehet: ftp://releases.mozilla.org/pub/mozilla.or...ases/2.0/win32/

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi szépen a linket. Máris megnézem, módosul-e valamiben a fórum FF2 alatt. :)

 

 

update: hát nem. :)

Viszont csini! :) És nálam kis gyorsulás is tapasztalható :)

 

 

Jah és ahogy tapasztalom a pop-up blocker is javult végre!

Szerkesztve: - Priest
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Aki hozzám hasonlóan esetleg nem szereti és nem támogatja a M$-t és utálja az ostoba buta Internet Explorert és nem Opera fan annak örömteli hír lehet, hogy ma kijött a 2.0 Firefox!!!! :):)

 

Leszedni közel minden nyelven innen lehet: ftp://releases.mozilla.org/pub/mozilla.or...ases/2.0/win32/

Rákattintottam a linkre, erre lefagyott a buta IE-m :):)

Én vegyesen használok IE-t és Firefoxot, van olyan oldal, melyre az egyiket tartom jónak, van olyan, amelyre a másikat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én vegyesen használok IE-t és Firefoxot, van olyan oldal, melyre az egyiket tartom jónak, van olyan, amelyre a másikat.

Én is vegyesen használom, itthon a Firefox-ot, melóhelyen az IE-t, mert az van a gépen, és az ottani gépet nem nagyon babrálom :) Nem csak én használom :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

http://www.xpress.hu/dvd/film.asp?FILMAZ=2...030384979433129

 

Akinek nincsen meg a thx 1138, annak üzenem hogy akciósan 2000 forintért el lehet vinni az xpress-től.

 

És egyébként is, hihetetlenül sok akció van most náluk.Ennyibe kerül pl a MIB, LOTR filmek és még nagyon sok film 2 dvd-s változata.Szvsz nagyon megéri.

Szerkesztve: - Obi1
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.