Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Más dolog ha valaki átmegy nyelvtan-náciba, de én annak csak örülni tudok ha valaki kijavítja néha az állandó hibáimat. Engem általában hülyének néznek hogy msnen nem így megy a társalgásom:

"Cya, micsinsz????? :evil: :evil: Xar a kedvem, naon mennek alkotni morrisonsba OK?? :lol::P Na BRB :P:D "

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A be right back-et ki fordította mindjárt visszajövöknek? Ha valaki ezen 3 angol szóról ezt a fordítást tette magáévá az nem semmi de azért elmagyarázhatná miért ezt jelenti. Helyesebb lenne: I will be back soon.

Különben a röviditéses msn-írást, főleg ha angolt is használ, kézlevágással büntetném. Borzasztó zavaró.

 

Oldie: Nem kell újra leírni mert baromi álszent az egész. :evil: :evil: Téged csak azért zavar mert már 30 felett vagy.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nálam is van egy két olyan, amitől borsózik a hátam...

 

oldal - oldi

videó - vidi

stb.

 

Éltalában, ha valaki azt írja, hogy nagyon jó az oldid, azzal nem is cserélek bannert :evil:

 

A valóságban pedig 4 szót utálok:

parízer

derékalj

izolír

laticel

 

És ebből 3 ugyanazt jelenti :evil:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Oldie: Nem kell újra leírni mert baromi álszent az egész. :lol::D Téged csak azért zavar mert már 30 felett vagy.
Ezt le is írtam. :evil: Kamaszként még másképp tekintettem az intimitásra ezen ügyben. De azóta felnőttem.....( khm, ti is hallottátok? Megrepedt a plafon fölöttem. :P ).

Erkölcstelenből erkölcsös pernahajder lett belőlem :evil:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Épp akartam is írni Bomarr.

Ezek a korszakok váltogatják egymást. Az előző évszázadokban nem nagyon voltak tabuk (legalább is feltételezem), a hippi korszak elhozta a szexuális forradalmat, majd látszólag megint visszaesett, és most a 21. században újra fellendült az ipar. Pár év és visszaköszönt a konzervativizmus.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Engem általában hülyének néznek hogy msnen nem így megy a társalgásom:

Ezektől én meg tudok őrülni. Egy ideje már a valószínűleget is kiírom teljesen, pedig a legrosszabb szó, amit le kell gépelni, tekintve, hogy 3 db hosszú ékezetes magánhangzót tartalmaz, melyek jó messze vannak az alapbillentyűktől, és ezért utálom gépelni :evil:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem, nincs igaza. Egyáltalán nem felel meg a mai elvárásoknak. Gyűlölni kell a saját nemzetét és minden erejével támogatnia az idegen érdekeket. Nem tudom ezt miért nehéz még mindig felfogni. Azt se értem, hogy fél európa miért kezdte hazatelepíteni a kedves ci...muszlimokat, meg körbefalazni őket. Miért nem engedik, hogy még jobban tönkretegyék a helybeliek életét? Hát milyen világban élünk kéremszépen?! Ez lenne a demokrácia?! Felháborító.

Áhhh....

 

:evil:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jajj, holnap kezdődik... Először pár vizsgálat, fél nyolckor laborban kezdünk. Aztán találkozunk a dokival, és az altatóssal. És ha minden rendben, akkor pénteken reggel kikapják Nolcsi orrmanduláját. Kezd a gyomrom kővé válni. Most amúgy épp uborkát vacsorázik, mert reggelre egy kis zacsiba kéne némi pisit produkáljon. Lassan végez egy egész kígyóubival! :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Már épp kérdezni akartam, hogy mi van vele? Műtét megvolt már, meg ilyenek. De ezek szerint még előtte van.

Hát rendesen összeszedte magát a kórház óta, azóta nem volt beteg, a kopasz folt kezd eltűnni a tarkójáról. Sokkal élénkebb, jobb a kedve és az étvágya. Aktuális kedvence a Micimackó. :) Különösen Malacka és Tigris férkőzött a szívébe. A dalokat és szövegeket kezdi belőle megtanulni. :( És van egy nagy plüss méhecskéje, azt nyúzza! :)

Remélem a műtéten is hamar túl lesz. Igazából csak az egy hét nyugitól tartok, amikor műtét után nem szabad ugráljon meg futkosson. Ezt jelenleg lehetetlen kívánságnak tartom. De begyűjtöttem az összes kedvencét, meg festéket, zsírkrétát. Ezekkel majd csak elleszünk! :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.