Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Nem tudom, hogy a fehér mustármag hogy viselkedik forró olajban.

Nem pattogott :) Chiliből raktam őröltet, de nem mertem bőven bánni vele, tehát egy picit se lett csípős. Na majd máskor. A fűszermennyiség végeredményt tekintve picit kevés lett, elbírt volna még valamennyit a "massza" :D Azon agyaltam, hogy őröltet talán jobb lenne használni :) No meg valami hasonlón almából, más gyümölcsből :D Egyébiránt finom lett :D

Anyám véleménye szerint ez lekvár :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Fűszeres, de csak enyhén, nekem ennyi kevés, főleg indiaiban :) De tényleg jó lett, majd még kreálok más fajtát is. Most már csak azt kéne megálmodni, hogy mihez lenne a legjobb :) Szerintem ezt most elnyaljuk magában :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is csak azért kísérletezem, mert van rá némi időm :) Nálunk sem igazán jön be másnak, max. anyu kóstolgat néha. Egyszer már főztem csirkét indiai módra (most a neve nem jut eszembe), az ízlett neki. Na jó, nálunk azért kevésbé különlegeset sem esznek meg, amit főzök :D De ez az ő bajuk :D

Krande, ha majd lesz tapasztalat innen-onnan, leírjuk egymásnak :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Végtelenül amatőr kérdés: ha hibernálom a gépet akkor ugye a folyamatban lévő töltések nem szakadnak meg?

 

Húúú, nem biztos. Nekem mikor átáll energiamegtakarítóra, akkor a winchestert is kikapcsolja. Bár ki lehet kapcsolni. Bár ez Win7. Próbáld ki.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem van egy olyan lehetőség, hogy készenléti állapot, ez akkor jön ki ha a start menüből akarom kikapcsolni a gépet.

 

 

Az passz, de utánanézek. Én csak a kikapcsolást és az újraindítást használtam világéletemben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ma iszonyatosan jó volt a Morning Show, tiszta noszatlgikus érzés kapott el, visszarepültem 6-7 éves kis jawa koromba :D

 

Viszont lenne 1 kérdésem: Miért van az, hogy a starwars.com oldalon lévő videókat nem tudom megnézni Opera alatt, csak az IE alatt? Más videónéző portálon bármit meg tudok nézni, ezzel az oldallal van csak lejátszási gondom.

Az oldal teljesen bejön, csak a videó helyett a csillagos háttért mutatja.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.