Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

A 2007-es már "elavult". Pár napja megjelent a 2010-es.

A 2000-esest váltottam le 2008-ban, nyolc évig nekem jó lesz a 2007-es. :D Amúgy sincs túl nagy különbség még a 2000-es és a 2007-es között sem. Átalakított kezelőfelület, más bill. parancsok, meg néhány új, amúgy tök fölösleges csilli-villi dolog. Gondolom, a 2007 és a 2010 között még ennyi különbség sincs.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én relatíve hamar megszerettem a 2007-es Word -öt. A Testreszabással kezdtem :D Pontosabban ott, hogy a súgóból elkezdtem kikeresni hogy mi hol van. Egy időben valamiért (megnyomtam valami billentyűt gondolom) folyton elkezdett nagybetűzni mintha a capslock lenne nyomva. Most őszintén, ki csinálna billentyűparancsot a capslock szerepére???? Meg most is van vele problémám, de nem vészes. Kárpótol érte az, hogy kijelölök egy szöveget és közvetlen mellette már dőltbetűssé is tudom tenni, vagy épp betűszínt válthatok anélkül, hogy fel kéne vinnem az egeret a platonra. Tapiegérnél ez fontos kényelmi szempont :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzséjt, ami a billentyűparancsokat illeti...

 

Azért én tudok örülni, hogy a ctrl-shift-o helyett pl. ctrl-a lett az egész szöveg kijelölése, és társai. Szerintem egyszerűsödött a kezelőfelület, más kérdés, hogy szerintem a docx-et nem kellett volna bevezetni, mert mindenki csak szív vele. Vagy ha már bevezették, akkor olvashatóvá kellett volna tenni a régebbi verziók számára is...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért én tudok örülni, hogy a ctrl-shift-o helyett pl. ctrl-a lett az egész szöveg kijelölése, és társai. Szerintem egyszerűsödött a kezelőfelület, más kérdés, hogy szerintem a docx-et nem kellett volna bevezetni, mert mindenki csak szív vele. Vagy ha már bevezették, akkor olvashatóvá kellett volna tenni a régebbi verziók számára is...

Megszokás kérdése, bár tény, könnyebb megnyomni a ctrl+a-t, mint a ctrl+shift+o-t. De minek kellett a dőlt betűs ctrl+d-ből ctrl+i-t csinálni, vagy a többi betűformázást is átpakolni, meg a keresőt, stb? A betűformázásnál pl. pont azok a betűk jelölték, amit meg is kellett nyomni, most meg teljesen más betűk vannak.

Docx meg aztán egy teljesen felesleges formátum, fogalmam sincs, miért kellett a tizensok éve használt jól bevált doc mellé létrehozni. Én nem is használom, beállítottam a wordot, hogy az elsődleges formátum doc legyen, azt minden megnyitja, a docx-et meg jószerivel semmi sem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

ctrl-a lett az egész szöveg kijelölése, és társai.

Szerintem egyszerűsödött a kezelőfelület, más kérdés, hogy szerintem a docx-et nem kellett volna bevezetni, mert mindenki csak szív vele.

Hmm.. én régebbi verziónál is a ctrl+a-t ismerem. Ha minden kötél szakad, van egy konvertáló vagy milyen progi, amivel a 2007-es office alkalmazásokat meg lehet nyitni régebbi office alatt is. Ha jól tudom.

 

Na de Jakoo, ezt csak így nyilvánosan? :D Hölgyek is vannak a fórumon, most képzeld, mit fognak gondolni rólam :o

Szerintem már elkéstél ezzel a figyelmeztetéssel, régen :D

 

Phobos, még nem számoltunk OpenOffice táblázatkezelővel, de a tanárunk mondta, hogy aki nem tud egy picit angolul, az bajban lesz a függvényekkel. Mondjuk én tudok valamennyit, de azért elküldenéd a múltkor felajánlott megfeleltetést az excellel?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hmm.. én régebbi verziónál is a ctrl+a-t ismerem. Ha minden kötél szakad, van egy konvertáló vagy milyen progi, amivel a 2007-es office alkalmazásokat meg lehet nyitni régebbi office alatt is. Ha jól tudom.

Jól tudod. Sőt, ha jól tévedek, több is létezik.

 

Szerintem már elkéstél ezzel a figyelmeztetéssel, régen :D

Jaj tervezőm :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Phobos, még nem számoltunk OpenOffice táblázatkezelővel, de a tanárunk mondta, hogy aki nem tud egy picit angolul, az bajban lesz a függvényekkel. Mondjuk én tudok valamennyit, de azért elküldenéd a múltkor felajánlott megfeleltetést az excellel?
Persze, ide felraktam, hogyha valakinek még kell, akkor le tudja szedni:

http://www.megaupload.com/?d=WM9NOYJL

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jól tudod. Sőt, ha jól tévedek, több is létezik.

A lényeg, hogy egy működjön :D

 

Persze, ide felraktam, hogyha valakinek még kell, akkor le tudja szedni:

Köszi :D Sajnos nekem vacakolós innen leszedni, de próbálom még, aztán biztos sikerül :o

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valami ilyesmi volt már. De szerintem a kérdésekkel vannak a bajok. A helyes kérdések ezeken a helyeken a következők lennének:

-Melyik a legideálisabb hajfixáló?

-Melyik divatáruházban a legtrendibb vásárolni?

-Ki a legszexisebb fiú/lány az egyetemen?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nemcsak Pesten vannak ilyenek, de hadd használjak már ki egy ELTE-s BME-s videót a pesti egyetemisták leszólására, köszi. ;) Ez jól esett a debreceni lelkemnek. :)

 

Egyébként sajnos ha nálunk csinálnának ilyet, hasonló lenne az eredmény, attól tartok...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.