Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Petőfi meg a többi szabadságharcos biztos forog a sírjában :) Hú, azok most a mai világban mit kapnának. Saját véreiktől főleg. A mocskos ....trapisták! :D

 

 

Más. Ajánlom mindenki részére a Tai Chit. :evil: Hatalmas élmény :lol: Jobb mint a kondiedzés.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én spec nagyon utálom ezeket a fú leleplezzük a hazugságokat-féle megmondóvideókat, már csak a Requiem egy álomért zenéje hiányzik alóla.

Azt utálom még amikor a gyökér haverjaim megnéznek ilyen Zeitgeist hülyeséget, és akkor ők a bennfentes mindenttudóak, én meg a libsi hülyegyerek aki bekajálja Amerika hazugságait.

Ezzel én is így vagyok. Tegnap pl: egyik régi haverom kezdt el magyarázni, hogy bebizonyították, hogy nem volt holokauszt. Én mondtam neki, hogy azért nem kell bevenni minden f***ságot, d mivel olyan jó "bizonyítékokat" mutattak abban a filmben, amit látott erről, ő inkább annak hisz, nem a korabeli képeknek a táborokról, vagy a túlélőknek. Az ilyen emberekkel nem érdemes vitatkozni, mert úgyis azt hisznek el, ami nekik tetszik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Micsoda öröm, ha a gyerek szeret bölcsibe járni! Még néha a játékát is beviszi. És néha még meglepetést is hoz haza! Olyat, hogy vakarhatom a fejem. Szó szerint... :evil:

Úgyhogy ma itthon vagyunk, kenegetem a fejit, meg a sajátom, és este Ortisét is. :D Legalább már nem viszket! :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tegnap pl: egyik régi haverom kezdt el magyarázni, hogy bebizonyították, hogy nem volt holokauszt.
Erre szokta azt mondani haverom, hogy nem gyülöli a németeket, csak hiányoznak a nagyszülei... Szerkesztve: - Darth_Phobos
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Á, szóval lesz megjelenés? Gratula :D

Igen igen két hét múlva hivatalosan a 20. képregénybörzén, de már nálam rendelhető 400ért. :evil: De sztem ment körlevél iwiwen. :lol:

Gondoltam ide már nem teszem ki, biztos herótot kaptok már tőle. :)

 

Phobos: Hát ha olyanokat írsz h k---a jó, és kib---ottul tetszett akkor ne csodálkozz. :D

Szerkesztve: - kudar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gondoltam ide már nem teszem ki, biztos herótot kaptok már tőle. :evil:
Á, dehogy :D

 

Phobos: Hát ha olyanokat írsz h k---a jó, és kib---ottul tetszett akkor ne csodálkozz. :)
Ja, akkor OK :D így már értem :lol:
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ugyanaz alatt azt értem, hogy a motivációk, a szereplők és minden lényeges dolog ugyanaz mint a feldolgozott műben. Így már világos? ;)

Elsőre is világos volt, nem értek egyet. Sok feldolgozásból pl. kimaradnak lényeges szereplők, helyek, cselekmények, stb. szóval szerintem az okaid nem igazán állják meg a helyüket :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elnézést ha valakinek nem egyből megy a válasz priviben. Ennek több oka van. A rendszer egyet kirak fókuszba és én néha nem nézem meg van-e több, A másik, hogy hiába ír ki engem hogy itt vagyok az oldalon, lehet hogy játszok vagy filmet nézek, igaz az oldal a böngészőben megy.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akárcsak az RTL Klub, a Tv2 is pénzt kérne a műsoráért

Az RTL Klub 2011-től pénzt kér műsora után, a Magyar Kábelszövetség szerint ez veszélyes lépés, mert a csomagok ára erősen nőhet. A Tv2 közben már meg is állapodott pár kábelszolgáltatóval, pénzért adja a korábban ingyenes tartalmat

http://www.origo.hu/teve/20100929-akarcsak...-musoraert.html?

 

Remek a csomagok ára erősen nőhet, fizethetünk többet, kösz Rtl és Tv2 ;):)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elég aggasztó ez.

 

De engem ez a digitális átállás is zavar, amit a cikk végén írtak.

Most akkor mindenféleképpen kell új tévét, vagy set top boxot venni?

Nem feltétlenül, mert ha kábeles vagy, akkor ezt a szolgáltató megoldja. Csupán ha eddig szobaantennával fogtad ezeket a műsorokat akkor kell ilyen készülék.

 

Másrészről ez az egész díjbeszedősdi halott ötlet. Tutti, hogy a szolgáltatók kiszedik a csatornakínálatukból ezeket az adókat és kedvezőbb csomagokat fognak kínálni. Mert teszem azt, mi lesz ha nem csak ez a két retkes adó kér plusz pénzt ( a reklámokból azért több milliárd bevételük van) hanem felbátorodik az összes többi is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.