Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Valaki mondja már meg, hogy számolhatom ki a nyugdíjreál hozamot amit majd visszakapok, mert ez magas nekem mint malacnak a zsebóra. Én eddig azt hittem, hogy van a számlámon egy hozam nevezetű rubrika, és ami ott szerepel azt megkapom.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Érdekes tesztelés, csak ott a bibi, hogy valszeg a metróaluljáróban a csöveseken kívül, nem tökvakargató emberek igyekeznek keresztül-kassul, hanem melóba vagy más fontos ügyeiket intézni.

 

32 dollár meg igen szép suma 45 percért :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valaki mondja már meg, hogy számolhatom ki a nyugdíjreál hozamot amit majd visszakapok, mert ez magas nekem mint malacnak a zsebóra. Én eddig azt hittem, hogy van a számlámon egy hozam nevezetű rubrika, és ami ott szerepel azt megkapom.

Szerintem ez a nagy többségnek nem világos, én meg sem próbálom kiszámolni, majd kiderül úgyis, hogy mennyi az annyi. Amikor még tavaly a hírekben meghallottuk a reálhozam szót, rögtön azt mondtuk a melóhelyen, hogy kb. 2000 Ft-ot kapunk vissza, úgy megvariálják majd a számokat. Az igazság meg valahol a kettő között lesz.

 

Érdekes tesztelés, csak ott a bibi, hogy valszeg a metróaluljáróban a csöveseken kívül, nem tökvakargató emberek igyekeznek keresztül-kassul, hanem melóba vagy más fontos ügyeiket intézni.

Pont ez a lényeg, rohanunk a dolgunkra, és nem tudunk megállni pár percig megcsodálni valamit. Valószínűleg a nagy többségnek semmi hátránya nem származott volna abból, ha pár percre megáll. Csak mindenki megszokta, hogy rohan valahova, még akkor is, ha valójában nem kellene.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

32 dollár meg igen szép suma 45 percért :D

Hát igen :D

Viszont a tolikocsit visszavivő nem a napon lebarnult emberek pedig egy nap leforgása alatt több, mint 10 ezret is össze tudnak szedni. Haverok egyszer kipróbálták, 10 óra alatt több, mint 100 Auchanos (100 Ft-tal működő) tolikocsit vittek vissza, szal, okos volt aki kitalálta ezt a tolikocsit visszaviszem a 100asért rendszert :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megmondom őszintén én is rohanós vagyok. Vagy buszhoz vagy haza vagy postára. Már amikor jön az ember, tartom fel a kezem hogy nem érdekel. Nem érek rá ilyenekre. Plussz még ha meghallom az aluljáróban a mikrofonból, hogy "Jézus megment téged" na akkor már rohanok ki. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Itt a Király utcán, ha jó az idő szokott egy férfi gitározni és énekelni, én néha megállok, vagy lassítok lépteimen.

Emlékszem még ősz elején mentem valahová és tetszett, amit pengetet, rá vigyorogtam. Erre elkezdet játszani a Chao Marinát, pompás.

 

Tolikocsis indoeuropéer állampolgárnak, meg parkolásnál integető indoeuropéer állampolgárnak nem adok.

Családi vonás, vagy segítsen, mert van benne emberség, vagy hagyjon békén, megoldom.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Már amikor jön az ember, tartom fel a kezem hogy nem érdekel.

Na most éppen nem ezekről volt szó :D Ebből a lenti cikkből jött a téma, de lehet általánosítani, szóval vonatkoztassunk el az aluljárótól :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.