Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Norvég volt, szélsőjobbos, nacionalista, konzervatív keresztény, nemzetköziség-ellenes. Szerencsére már letartóztatták.

Van ennél több is a háttérben. Ezek csak spekulációk. Ez még nem indok egy ilyen cselekedetre. Főleg egy olyan országban ahol eddig a világháború óta hasonló se történt. Vagy simán megőrült, vagy beáldozták.

 

 

Szerk: Most már szabadkőmüvességről és cionista baráti viszonyról beszélnek. :D Csak kiderül majd egyszer a halandóknak az igazság.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Van ennél több is a háttérben. Ezek csak spekulációk. Ez még nem indok egy ilyen cselekedetre. Főleg egy olyan országban ahol eddig a világháború óta hasonló se történt. Vagy simán megőrült, vagy beáldozták.

 

 

Szerk: Most már szabadkőmüvességről és cionista baráti viszonyról beszélnek. :D Csak kiderül majd egyszer a halandóknak az igazság.

 

Persze, hogy nem indok, világos, hogy nem volt százas a fickó. Amúgy itt egy kép a szigetről... nem csoda, hogy ennyi embert sikerült megölnie.

 

3540337.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért horrorfilmbe illő jelenet lehetett az egész ahogy elkezdte gyilkolni a vétlen embereket. Olvastam az egyik csaj beszámolóját, egy szikla mögé bújt el, a faszi a puskájával meg pont a sziklán állt. Csoda hogy nem vette észre.

 

Rog: Ha engem megtalálsz akkor kapsz egy kiadós tapsot :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt nem értem, hogy a kompon senkinek se volt gyanús egy állig felfegyverzett rendőr? Még akkor is ha az esetleges érdeklődőt lehűtötte azzal, hogy a városban történt merénylet miatt megy a szigetre. Persze egyedül :roll:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt nem értem, hogy a kompon senkinek se volt gyanús egy állig felfegyverzett rendőr? Még akkor is ha az esetleges érdeklődőt lehűtötte azzal, hogy a városban történt merénylet miatt megy a szigetre. Persze egyedül :roll:

 

Szerintem bele se gondoltak hogy ilyen megtörténhet, meg eléggé leköthette őket a bombamerénylet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ahogy olvastam náluk ez már rég esedékes volt, hogy úgy mondjam.

Miért volt esedékes? Ez úgy hangzik, mintha törvényszerű lenne, hogy az emberek robbantgatnak és gyilkolnak. Holott nem az.

 

Elkezdtem jelölgetni az ArcKönyvben az általam beazonosítható fórumpajtosokat hátha nincs kifogás ellene.

Nincs :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Miért volt esedékes? Ez úgy hangzik, mintha törvényszerű lenne, hogy az emberek robbantgatnak és gyilkolnak. Holott nem az.

 

Nem úgy értettem, hanem már régóta meg többször is megfenyegették Norvégiát amiért résztvállalnak Afganisztánban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha engem megtalálsz akkor kapsz egy kiadós tapsot :D

Polgári név (és/)vagy arc ismerete híján azért ne keresgéljek már. :D

Mondjuk a felhasználónevedből kreáltam egy nevet és rákerestem arra mire találtam három tábla előtt álló skacot. Ezen elgondolás alapján lehetnél az egyik.

 

 

Nincs :)

Okés. :) Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem úgy értettem, hanem már régóta meg többször is megfenyegették Norvégiát amiért résztvállalnak Afganisztánban.

Oks, csak nem derült ki a hozzászólásodból, hogy miért gondolod ezt. Így sem látom okát, hogy egy ilyen részvétel miatt valaki neki álljon gyilkolni. Ilyen alapon a fél világban "normális" lenne egy hasonló cselekedet, mondjuk az összes NATO tagországban, stb.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem úgy értettem, hanem már régóta meg többször is megfenyegették Norvégiát amiért résztvállalnak Afganisztánban.

Ahhoz ők túl kishalak. Az Al-Kaidának jelentéktelen célpont. Most Palesztinát is támogatták. Meglehet semelyiknek sincs köze a merénylethez és az ok egészen más.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Norvég volt, szélsőjobbos, nacionalista, konzervatív keresztény, nemzetköziség-ellenes. Szerencsére már letartóztatták.

 

 

Igen most láttam. Ez a veszélye szélsőjobbnak. Ezért kéne itthon az ilyen Novák Elődöket lecsukni amíg nem késő ,mert valamelyik be fog menni a Szigetre is.

Ezt a csávót végigvinném a hozzátartozókon és meghallgattatnám vele milyen emberek voltak akiket megölt. Aztán kaloda Oslo főterén élete végéig és lehet köpködni. Gondolom azt hitte hogy megmenti a fiatalokat a fertőtől.

Ha garantálnánk hogy ilyen soha nem lesz a nemzeteket is betiltanám. Nem lenne magyar, orosz, német csak ember. Mert ezért ölik egymást. Ide vezet a múltba fordulás, a nacionalizmus.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Van ennél több is a háttérben. Ezek csak spekulációk. Ez még nem indok egy ilyen cselekedetre. Főleg egy olyan országban ahol eddig a világháború óta hasonló se történt. Vagy simán megőrült, vagy beáldozták.

 

 

Szerk: Most már szabadkőmüvességről és cionista baráti viszonyról beszélnek. :D Csak kiderül majd egyszer a halandóknak az igazság.

 

 

Hol a barikádon vagy a kurucon? Már meg sem lepődőm mert a rettenetes ostobaságok mindig ezen két honlapról származnak. Ja, a zsidók küldték a csávót gyilkolni. Te jóisten!!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most olvastam a norvég eseményeket. Szörnyü hogy az arabok csak gyilkolni tudnak.

Először kurd szélsőséges, illetve iszlamista terrorista volt, aztán szomáliai bevándorló, végül kiderült, hogy tősgyökeres norvég.

Azt a részt, hogy az arabok csak gyilkolni tudnak erőteljesen vitatnám.Az arab világ nagy része elítéli a szélsőségeseket, attól, hogy a terroristacsoportok állományának nagy része arab, esetleg muszlim, nem jelenti közel sem azt, hogy "az arabok csak gyilkolni tudnak".

A történtek ettől függetlenül borzalmasak, tényleg hihetetlen, főleg a számok.Egy ember halála is borzalmas, de itt már közeledünk a százhoz. :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Frenkie, akkor baromságokat tudsz összehordani már ne is haragudj. Persze ha valaki nemzeti akkor már népírtó is, mi? :pfff: Mint ahogy minden arab terrorista. :roll:

 

Frenkie csupán azt szerette volna mondani, hogy az efféle mozgalmak kiváló táptalajt nyújtanak az ilyen közveszélyes őrülteknek, mint ez a merénylő.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A feltételezett norvég gyilkos Facebook oldaláról azóta törölték a fontos infokat. De itt le van mentve ha valakit érdekel:

 

http://mg.co.za/uploads/2011/07/23/andersbehringbreivikfacebook.pdf

 

Úgy tűnik jó izléssel is lehet valaki óriási s*gfej (szerette a Gladiátort és a 300-at, a sorozatok közül a Dextert, a Shield-et stb.)

 

Nehéz megitélni de per pillanat tényleg valószinütlen, hogy ennek köze lenne az arabokhoz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Frenkie csupán azt szerette volna mondani, hogy az efféle mozgalmak kiváló táptalajt nyújtanak az ilyen közveszélyes őrülteknek, mint ez a merénylő.

Tök mindegy hová tartozik az ilyen elmeőrült. Csak ne mossuk már rá a jellemzőit olyanra aminek nem is ez az ideológiája.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A feltételezett norvég gyilkos Facebook oldaláról azóta törölték a fontos infokat. De itt le van mentve ha valakit érdekel:

 

http://mg.co.za/uploads/2011/07/23/andersbehringbreivikfacebook.pdf

 

Úgy tűnik jó izléssel is lehet valaki óriási s*gfej (szerette a Gladiátort és a 300-at, a sorozatok közül a Dextert, a Shield-et stb.)

 

Nehéz megitélni de per pillanat tényleg valószinütlen, hogy ennek köze lenne az arabokhoz.

Na bazz, szeretem a Gladiátort és a 300-at is. Máris tömeggyilkos vagyok Frenkie szerint(?) :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szanatóriumba kábé.

 

Nem lenne elég férőhely. :P De nem azokról beszéltem, akik gyilkolnának, az egy külön hajlam. Az általános hozzáállásról. Ne tudd meg, mennyi tájékozatlan, de mégis látszólag mindentudó ember van...

 

Frenkie, teljesen egyetértek veled. (Azért a kalodával nem.) De ez lenne a megoldás. Se negatív, se pozitív diszkrimináció.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem lenne elég férőhely. :P De nem azokról beszéltem, akik gyilkolnának, az egy külön hajlam. Az általános hozzáállásról. Ne tudd meg, mennyi tájékozatlan, de mégis látszólag mindentudó ember van...

Tudom, de az nem aggatható rá a világ összes nemzeti radikális mozgalmára. Mondjuk rengeteg hasonló szerveződés van mely körülveszi ezeket, de ettől még nem mosható össze velük. A gond manapság rendszerint amúgy sem más nemzetekkel van, hanem a bevándorlókkal. A muszlimok lassan már többen lesznek európában mint a keresztények és ez akaratlanul is ellentéteket szül. Meglehet ezt több felől is közelíteni, de ettől még ilyen őrültek mindig is lesznek mint ez a norvég h*lyegyerek. Remélem kivégzik.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tudom, de az nem aggatható rá a világ összes nemzeti radikális mozgalmára. Mondjuk rengeteg hasonló szerveződés van mely körülveszi ezeket, de ettől még nem mosható össze velük. A gond manapság rendszerint amúgy sem más nemzetekkel van, hanem a bevándorlókkal. A muszlimok lassan már többen lesznek európában mint a keresztények és ez akaratlanul is ellentéteket szül. Meglehet ezt több felől is közelíteni, de ettől még ilyen őrültek mindig is lesznek mint ez a norvég h*lyegyerek. Remélem kivégzik.

 

Ezért lenne jobb, ha mindenki elfogadná a másikat, úgy, ahogy van, ne adj isten, talán még igyekezne is megismerni őket. De hát amíg egyesek több ezer éves könyveket követnek, és azt gondolják, hogy felsőbbrendűek a többieknél...

 

Amúgy nem fogják kivégezni. Norvégiában a maximum börtön, amit kaphatnak, 21 év. Ha az lejárt, megvizsgálják, hogy be tud-e illeszkedni a társadalomba - valószínűleg nem ez lesz, ilyenkor kap még 10 évet, aztán még 10 évet, és így tovább. Nem kell, hogy belőlünk is gyilkosok váljanak. Ez nem megoldás a problémára.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.