Ugrás a kommentre

Szavazás - a hatodik évad legjobbjai


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Következzen a LEGJOBB SZINKRONHANG! Versenyzők, van egy jó hírem! Sam Witwer idén nem nyerhet, mert nincs ott a jelöltek között, úgyhogy szabad a pálya. Ami biztos, hogy nem lesz mesternégyes, tehát nem Witwer fogja zsinórban negyedjére is megnyerni ezt a kategóriát… de akkor lássuk, hogy ki. A segítségemet szólítom a színpadra… bár általában ő szokott másokat szólítgatni… Hölgyeim és uraim, a színpadon: Lord VADER! Vagyis hogy nem, illetve mégis… JAMES EARL JONES!!!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

- Üdvözlöm a színpadon Vader nagyúr, vagy szólítsam inkább Jaffe-Jaffe királynak?

- Maradjunk a Mr. Jonesnál, ha kérhetem.

- Rendben, Mr. Jones. Megtenné, hogy a kedvünkért megidézné a színpadra Darth Vadert?

- Talán majd legközelebb…

- Én azért mégis csak megpróbálkoznék vele: ismeri azt a viccet, hogy mi a különbség az AT-AT és a rohamosztagos között?

- Nem, nem ismerem.

- Az egyik egy birodalmi lépegető, a másik egy lépegető birodalmi!

http://www.youtube.com/watch?v=WWaLxFIVX1s

- Csak sikerült!!!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És elérkeztünk a fő-fő-fő kategóriák egyikéhez… Fontos a legjobb zene, fontos a legjobb mellékszereplő, a legjobb szinkronhang is… na de a legjobb FŐSZEREPLŐ kategóriája mégis csak más! És van itt valaki, aki pontosan tudja, mit jelent átvenni egy ilyen elismerést… méghozzá duplán, ugyanis a díjat… OBI-WAN KENOBI ADJA ÁT!!!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

- Üdvözletem a nézőknek!

- Milyen érzés ezúttal nem jelöltnek lenni erre a fantasztikus elismerésre, Jedi mester?

- Meglehetősen szokatlan. De örülök, hogy végre most már nem Ahsoka vagy én kapjuk ezt az elismerést, hiszen olyan sokan tettek már érte az elmúlt hat évad során…

- Például? Önnél ki a favorit?

- Nem akarok elfogultnak tűnni…

- Csak van valaki, akit ki tudna emelni…

- Van egy ember a jelöltek között, aki gyakorlatilag olyan, mintha a bátyám lenne. Talán sejtik kire gondolok…

- Van egy tippünk… de ha Anakin Skywalker nyeri a díjat, akkor tudni fogjuk, hogy az Ön… akarom mondani az Erő keze volt a dologban! Hölgyeim és Uraim, következzen a legjobb FŐSZEREPLŐ!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az Orders -re szavaztam! Szerintem az évad magasan legjobb része. Yoda epizódjai is kiválóak, de intenzitásban és drámában fel se vehetik a versenyt a klón szállal. Természetesen tudom, hogy az egyik Yoda rész fog nyerni. :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És akkor… jöjjön a kategória, amire mindenki várt, ami minden díjátadó fénypontja, és ami értelemszerűen minden évben új nyertest hoz… következzen a LEGJOBB EPIZÓD kategória! Lair of Grievous, Bounty Hunters, Witches of the Mist, Carnage of Krell és a The Lawless után vajon ki következik? Talán a ’The Rise of Clovis’? Esetleg az ’Orders’? Vagy a ’The Lost one’? Netán a ’Voices’, ’Destiny’, ’Sacrifice’ hármasból az egyik? Mindjárt kiderül. De előtte, engedjék meg, hogy felkonferáljam a díjátadót. Azt az embert, aki nélkül ezen epizódok közül egy sem jöhetett volna létre… aki nélkül a TCW nem lenne TCW… kérem fáradjon fel a színpadra DAVE FILONI!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.