Ugrás a kommentre

Szavazás - a hatodik évad legjobbjai


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Most csak a hangjával járult hozzá a sorozathoz, de azzal többet tett a saga-ért, mint sokan a filmvásznon történt megjelenésükkel. Na, jó, ebben van némi költői túlzás, de a tény, hogy Liam Neeson szólaltatta meg újfent, ráadásul szavai befoltozták a Saga egy komoly lyukát, mindemellett a legfontosabb információkat közölte az Erőről, ezzel új értelmet adva a Saga nem egy elemének (lásd ep5 Dahobah-szála), szerintem maximálisan megérdemelte a díjat. Gratula, Jinn mester. Best Jedi Ever! :yeah:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A nem jóját! Qui-Gonn Jinn Jedi-mester nemcsak a halál utáni élet eléréséhez, de a nézői szívek megdobogtatásához is kiválóan ért! Bravó! A szavazatok több mint a felét sikerült megszereznie. Most azonban… teljes csendet kérek, megkérném a show zenei betétjeiért felelős Cantina Bandet, hogy csendüljenek fel a legszebb szólamok, mert következik…

 

A LEGJOBB ZENE kategória!

 

4 évadban kiosztott díj, természetszerűleg négy győztes, de vajon melyik epizód csatlakozik a nyertesekhez? Ki más oszthatná meg velünk, mint a buja hangú, elbűvölő tekintetű… Sy Snootles!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak egy megjegyzés volt a hang, szerintem is megérdemelte. Összességében is, már a Mortis után is kijárt neki.

Bocsi, félreérthető volt, nem a te megjegyzésedre akartam reflektálni, csak kifejezni, hogy Qui-Gon csupán a hangjával is képes uralni az epizódot. Egyszerűen már a feeling, hogy Qui-Gon még mindig köztünk van, ráadásul ő az, aki először elérte a Jedik jelenlegi - és valószínűleg sok előző - generáció Jedijei közül a halhatatlanságot, sőt, maga az Erő választotta ki, valami hihetetlen. Hogy ilyen jól össze legyen rakva egy karakter. Tényleg, Qui-Gonhoz csak Luke mérhető. És külön öröm, hogy eddig mindig Liam Neeson alakította. Nélküle Qui-Gon nem is Qui-Gon (nem utolsó sorban, maximális tisztelet Neesonnak, hogy beugrott a szerepre, míg sok nála jóval kisebb formátumú embernek derogál az ilyesmi).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

- Miss Snootles, üdvözlöm ma este!

- Én is üdvözlöm Önöket, drágáim.

- Áruljon el nekünk valamit, Sy. Oly sok év elteltével, hogy tud ugyanannyira elbűvölő lenni, mint akkor, amikor berobbant a köztudatba?

- Rengeteg bacta, és semmi fűszer, édesem!

- Hölgyeim és Uraim! Íme a titok! Miss Snootles, kérem, hirdesse ki a végeredményt!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hm... Annyira nem vagyok meglepve, végig sejtettem, hogy a Yoda-szálból lesz valamelyik a nyertes, viszont a Sacrifice talán a leggyengébb a trilógia zenei témáiban. Értsétek ezt úgy, hogy ha az előző két rész 5*, akkor a Sacrifice csak 5. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát Hölgyeim és Uraim, lehet ezt még fokozni?! Szó szerint drámai pillanatokat élhettünk át az idén, hiszen Sy Snootles átadta a legjobb zenének járó díjat… de nincs idő elérzékenyülni, hiszen máris megyünk tovább… méghozzá egy igencsak rangos díjjal. Egy díjjal, amit korábban olyan elképesztő díjazottak hódítottak el, mint Embo, Opress, Ashoka és Cad Bane – kétszer is! Gondolom kitalálták már, de ha nem, akkor most mondom: következik a LEGJOBB IDEGEN KARAKTER kategória. Aki pedig a díjat átadja… Padmé Amidala!!!

Szenátornő, fáradjon fel kérem a Színpadra!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezt tuti Darth Bane lesz. Nem azért mert megérdemli, hanem a videójátékok miatt. :P

 

Viccet félretéve, megérdemelné, mert az az animáció és szinkron ami alatta megy az valami frenetikus.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

- A Köztársaság nevében köszöntelek Benneteket!

- Amidala szenátornő, engedje meg, hogy NE legyek diplomatikus: Ön kinek szorít a jelöltek közül?

- Köszönöm a megtisztelő kérdést, de illetlenség lenne bárkit is megneveznem. Minden jelöltben egy igazi egyéniséget ismerhettem meg, izgatottan várom, hogy kinek adhatom majd át a díjat.

- Látom ügyesen megkerülte a kérdést, de sebaj: én most oda is adnám a győztes nevét tartalmazó borítékot.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.