Jump to content

Szavazás - a hatodik évad legjobbjai

Recommended Posts

- Hannnubii..

- No tessék… hol egy tolmács droid, amikor kéne?

- Pokaszta csossza mídó…

- Rendben van Jabba, természetesen egyetértek, mint mindig. Áh, közben előkerült C-3PO.

- A fenséges Jabba üdvözli Önöket… egyúttal megdöbbenésének ad hangot, hogy a „droidok, amikkel Jar-Jar megküzd” is kapott 2 szavazatot…

- Ajj-ajj… úgy érzem, hogy ezt a jelöltet kivehetjük az esélyesek közül. Fenséges Jabba, hadd kérjelek meg, hogy mielőtt kizárod az összes jelölted, inkább hirdesd ki a végeredményt!

Rendben van Jabba, természetesen egyetértek, mint mindig. Áh, közben előkerült C-3PO.

- A fenséges Jabba üdvözli Önöket… egyúttal megdöbbenésének ad hangot, hogy a „droidok, amikkel Jar-Jar megküzd” is kapott 2 szavazatot…

:lol: :lol:

Edited by Ody Mandrell

Hölgyeim és Uraim, köszönjük meg egy nagy tapssal a fényességes Jabbanak, hogy átadta a Legjobb droidnak járó elismerést! Most azonban jöjjön az első igazán komoly díj az első blokk zárásaként. Nem akarom megsérteni a szörnyeinket, és a droidjainkat… főleg a szörnyeinket nem… de a legjobb MELLÉKSZEREPLŐ mégis csak a legjobb MELLÉKSZEREPLŐ! Köszöntsék a közönség soraiban az eddigi győzteseket és vendégeinket: Cad Bane! Hondo Ohnaka! Quinlan Vos! Darth Maul éééés az Uralkodó maga, Darth Sidious, aki számos későbbi kategóriában versenyzőként is megtisztel bennünket! Ebben a kategóriában viszont bizonyos, hogy egyikük sem nyerhet, mert nincsenek a jelöltek között.

De ki lesz a díjátadó? Hölgyeim és Uraim… nem más mint, Jar-Jar Binks!

Jar-Jar, fáradj fel kérlek a Színpadra!

Vicc a köbön. Akik látták a hatodik évadot, azoknak R2 volt a legjobb? Mekkora elfogultság kell ehhez? :)

Acet drei nagyon megérdemelte volna! A szerep sem volt piskóta amiben tündökölt! Érthetetlen... :facepalm::cry:

Imádom Artu-t, de ezt én is sajnálom. :(

- …

- Jar-Jar, kikapcsoltad a mikrofonod.

- Bocsá’! Aztat szólottam, hogy maxi örömmel hozakodtam ma elébbtek!

- Mi is örülünk Neked Jar-Jar. Emlékeim szerint te is feltűntél a 6. évadban… áruld el nekünk, neked ki volt a kedvenc mellékszereplőd?

- Mesterkedő Mace!

- Örülök, hogy olyas valakit mondtál, aki nincs versenyben, így senki sem fog elfogultsággal vádolni! Hölgyeim és Uraim, következik a legjobb MELLÉKSZEREPLŐ! /Jar-Jar, elejtetted a borítékot!/

Gyorsan visszaolvastam: Sith begyó, Morraband -> nagyon örülök, én is ezeket jelöltem, és szerintem az évad leghangulatosabb elemei közé tartoznak. A Korriban végre képernyőn debütált, és remekül sikerült. Félelmetes, lenyűgöző, és kellemesen sötéten misztikus. Ebben nagy segítségre vannak az undorító Sith kígyók. R2 viszont... Hát de hogyan???