Jump to content

Szavazás - a hatodik évad legjobbjai

Recommended Posts

- Üdvözöllek 3PO, hogy érzed magad velünk ma este?

- Meglehetősen félek, Uram.

- Nem csodálom, hiszen a legrettegettebb szörnyek versenyeznek ebben a kategóriában. Aiwha, Anooba, Sith kígyók, folytassam?

- Inkább ne, Uram.

- Jól van 3PO, akkor csak annyit mondj el, SZERINTED, ki fog nyerni?

- Számításaim szerint mindannyiuknak 16,66% az esélye, Uram.

- Ám legyen! Átnyújtom Neked a borítékot, és lássuk, hogy ki volt a 6. évad legfélelmetesebb szörnyetege!

A Sith kígyók 41 szavazatot kaptak!

Brr… még mindig kiráz a hideg, ha azokra a kígyókra gondolok… evezzünk kellemesebb vizekre, jó? 5 évad, 5 különböző győztes, mindahányszor elképesztő harc az első helyért… következzen az egyik legnívósabb kategória, az évad legjobb bolygója kategória. Az már biztos, hogy a 6. évad egy 6. győztest fog eredményezni, hiszen Naboo, Coruscant, Mortis, Umbara és Illum után biztos, hogy egy 6. bolygó kerül fel a nyertesek közé. De vajon melyik?

Szólítom a színpadra a galaxis egyik legtapasztaltabb világvándorát, akit még a Jedi archívum sem tud megtéveszteni… a színpadon… Deeeeexteeeeer Jettser!

- Jó estét, Dexter, örülök, hogy felcammogott közénk! Úgy hallottam, meglehetősen meglepődött, mikor felkértek a díj átadására, igaz ez?

- Úgy valahogy. Azt kérdezték… „Szívesen látnánk díjátadóként a 6. évad átadó showján, vállalja?”

- És Ön mit mondott?

- „Attól függ…”

- Ó, ezt ismerem. „Hogy milyen vastag a pénztárcánk, igaz?”

- Neeeem… „Hogy melyik díjat kell átadnom!”

- Hölgyeim és Uraim… Dexter Jettser… ! Halljuk a győztest, Dexter!

Én se nagyon értem. :D Sokakat elcsábított a sötét oldal. :D

Nekem sem Korriban volt a legjobb, hanem az élet bölcsője, ami gyönyörűséges helynek sikerült. :)

Úgy látszik senki nem szavazott a Korribanra mégis az nyert. :lol:

Edited by Ody Mandrell

A show nem áll meg, hölgyeim és uraim, sőt... hamarosan egy olyan vendégünk fogja átadni a következő kategória legjobbnak járó elismerését, akinek félelmetességével már csak mérete vetekedhet. Ha megengedik, most rögtön a színpadra szólítanám, mert mire felér, az nem lesz két perc! A következő, LEGJOBB DROID kategória díjátadója, a droidokkal (és másokkal) nem mindig kesztyűs kézzel bánó … Jabba, a Hutt lesz! Jabba, fáradj fel a színpadra kérlek!

Addig én elmondanám, hogy ez lesz a 3. év, amikor a Legjobb droidnak járó díj kiosztásra kerül, és nagy kérdés, hogy R2-D2 és Huyang után képes lesz-e valamelyik új széria is feliratkozni a nyertesek közé, vaaaagy, R2-D2 ezúttal is elhódítja az elsőséget!

Közben megérkezett a vendégünk is, légy üdvözölve Jabba!