Ugrás a kommentre

Könyvek


Nute Gunray

Ajánlott hozzászólás

Végül is, hűbb az eredeti címhez, de azért na... Itt elviselt volna a könyv egy műferdítést. :)

Igen. Ez megint az a helyzet, mikor a staféta nincs átadva, és olyanok készítik a magyar változatot, akik az "elődök" létezéséről sem tudnak..

De kit érdekel?! A lényeg, hogy VAN!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De kit érdekel?! A lényeg, hogy VAN!

Ott a pont! Remélem, hogy össze tudok annyit kaparni, hogy jövő hónapban megvehessem. Bár az ep7 nem kényeztetett el minket túl sok teljesen új, emlékezetes hajóval, alig várom, hogy szételemezhessem azt a gyönyörű Resurgence csillagrombolót. Na meg a T-70-es és az új TIE-okra is kíváncsi vagyok, a Csillagpusztítóról nem is beszélve.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem is az lesz, majd. De a régieket lehet le kéne cserélni, mert nagyon sz*r állapotban vannak. Anno mindenhová magammal cipeltem őket (iskolába is, húúú mennyit kaptam emiatt a fejemre az osztálytársaktól...), állandó tartozékaim voltak és napi szinten forgattam mindet. Meg is látszik rajtuk, bár a belsejük szép, a borító már mindegyiken mocskos, némelyikről szó szerint szakad le.

Már gondolkodtam azon, hogy utána kéne járnom, hátha lehet még valahol (antikvárban) jó minőségben kapni, aztán azok mehetnek fel a polcomra.

Bár megjegyzem, a Minden ami Star Wars egyik lapján is már elszakítottam (ugyan a sérülés csak pár centis, szóval nem vészes) véletlenül - beleakadt a kezem lapozás közben.

De legalább látszik, hogy használatra és nem porfogónak vettem őket. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Már gondolkodtam azon, hogy utána kéne járnom, hátha lehet még valahol (antikvárban) jó minőségben kapni, aztán azok mehetnek fel a polcomra.

Vatera és jofogas. Az epI-es és a trilógiás általában hírdetve van.

3-5000/db körül szokott lenni. Van most is, utóbbin mindkettő. Az ep3-as már ritkább madár..

 

A Starkiller is benne lesz?

Nagyon remélem. Mert a sima enciklopédia szűkszavű volt vele kapcsolatban.

És ami leginkább fura, hogy a bolygók/helyszínek köztnsem volt felsorolva.

Itt biztos benne lesz, hisz ha valami, hát ez egy fantasztikus gépezet.. ;)

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most megnéztem pár review-t, és azok alapján a Csillagpusztító pont nincs benne. :( Ezek lesznek benne:

 


     
  • Stormtrooper Transport
  • Poe's X-Wing
  • Command Shuttle
  • Finalizer
  • Rey's Speeder
  • Tie Fighter
  • SF Tie Fighter
  • Quadjumper
  • Millennium Falcon
  • Han's Freighter
  • Resistance Transport
  • Snow Speeder

 

Nem szomorkodom, de azért a Csillagpusztító megérne egy misét. Az egyik legizgalmasabb aspektusa az ep7-nek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyetértek. Nagy kár! :( Úgy tűnik akkor az enciklopédiában ellőtték a Starkiller puskaport. :(

Megjegyzem, nagyon rányomta a béjegét az ep7 enciklopédiájára, hogy a premierhez ilyen közel adták ki. Annyira spoilermentes, hogy sok lényegi információ durván kimaradt belőle (Han halála, Kylo Ren kiléte). Szerintem a Csillagpusztítóba is ezért nem mentek bele.

 

Kár érte.

Baromira kihagyott ziccer.

Snowspeeder? -az kell ám! -főleg, hogy jóformán a filmből is kimaradhatott.. :facepalm:

Ne feledd el, hogy ezeket a könyveket még a végső vágás előtt készítik el és öntik formába. Amikor rányomták a "mehet" bélyeget, még senki sem tudta, hogy a snowspeeder csak egyetlen jelenetben lesz a háttérben látható. Mondjuk annyira engem nem zavar, színesítik az univerzumot és későbbi részekben még lehet hósiklónak szerepe (jó példa erre az ep2-ből kivágott szeparatista és klón járművek, amik mindegyike bekerült az ep3-ba).

 

És a Quadjumper? Az talán többet ért mint egy pillantás? :D

A Quadjumpernek örülök. Azzal úgy vagyok, mint a Gozanti hajóval az ep1-ből. Épp csak feltűnik, de beleszerettem. :) Remélem, hasonló karriert fog megélni, mint a Gozanti (de legalábbis készüljön el legóból :)).

 

Nem lennék meglepve, ha ezek megérnének egy újra kiadást, amik már nem fukarkodnak a spoileres infókkal sem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megjegyzem, nagyon rányomta a bélyegét az ep7 enciklopédiájára, hogy a premierhez ilyen közel adták ki. Annyira spoilermentes, hogy sok lényegi információ durván kimaradt belőle (Han halála, Kylo Ren kiléte). Szerintem a Csillagpusztítóba is ezért nem mentek bele.

 

 

Ne feledd el, hogy ezeket a könyveket még a végső vágás előtt készítik el és öntik formába. Amikor rányomták a "mehet" bélyeget, még senki sem tudta, hogy a snowspeeder csak egyetlen jelenetben lesz a háttérben látható. Mondjuk annyira engem nem zavar, színesítik az univerzumot és későbbi részekben még lehet hósiklónak szerepe (jó példa erre az ep2-ből kivágott szeparatista és klón járművek, amik mindegyike bekerült az ep3-ba).

 

Persze, nem is az a baj, hogy mi van benne, hanem, hogy mi nincs! Pedig akár a dupla kihajtható oldalt is megérdemelte volna a Starkiller!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt a Finalizer kapta. Szerintem annyira nem rossz csere. :)

Mondjuk azért a korábbi kiadványoknak is voltak erős hiányosságai. Halálcsillag II, Executor, szinte az egész lázadó flotta gépparkja (csak az Y-szárnyú és az X-szárnyú kapott helyet), stb.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem ők maguk sem tudják hogy, hogy működik a Starkiller. Csak jól kitalálták.

Ugyan! Ez nem lehet gond. Hisz a működéséről a filmben is esik szó.

És, hogy ne tudnának róla pár jó fantáziadús keresztmetszetet rajzolni az kizárt dolog.

Arról lehet szó, amit Dzséjt írt lejjebb:

"Lapzártakor" még kerülték a spoilereket ezeknél a könyveknél..

Mert biz, nagyon hiányzik a sima enciklopédiából is egy fél oldal Luke-ról és Snoke-ról, és ebből is hiányzik majd a Starkiller.. :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ugyan! Ez nem lehet gond. Hisz a működéséről a filmben is esik szó.

És, hogy ne tudnának róla pár jó fantáziadús keresztmetszetet rajzolni az kizárt dolog.

Arról lehet szó, amit Dzséjt írt lejjebb:

"Lapzártakor" még kerülték a spoilereket ezeknél a könyveknél..

Mert biz, nagyon hiányzik a sima enciklopédiából is egy fél oldal Luke-ról és Snoke-ról, és ebből is hiányzik majd a Starkiller.. :(

 

De hát ezen mi a spoiler. Az hogy létezik? Hát azt már az előzetesekből, meg a plakátból is tudtuk. Szerintem egy új kiadásra tartalékolják. Mint ahogy a karakter enciklópédiából is lesz egy bővített. Aztán az EP VIII, IX és a Rogue One után megin egy -egy újrakiadás. És ez így fog menni a véghtelenségig.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De hát ezen mi a spoiler. Az hogy létezik? Hát azt már az előzetesekből, meg a plakátból is tudtuk. Szerintem egy új kiadásra tartalékolják. Mint ahogy a karakter enciklópédiából is lesz egy bővített. Aztán az EP VIII, IX és a Rogue One után megin egy -egy újrakiadás. És ez így fog menni a véghtelenségig.

Nem tudok a marketingeseik fejével gondolkodni. Kint azthiszem a premier napján jött ki a sima és a kersztmetszetes enciklopédia is.

Valami okos úgy gondolta, hogy kevesebben nézik meg a filmet, ha bizonyos infókat kiadnak ezekben a könyvekben.

Rendhagyó eset volt ez azthiszem, hisz az enciklopédiák mindig később jöttek a premierhez képest és egy két apróságtól eltekintve azért elég jó képet adtak ellentétben a mostani helyzettel, mikor a főgonosz-nak és a főfegyvernek nem jut külön lap egyikben sem. Én is valami elfuserált titkolózás eredményeként fogom fel ezt.

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megjött a könyv...és mit ad isten? A szomszéddal vetettem át, mert dolgoztam este 8-ig..

És mit ad isten: Lábnyom a borítékon! És belül a keményfedél felső élén elő- és hátlap tekintetében beszakadva felülről..

Ace Ventura volt a futár?? :fuckoff:

Holnap "lesz pár köröm" telefonon..

Más is szokott így járni?

Legutóbb, mikor új ágyat rendeltünk, 10 centivel keskenyebb érkezett és még egy hónapot kellett várni..és még sorolhatnám...

Tele van a fa...m!!

Van valaki ebben az országban aki nem dilettáns és normálisan el tudja végezni a munkáját??!!

 

Úgyhogy Ody, késik az élménybeszámoló, mert belelapozni sincs kedvem..

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megjött a könyv...és mit ad isten? A szomszéddal vetettem át, mert dolgoztam este 8-ig..

És mit ad isten: Lábnyom a borítékon! És belül a keményfedél felső élén elő- és hátlap tekintetében beszakadva felülről..

Ace Ventura volt a futár?? :fuckoff:

Holnap "lesz pár köröm" telefonon..

Más is szokott így járni?

Legutóbb, mikor új ágyat rendeltünk, 10 centivel keskenyebb érkezett és még egy hónapot kellett várni..és még sorolhatnám...

Tele van a fa...m!!

Van valaki ebben az országban aki nem dilettáns és normálisan el tudja végezni a munkáját??!!

 

Úgyhogy Ody, késik az élménybeszámoló, mert belelapozni sincs kedvem..

 

Ez nagyon, nagyon, nagyon gáz, de benne van a pakliba. Én utálom a postai küldést (posta hozta egyáltalán?), inkább futárral kellene hozatni, de ő is megtaposhatta, vagy a szomszéd. Kiváncsi vagyok valaki kártérit-e. Ha nem, akkor én vennék egy másikat ezt meg fél pénzért elpasszolnám valahol. Mondjuk nekem heppem hogy a könyveim minnél hibátlanabbak legyenek. Én is megrendeltem a Librinél, meg is jött, de még nem vettem át. Az biztos hogy percekig vizsgálgatni fogom a példányomat, hogy hibátlan-e.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez nagyon, nagyon, nagyon gáz, de benne van a pakliba. Én utálom a postai küldést (posta hozta egyáltalán?), inkább futárral kellene hozatni, de ő is megtaposhatta, vagy a szomszéd. Kiváncsi vagyok valaki kártérit-e. Ha nem, akkor én vennék egy másikat ezt meg fél pénzért elpasszolnám valahol. Mondjuk nekem heppem hogy a könyveim minnél hibátlanabbak legyenek. Én is megrendeltem a Librinél, meg is jött, de még nem vettem át. Az biztos hogy percekig vizsgálgatni fogom a példányomat, hogy hibátlan-e.

 

Szerintem elpasszolni esélytelen, akit kicsit is érdekel annak hibátlan példány kell, akit meg nem érdekel az még féláron sem veszi meg.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez nagyon, nagyon, nagyon gáz, de benne van a pakliba. Én utálom a postai küldést (posta hozta egyáltalán?), inkább futárral kellene hozatni, de ő is megtaposhatta, vagy a szomszéd. Kiváncsi vagyok valaki kártérit-e. Ha nem, akkor én vennék egy másikat ezt meg fél pénzért elpasszolnám valahol. Mondjuk nekem heppem hogy a könyveim minnél hibátlanabbak legyenek. Én is megrendeltem a Librinél, meg is jött, de még nem vettem át. Az biztos hogy percekig vizsgálgatni fogom a példányomat, hogy hibátlan-e.

DPD futár.

Szívesen megvenném személyesen, de Mohácson, csak Alexandra van, náluk meg egyelőre nincs..

Az x-pressen drágább volt, így rámentem a maikönyv.hu napi akciójára..

Na mindjárt elkezdek telefonálgatni, meglátjuk megszánnak-e.

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem akarom elkiabálni, de talán vannak még csodák..

Nagyon kedves és megértő volt a hölgy a maikönyveknél.

Ki volt akadva és azt mondta, hogy mindenképp kapok egy újat ingyen és le fogják verni a dpd-n ezt a malőrt.. :o

 

Úgy legyen! El kellett neki küldenem a képeket. Berakom nektek is :)

1.JPG

2.JPG

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Fantasztikus keresztmetszetek: Megvan, elhoztam, átnéztem. Nekem nagyon tetszik. Ezek az új digitális metszetek teljesen elbűvöltek. Nagyon részletes, kimunkált, összeszedett. Nem is gondoltam hogy a nagy kapkodásban van ideje a háttércsapatnak így kidolgozni a részleteket. A Starkiller egy külön kötetet megérdemelne, amennyi külső, belső helyszín van. Az is így ki lenne dolgozva, hogy hogyan , miként működik teljesen nyugodt lennék, bár az tudjuk, hogy az a technológia a legeslegújabb, legelvetemültebb gondolat a saga történetében. Nagy kihívás lesz a hihetővé tétele, de nem aggódok, jó kezekben látom az epizódok technikai részét.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.