Ugrás a kommentre

Könyvek


Nute Gunray

Ajánlott hozzászólás

Nekem is. Nálam ezzel lekörözte az Imperialt és a Venatort. A tökéletes hadigépezet.

Ami még ennél a kiadványnál kellemesen meglepett, hogy milyen aprólékosan ki van dolgozva a Quadjumper. Pedig az Első Rend hósiklójával ellentétben annak aztán nem volt több jelenete annál, mint amit a filmben láttunk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Végre! :rock: Már régóta vártam egy Ahsoka centrikus regényre. Főleg, hogy a Rebels-beli feltűnése számos kérdést vetett fel vele kapcsolatban. Mihez kezdett a Jedi Rend elhagyását követően? Hogyan vészelte át a 66-os parancsot, a Jedik és a Köztársaság bukását? Miként lett belőle a Lázadó-összekötő Fulcrum? Az ígéretek szerint, a regényből mindezekre fény derül, aminek kifejezetten örülnék. Ráadásul a "platform" is tökéletes erre, hiszen egy regénynél jobban semmi más nem tud mélyebb betekintést nyerni a karakter gondolataiba, lelki világába. Bízom benne, hogy a regény kiaknázza az Ahsokában rejlő további potenciálokat, ha már a Rebelsnek nem igazán sikerült ezt megtenni.

 

Remélem, valami ütősebb borító lesz a végső verzión, mert ez inkább emlékeztet egy jól sikerült concept artra, mint regényborítóra.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gondoltam szólok, hogy a napokban

 

"POSTAPONTRA KÉZBESÍTVE" INGYEN SZÁLLÍT A SZUKITS!

 

Én berendeltem Az Ébredő Erő keménytáblás változatát! :cool:

Köszi a hírt! Nekem az utóbbi 5 könyv együtt érkezik majd, emiatt amúgy is szállítási-költségmentes lesz, de nagyon jó tudni ezekről az akciókról, sose lehet tudni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szívesen mindenkinek! Gondoltam, hogy nem leszek egyedül, aki begyűjti első körben.

Remélem lesz pár körmondat Snoke-ról vagy Luke-ról. Várom a pici extra tartalmakat! ;)

Állítólag nem sok minden lesz, ami plusz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.