Ugrás a kommentre

Könyvek


Nute Gunray

Ajánlott hozzászólás

Ha tényleg ennyire jó a Sötét tanítvány, az lesz a következő canon olvasmányom. Csak végezzek már az Ébredő erővel. :D

Én is úgy tervezem...csak végezzek már az Új hajnallal. :DD

 

Thrawnt meg iszonyatosan várom!

Szerkesztve: - ZoliZoltán
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezt én is most néztem. Akkor a filmek regény változatai is kánon ezek szerint?

 

Ezt jó lenne végre tudni, beleértve a képregényadaptációkat. Én nagyon örülnék, ha kánonok lennének, a RotS regényt imádom, ahogy az is fontos lenne, hogy a George Lucas nevével fémjelzett első sw regény is kánon legyen.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezt jó lenne végre tudni, beleértve a képregényadaptációkat. Én nagyon örülnék, ha kánonok lennének, a RotS regényt imádom, ahogy az is fontos lenne, hogy a George Lucas nevével fémjelzett első sw regény is kánon legyen.

 

Nem lennének se jobbak, se rosszabbak, ha kánon könyvek lennének. Nem a kánon a lényeg, hanem a tetszési index.

 

Egyébként érdekes, hogy ott láttam őket a listán. Bőven van mindegyik könyvben eltérés, illetve Legendák elem is. Azt hiszem a Del Rey-nél többször is mondták, korábban, hogy a regényváltozatok kánonnak számítanak, kivéve azon elemeket, melyek ellentmondásban vannak. A Lucasfilmes álláspont viszont tudtommal az, hogy a korábbi regényváltozatok is a Legendák kategóriába tartoznak. Szóval kész káosz az egész. Ebből is látszik, hogy a hétköznapi olvasónak nem érdemes ezen rágódnia.

 

 

Azzal tökéletesen tisztában vagyok, de akkor is fontosnak tartanám. Szerintem azért azt a könyvet jobban felügyelte Lucas, mint a többit.

 

Nem tudok róla, hogy jobba felügyelte volna, mint bármelyiket.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...

Valaki olvasta már a Sötét tanítványt? Ha igen, milyen lett?

 

Azért itt kérdezem, mert nem akarok a könyv topicjában spoilerbe belefutni (bár a legnagyobbat már úgyis tudom)

Szerkesztve: - Nabopolasszar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.