Ugrás a kommentre

Könyvek


Nute Gunray

Ajánlott hozzászólás

  • 3 héttel később...

Amúgy ezen most én is elgondolkodtam. Padmé? Én teljesen azt hittem, hogy csak a Thrawn-Vader és a Thrawn-Anakin duó kalandját fogjuk látni, és Padmé nem kap magának fejezetet. Ezzel most felcsigázott Zahn. Vajon Eli -ről is megtudunk valamit? :hmm:

 

 

37 perccel korábban, luke19 írta:

Elvileg jövőhéten a San Diego-i Comic-Con alkalmából várható pár könyv bejelentés. 

Remélem 1 évre előre megmondják a megjelenéseket. Számítok TCW, Ep8 -hoz kötödő és talán Resistance előzmény könyvre is. :)

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Részletes információkat kaptam az idei év nagy csúszásairól. Gyakorlatilag minden létező dolog közbejött, ami közbe jöhetett. Az informatikai rendszerüket mindenféleképpen meg kellett újítani, viszont az új egyelőre nagyon rosszul működik, nagyon sok technikai probléma van vele. Az átalakítások a raktárban sem az ütemterv szerint alakultak.

A jogtulajokra rájött az ötperc, Mind a Disney, mind a Fox (Alien Predator kiadványoknál) az utolsó pillanatokban követelt módosításokat a kinézetben.

Az egyik fordítójuk autóbalesetet szenvedett.

A tördelő számítógépe tönkrement, e miatt csúszik most pl. a Leia, és a Canto Bight is csúszni fog kb. 1-1,5 hónapot.

Óriási probléma van a nyomdánál. A Debreceni Kinizsi Nyomdát utolérte az Alexandra bukása, sajnos felszámolás alá kerülnek. E miatt is nagyon sok csúszás következett be, és sajnos lesznek  még csúszások. A  kiadó már keresi a megoldást a nyomdára, de arra lehet számítani, hogy a külalakban és papírminőségben is változások következhetnek be. Még nem biztos, de sajnos nyomdaváltásnál ez szinte mindig be szokott következni. A nyomdaváltás miatt számítsatok további csúszásokra. Idén nem biztos, hogy stabilizálódni fog a helyzet, de a kiadónál mindent elkövetnek, hogy újra minden zökkenő mentesen menjen.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

10 órával ezelőtt, Darth Revan9 írta:

Óriási probléma van a nyomdánál. A Debreceni Kinizsi Nyomdát utolérte az Alexandra bukása, sajnos felszámolás alá kerülnek. E miatt is nagyon sok csúszás következett be, és sajnos lesznek  még csúszások. A  kiadó már keresi a megoldást a nyomdára, de arra lehet számítani, hogy a külalakban és papírminőségben is változások következhetnek be.

Hát ez nagyon sajnálatos. :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

7 órával ezelőtt, Bence1997 írta:

Ez magyar idő szerint 23:00-0:00 között lesz. Szép, remélem folytatódik a grandiózus tendencia. :D

 

Számítok sok képregény és regény bejelentésére! :)

Remélem én is, hogy ez is nagyot fog szólni. Egy Ben-Luke központú regénynek piszkosul örülnék. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amit várok:

- TCW regény/képregény: ha már jövőre kapunk 12 epizódot, idénre is jöjjön valami ínyencség. :)

- EpVIII -hoz kapcsolódó könyv: a Bloodline az EpVII mögötti érdekességeket mesélte el, így úgy gondolom, hogy most jöhetne egy olyan, amely a 8 mögötti hátteret fogja elmesélni, akár egy Ben központú történetben. :)

- Resistance előzménykönyv

- Thrawn 3 :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Éppen most , Bence1997 írta:

Mindjárt kezdődik a panel, ahol reméljük felfognak fedni néhány csodát. Ugyanabban a teremben lesz, ahol az előbb a Hasbro volt (7AB), szóval twitteres élőben közvetítek majd később, ha jön érdekesség. :)

Jaja, én is résen voltam/vagyok még. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Thrawn regény 2 idősíkon játszódik. Az egyik a TCW 5.évada és a ROTS között. Ennek Thraw, Anakin, és Padmé a főszereplője. A másik pedig a Rebels utolsó két évada alatt, ennek értelemszerűen Vader, és Thrawn a központi figurái.

Szerkesztve: - luke19
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.