Ugrás a kommentre

A Jedi és a Sith rend


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pár perce a végére értem, és nagyon kíváncsi vagyok én is a folytatásra.

NS egy vérbeli Sith Lord, intrikus, pengeeszű, remek taktikus. Néha már komolyan sajnáltam szegény Ludot, bár azért őt sem kell félteni.

Nem volt egy rossz gondolat Sadow-tól a fejlődés, mert Ludo újta csak az elkorcsosuláshoz vezetett volna hosszú távon. Ha a Sith-ek megmaradnak az eddigi keretek között, abban nincs fejlődés (vajon honnan olyan ismerős ez :oops: ), stb.

Viszont a galaxis mennyivel rosszabbul jár. Szegény Daragonék, ők szabadítják öntudatlanul a galaxisra a Sith-eket. Kíváncsi vagyok rá, vajon végül Gavból Sith lesz-e.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is megállapítotam, hogy Sidiousnak volt kitől örökölnie. :oops: Ludo Kreshh abból a szempontból rokonszenves volt, hogy inkább a sith birodalom tradíciói miatt aggódott, és talán ezért se akarta a hódításokat. Gav sorsa nálam is hatalmas érdeklődésre tart számot. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az igaz, de Sidious jobban csinálta, mert sikerült ideiglenesen meghódítania a galaxist. Szerintem Sadow-nak nem fog, de ez még előttünk áll :oops: Sidi már művészi szintre fejlesztette az elődök módszereit, bár neki még ott volt a "segítség" is (vagyis elavult Jedi Rend, korrupt szenátus, és a többi).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyébként érdekes, hogy a Sith Birodalom kinézetre is egy kissé begyöpesedett világnak tünik. Az ősrégi templomaikkal, meg a fém-kardjaikkal... mintha egykoron sikerült volna egy magas szintet elérniük és attól évszázadok óta nem akarnának továbblépni, csak őrzik a hagyományaikat. Ilyen szempontból is hasonlónak tünnek az egyiptomiakhoz.

Talán épp ezért Naga Sadow egyfajta reformernek tünik, akinek elege van abból, hogy süttetik a hasukat a galaxis peremén...

Szerkesztve: - Bomarr
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nézőpont kérdése az egész :peace: A saját népe szemében reformer volt. Egyébként pedig más reformerek is vérbe borították a világukat, és nem kell messzire menni példáért, csak fel kell lapozni egy töri könyvet. Ha valaki az újításaival szembe ment a fennálló renddel, vagy épp rendet akart csinálni a káoszban, akkor az vérrel járt többnyire.

 

Bomarr, ez nekem fel sem tűnt, de most, hogy említed, kiszúrja a szemem :hmm:

Pedig a régi egyiptomiakat bírom. Érdekes, hogy más történetekben is előfordul ez a motívum (pl. GYU).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jaja... a reformer az nem csak pozitiv töltetü lehet... Naga Sadow pedig kétség kivül a szó legnegativabb értelmében az :peace: Hogy pontosan mit is ügyködik a galaktikus status quo felrugása érdekében azt a ma este jövő képregényből bővebben is megtudhatjátok :hmm:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szegény Jori és Gav. Pácban vannak rendesen. Kíváncsi vagyok, vajon Jori hogyan fogja megúszni. Azt hiszem, én úgy csinálnám, hogy Aarrba elmegy Teta uralkodónőhöz, azok meg összerakják az egyet meg a kettőt :peace:

Egek, de jó kis rajzok vannak Gavról :hmm:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gavot azért lehet jobban sajnálni (esetleg), mert lelkileg van nagyon veszélyben, inkább hosszútávú pázban van. Remélem, hogy Jori valami kalandos (vagy kaland nélküli) úton megmenekül, még ha most nagyon nehéz is neki, hogy hazugnak tartják. Arra számítok, hogy az ő problémája előbb megoldódik, és akkor neki ott lesz az ismerős közeg, és az ismerős személyek. Ha mégsem, akkor tévedtem.

Még az is lehet, hogy a tárgyalás közben éri őket a támadás :cool:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi Bomarr! Nagyon jó volt. Végre eljutott Jori a királynőhöz és a Jedikhez, akik legalább már hisznek neki, így a támadás se fogja váratlanul érni őket.

 

Gav pedig a zászlós hajó kapitánya lett, magyarán ő vezeti a támadást. :D Érdekes, hogy Gav abszolút nem sith, és örökké kétejek gyötrik. Nem tudom mi célja lehet vele Sadownak. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És legalább a számításom kis részben bejött, mert kalandosnak kalandos volt Jori szabadulása, és a királynő elé való kerülése :D

A kihasználáson kívül én sem sejtem, hogy miféle céljai lehetnek Sadow-nak Gavval.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez volt eddig a legakciódúsabb epizód! Kitört a háború. Sith hordák lepik el Coruscant egét. Jó ezt látni, mégha EU és képregény, akkor is. :D Tényleg olyan érzésem van, mintha a kezdeteket látnám. Ráadásul jól meg is van írva a dolog.

 

Tetszett ahogy Jori a fivére ellen fordult. :P És persze Naga Sadow tudta, hogy így lesz. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy kicsit elhamarkodottnak érzem, hogy egyből rátámadt Gavra. Igaz, hogy a végkifejletre ért oda, amikor Aarrba már meghalt, de ebből leszűrni, hogy Gav megváltozott, nem lehet. Nem is beszélnek semmit, amióta elváltak, most látja először. Épp úgy bánt most ő Gavval, mint vele bántak, mikor visszatért a Sith Birodalomból.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.