Jump to content
Ody Mandrell

Rebels DVD és BluRay

Recommended Posts

Itt olvashatók részletek a Spark of Rebellion DVD -ről.

Egyelőre úgy tűnik csak DVD -n jön ki ami igen csak elriaszt a vásárlástól. A kevés extra -t még kibírnám, de jöjjön BD -n is!

612nq%2BbwYGL.jpg

Edited by Ody Mandrell

Szerintem ez az első évad-pakjjában is meglesz majd (bd-n is).

Tök fölösleges megvenni.

Olyan kb, mintha megvettél volna egy pl.: TCW Darth Maul Returns dvd-t.

Én erre egyelőre úgy tekintek mint a TCW pilotra ami moziban volt. Jó lenen ha kiadnák BD-n az első évaddal, de erre nem vennék mérget. Egyébként arra sem, hogy kiadják majd az évadokat BD -n. :para: Nem tudom mennyire jellemző ez a Disney sorozatoknál.

Most, hogy lassan vége az első évadnak jöhetnének a BD megjelenés részletei. ;) Nem tudom a Disney mennyire szokott bőkezűen bánni a sorozataival de remélem nem lesz visszafogott és legalább egy TCW szintet hoznak. :)

Nem úgy volt, hogy a Disney nem ad ki Magyarországon semmit sem Blu-Rayen a torrentezés miatt?

Ja, hogy most az a kérdés, hogy a világon lesz-e BR megjelenés? Szerintem ez tuti.

Egyébként pedig tudom, hogy nem itthonról vannak. ;)

Szerintem Ody-t inkább az foglalkoztatja, milyen lesz a BD minősége. Mert a megjelenés ezer százalék, ebben szvsz senki sem kételkedik. Az extrák mennyisége és minősége, na az a jó kérdés. Disney-sorozatokkal kapcsolatban nincsenek tapasztalataim, de a filmek terén ez elég siralmas. A Guardians of the Galaxy BD-m külföldről van, de az sem volt jobban elhalmozva, mint az eddigi MCU-film BD-im. De azért remélem, hogy kapunk pár anyagot.

Igen, arra gondoltam, hogy a világ más tájain megjelenik-e. :) Szélesvásznú kiadást várnék el! Volt egy Disney XD sorozat a Tron uprising. Azt nem hogy BD -n nem adták ki, de még DVD -n se. :para:

De a Tron a közelébe sincs a Star Warsnak, az Uprisingot meg a kutya sem nézte. Eléggé meglepődnék, ha nem lenne semmilyen kiadvány a Rebelsből, pláne, hogy a franchise-t nem aprópénzért vették meg. Azért valaminek termelnie is kell, és a DVD/BD kiadványok bizony tudnak a konyhára hozni.

Én azért egy hazai megjelenésben is reménykedek..Akkor se baj, ha csak dvd lenne..

A németeknél szeptember 10 -én adják ki az első évadot BD-n (45 EUR)!!! :clap: Amcsiban tehát lehet, hogy még előbb jön. :)

Még előtt ebe kell szereznem a TCW 6. évadot. A Rebelst azért nem akarom addig húzni, mint a TCW-t (bár a gyűjtői doboz miatt azért megérte).

Jöhetne már egy trailer róla, plusz a specifikációk. Ráadásul ahogy nézem elég nagy szó, hogy kiadják BD -n. A Disney -nek ez lesz az első sorozata amit kiad így. Jó számokat hozhatott az első évad.

Edited by Ody Mandrell

"Áldom az eszét", aki Hera-t lehagyta a borítóról! :facepalm:

Akkor mégsem jól eltalált borító... :pfff:

Így biza nem az igazi. Plusz a Ghost-ot is hiányolom róla.

Nagyon szép, hangulatos kompozíció. Ezen kívül más nem nagyon kell. Az ember úgyse nagyon nézegeti.

Így biza nem az igazi. Plusz a Ghost-ot is hiányolom róla.

Azt éppen Hera elvitte. :)