Ugrás a kommentre

Kantin


Coce_Plant

Ajánlott hozzászólás

No éppen javasolni akartam, hogy aki régen látta az porolja le a kazit, vagy DVD-t és uccu neki. :)
Ezt tudom én is javasolni, szépen kockáról kockára nézzétek meg a klasszikusokat, mert megeshet, hogy beteszek egy Mos Eisley-s utcaképet azzal a szöveggel, hogy: A kép bal oldalán, a 2. sor balról 3. java nagymamájának 2. unokatestvére fiának a feleségének mi volt a neve? :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezt tudom én is javasolni, szépen kockáról kockára nézzétek meg a klasszikusokat, mert megeshet, hogy beteszek egy Mos Eisley-s utcaképet azzal a szöveggel, hogy: A kép bal oldalán, a 2. sor balról 3. java nagymamájának 2. unokatestvére fiának a feleségének mi volt a neve? :)
Francba Phobos, elrontod az én mókámat. :D Ugyanezt a kérdést írtam le én is annyi kivétellel, hogy nem az unokatestvérének a fiáról volt szó, hanem a lányáról. :D

:D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha Phobos felajánlotta, hogy megcsinálja a klasszikus kvízt, akkor én megcsinálnám a prequel kvízt, Oldie röpdogái után :)
Nagyon jó!

Akkor eddig így néz ki a dolog:

 

November 7: Phobos kvíze

November 13: Oldi kvíze

November 20: Donát kvíze

 

Oldie a Te kvízedenek mi legyen a neve?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

November 20: Donát kvíze
Sajnos nekem ez a péntek sem lenne jó. :lol::yes: Áttehetnénk megint inkább szombatra (nov. 21.)?

 

De azt is megértem, ha nem. Nem várom, hogy mindig mindenki hozzám alkalmazkodjon. :)

Szerkesztve: - Pildi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gratula Karrde.Már megint kiment a fejemből hogy tegnap kviz volt.A nők elveszik az eszemet. :D

Köszi :D Pedig nem vagy az az észvesztés csajoktól típus, legalább is az eddigiek alapján :P Sebaj, mindenki változik :D

 

Nekem jók a szombatok is, csak 14-re ne rakjatok kvízt :P

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi :hmm: Pedig nem vagy az az észvesztés csajoktól típus, legalább is az eddigiek alapján :P Sebaj, mindenki változik :D

 

Nekem jók a szombatok is, csak 14-re ne rakjatok kvízt :P

 

 

Pedig sajnos de.Én tipikusan az a hímnemü vagyok aki egy női testntől elveszti az eszét.

 

 

Oldie kvíze meg lehet 14.-én, majd kollektíven részt veszünk rajta itt.Pár pálinka és sör után érdekes válaszok születhetnek. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.