Ugrás a kommentre

Kantin


Coce_Plant

Ajánlott hozzászólás

Meglátszik, hogy milyen nagylelkűek vagyunk Pildivel. :)

 

Na akkor most becsempészek ide egy BÚÉK-ot mindenkinek, ha már szilveszteri fordulón versenghettünk! :)

Igen, én csak azért nem kívántam, mert holnap lesz a napja. :) De ha már céloztál rá, akkor Boldog Új Évet mindenkinek! Remélem jövőre is lesz kvíz. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Meglátszik, hogy milyen nagylelkűek vagyunk Pildivel. :)

 

Na akkor most becsempészek ide egy BÚÉK-ot mindenkinek, ha már szilveszteri fordulón versenghettünk! :)

Ezt a nagylelkűségre célzást nem értem :)

 

Jogosan kaptam pontot vagy nem? Szánalom pontokra nem tartok igényt :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1-1 pontjainkra céloztam kicsit ironikusan, mintha mi akár az összesre tudtunk volna leggyorsabban válaszolni, csak nagylelkűek voltunk, és nem akartuk egysíkúvá tenni a versenyt. Elnézést hogy negatív irányban értetted félre mondanivalómat, semmi ilyen szándék nem volt benne!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A tegnapi EU-s kérdéssel messzemenőkig nem értek egyet, másképp kellett volna feltenni, mert ebben a formában több szereplő is helyes megoldás volt.

Nem volt szájbarágós, kicsit gondolkodni kellett hozzá. De valószínű, hogy nem Landora és Wedgre gondoltam. :) Amúgy meg segítettem sokat a játék alatt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem volt szájbarágós, kicsit gondolkodni kellett hozzá. De valószínű, hogy nem Landora és Wedgre gondoltam. :) Amúgy meg segítettem sokat a játék alatt.

Celchu nem repült a Halálcsillagban(!). Ő és osztaga a hátvédet alkotta. Csillagrombolókkal küzdött, van is erről egy rész valamelyik X-szárnyú könyvben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Celchu nem repült a Halálcsillagban(!). Ő és osztaga a hátvédet alkotta. Csillagrombolókkal küzdött, van is erről egy rész valamelyik X-szárnyú könyvben.

Hmmm. Én úgy emlékszem, hogy amikor árulónka kiáltották ki, akkor mondta, hogy ő volt az egyik, aki Lando parancsára elcsalta a vadászokat a Halálcsillag belsejében.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem volt szájbarágós, kicsit gondolkodni kellett hozzá.

Nem is kell szájbarágósnak lenni, hanem pontosnak, amiből egyetlen jó válasz következhet. Ennek a megfogalmazása nem olyan volt. Amint elnéztem a játékot, másoknak sem volt megfelelő a kérdés. Nekem Obi1 válasza tetszett a legjobban, mert röviden megfogalmazta a kérdésre a jó választ :) Gondolkodni pontos kérdés alapján is kellett volna, elvégre az EU-t nem mindenki ismeri. Különben meg arról volt szó a játék kezdetekor, hogy EU nem lesz, ez pedig EU kategóriás kérdés volt :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hmmm. Én úgy emlékszem, hogy amikor árulónka kiáltották ki, akkor mondta, hogy ő volt az egyik, aki Lando parancsára elcsalta a vadászokat a Halálcsillag belsejében.

Ha hazamentem, megnézem a könyvben, de Oldie nemrég olvasta a könyvet, talán azért rémlik neki jobban :) Mindenesetre utánanézést igényel.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak az EU szerint van benne, ami nem ugyanaz. EU szerint sok más is történt a filmek alatt, mégis EU-nak számít, ilyen alapon lehetne kérdés, hol szerepel Mara Jade a filmekben (ep6-ban Jabba tróntermében, de ez EU). Ugyanaz a kategória, mint Tycho. Mert ha nem így van, akkor mutass nekem hivatalos anyagot (ep6 forgatóköny, vagy filmkönyv, stáblista, stb.), mely szerint ő ott van.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mivel ezt még nem csináltam meg a modemem elszállása miatt, most pótlom hiányosságom. Az én fordulóm eredményei:

 

Ody 5 pont

Pildi 3 pont

Obi1 2 pont

Rog 2 pont

Donát 2 pont

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.