Ugrás a kommentre

Kantin


Coce_Plant

Ajánlott hozzászólás

Marha jókat szórakozok ezeken a kvízeken.Gratulálok a nyerteseknek.
Egyszer játszhatnál Te is. :) Úgy még jobban szórakoznál. :)

 

A többszöri 4 órás felkelés után már nem ártott aludni is.
Hiába, a fáradtság nagy úr, akkor nem is lehet jól koncentrálni. De legalább kialudtad magad. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pildi: Nem igazán lenne értelme játszanom.Mert ez nem sw-kvíz, hanem kereső tudás.Azaz nem a tudás számnít, hanem ki keres gyorsabban.Ezért lehetne pl kvíz az amerikai polgárháborúról is.Tökmindegy, mert ki lehet keresni a neten.Egy kútfőből való kvízen részt vennék.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pildi: Nem igazán lenne értelme játszanom.Mert ez nem sw-kvíz, hanem kereső tudás.Azaz nem a tudás számnít, hanem ki keres gyorsabban.Ezért lehetne pl kvíz az amerikai polgárháborúról is.Tökmindegy, mert ki lehet keresni a neten.Egy kútfőből való kvízen részt vennék.
Kútfőből való kvíz nincs a neten, csak élőben.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pildi: Nem igazán lenne értelme játszanom.Mert ez nem sw-kvíz, hanem kereső tudás.Azaz nem a tudás számnít, hanem ki keres gyorsabban.Ezért lehetne pl kvíz az amerikai polgárháborúról is.Tökmindegy, mert ki lehet keresni a neten.Egy kútfőből való kvízen részt vennék.
Ez a része nekem is csalódás volt még az elején, amikor rájöttem, hogy a válaszok egy része így érkezik. De aztán megbékéltem vele három okból:

1. Ennyi kvíz és ilyen tudású versenyzők esetén nagyon nehéz olyasmiket kérdezni, ami nem triviális egyből, de fejből lehet rá válaszolni. Így a kérdést feltevő próbál nehezebbet kérdezni. Persze, ha valaki fejből tudja a választ, az a legjobb és biztos, hogy így ő is lesz a leggyorsabb, szóval nem sérül az igazság. :lol:

2. Nem lehet mindent megkeresni a google-lal. Azt persze igen, hogy ki volt XY (pl. Han Solo korábbi barátnője), de azt már nem, hogy miben különbözik Boba Fett páncélja az Ep5-ben és az Ep6-ban, ahhoz jó megfigyelőnek kell lenni, vagy Boba Fett fan-nek.

3. Ahhoz is kell tudás, hogy tudjad, hol keressed a választ, ha már fejből nem megy. A pénteki kvízben pl. két olyan kérdés is volt, az egyik Oldie-é, a másik az enyém, amire a Jedi visszatér könyvváltozatát gyorsan fellapozva 2 percen belül megtaláltam a választ. Mert ismerem a történetet és a könyvet is nagyon jól.

 

Szóval igenis kell tudás ezekhez a kvízekhez, és hogy lehet közben keresni, csak kiegészítő segítség. :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És valóban vannak olyan dolgok amikhez nem vagy csak idő igényesen lehet keresni. Ilyen volt pl. az én kvízemben is az utolsó (lényes) vagy a legutóbbiban a már említett Bobbás vagy a rendezős kérdés. Utóbbinál lehet keresgélni, de 36 részt végignézni, hogy ki rendezte őket, már húzósabb. Arra is fejből válaszoltam, mert emlékeztem, hogy legalább 1 van.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez a része nekem is csalódás volt még az elején, amikor rájöttem, hogy a válaszok egy része így érkezik. De aztán megbékéltem vele három okból:

1. Ennyi kvíz és ilyen tudású versenyzők esetén nagyon nehéz olyasmiket kérdezni, ami nem triviális egyből, de fejből lehet rá válaszolni. Így a kérdést feltevő próbál nehezebbet kérdezni. Persze, ha valaki fejből tudja a választ, az a legjobb és biztos, hogy így ő is lesz a leggyorsabb, szóval nem sérül az igazság. :lol:

2. Nem lehet mindent megkeresni a google-lal. Azt persze igen, hogy ki volt XY (pl. Han Solo korábbi barátnője), de azt már nem, hogy miben különbözik Boba Fett páncélja az Ep5-ben és az Ep6-ban, ahhoz jó megfigyelőnek kell lenni, vagy Boba Fett fan-nek.

3. Ahhoz is kell tudás, hogy tudjad, hol keressed a választ, ha már fejből nem megy. A pénteki kvízben pl. két olyan kérdés is volt, az egyik Oldie-é, a másik az enyém, amire a Jedi visszatér könyvváltozatát gyorsan fellapozva 2 percen belül megtaláltam a választ. Mert ismerem a történetet és a könyvet is nagyon jól.

 

Szóval igenis kell tudás ezekhez a kvízekhez, és hogy lehet közben keresni, csak kiegészítő segítség. :(

 

 

Végülis igazad van.Talán az egyiken majd játszom.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Így van. Karrdenak magyarázd meg. :lol: Nehéz lesz. :(

Aranyom, egyrészt ne provokálj, másrészt neked lila gőzöd sincs, hogy mit csinálok a monitorom mögött, minden régi kvízen keresgéltem (csak vissza kéne nézni a régi kvízeket, ahonnan kiderül sok minden), csak most nem volt hozzá kedvem :D De végül is a Te bajod, hogy beképzelsz magadnak nem létező dolgokat velem kapcsolatban :D

De ha továbbra is teszed a megjegyzéseket, akkor soha többé nem fogok egyetlen kvízben sem játszani, elrontod a kedvem hozzá :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ugyan már, Dzséjt az előzőtől is megijedt, szerintem ettől is :(

Halálra rémültem :lol:

Oldi, miért félsz tőlem ennyire? Tény, hogy mindenben jobb vagyok, de azért kettőnk közül nem én vagyok a rémisztőbb alak :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyébként csak kérdeztem, nem megyek el itthonról, vagy ilyesmi, szóval most is lehet, ha én vagyok az egyetlen, aki kéri :)
Na akkor döntsd már el mit akarsz. Látszik, hogy nőből vagy :P

Na szóval akkor felvetődött a jövő7i időpont, lehet egyezkedni :)

Szerkesztve: - Darth_Phobos
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Halálra rémültem :)

Oldi, miért félsz tőlem ennyire? Tény, hogy mindenben jobb vagyok, de azért kettőnk közül nem én vagyok a rémisztőbb alak :P

Én félni? Ugyan már. :P Csak meg akarlak kímélni egy döntetlentől. :P Gondoltam azt a menetet most én vinném el :P

 

 

Ja, nőket meg meg ne próbáljatok megérteni, hogy mit, miért. :) Különcködik, ennyi :P :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.