Ugrás a kommentre

Kantin


Coce_Plant

Ajánlott hozzászólás

Mondjuk a gratulákat a nagykérdésemre nem igazán érdemlem meg. :D

Amikor kitaláltam nem gondoltam hogy nem lesz nagy sikere. Igaz kitalálni és megoldani egészen más dolog.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát én nem tudom, hogy mióta hívják a Falcon antennáját pajzstányérnak de én több oldalon is szenzortányérként olvastam vissza. A pajzskibocsájtó egységek a villás orr töveiben vannak. :S

Detto.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor jól elszúrtam ha nem a jót fogadtam el de ha Ody már megkapta érte a pontját akkor nem akarom visszavenni ezért felajánlok Donátnak egyet a sajátjaimból.

Azért az enyéimből mert úgy megbüntethetem magam a bénázás miatt. :D

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha nem akarjátok azt a kakukkos feladványt akkor feladhatok egy könnyebbet amiért mindenki két pontot kapna csak az vele a bibi hogy aki a tegnapival már foglakozott akkor az potyára csinálta.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszönöm Rog, igazán kedves vagy :D, de azt hiszem túl teszem magam ezen a dolgon, Ody gyorsabb volt, mint én, és jogosan kapja ő a pontot, mindannyian tudjuk, hogy mire gondolt :D Magadat meg ne büntesd, mert tök jó volt a tegnapi forduló! :) Szóval köszönöm, de ne vonj le se magadtól, se mástól, se senkitől, maradjon csak úgy, ahogy tegnap kialakult :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszönöm Rog, igazán kedves vagy :D, de azt hiszem túl teszem magam ezen a dolgon, Ody gyorsabb volt, mint én, és jogosan kapja ő a pontot, mindannyian tudjuk, hogy mire gondolt :) Magadat meg ne büntesd, mert tök jó volt a tegnapi forduló! :D Szóval köszönöm, de ne vonj le se magadtól, se mástól, se senkitől, maradjon csak úgy, ahogy tegnap kialakult :D

Nagyon köszi, és telejsen igazad van! Ez van, és nem kell új kérdés sem, ha nem tudjuk a választ, hát így jártunk. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ody gyorsabb volt, mint én, és jogosan kapja ő a pontot, mindannyian tudjuk, hogy mire gondolt :D

Szerintem is jogosan kapta a pontot mert én is tudtam mire gondolt csak ez a mostani név-dolog totál megkavart. :D

 

ne vonj le se magadtól, se mástól, se senkitől, maradjon csak úgy

Csak magamtól vontam volna le. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát én nem tudom, hogy mióta hívják a Falcon antennáját pajzstányérnak de én több oldalon is szenzortányérként olvastam vissza. A pajzskibocsájtó egységek a villás orr töveiben vannak. :S

A filmben sehogyse hívják, szóval az is lehet. :S Egyébként meg arra gondoltam, amire a többiek. Rog jól látta a lényeget. :D

 

Rog. Most volt egy rakattal, ezért Coce visszaveszi a karmesteri pálcát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én csinálnom elvileg a szilveszteri fordulót. December 30.-ára terveztem. :D

Végül is jó, hogy nem 31-én lesz, így biztos többen tudnak részt venni :D

 

És nagy szemtelenség volna annyit kérni tőled, Ody, hogy legyenek benne olyan kérdések, amin gondolkozni kell egy kicsit, és nem egyből rávágni a választ (már ha valaki tudja)? Tudod, nekem a gyorsaság gondot okoz :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Végül is jó, hogy nem 31-én lesz, így biztos többen tudnak részt venni  :)

 

És nagy szemtelenség volna annyit kérni tőled, Ody, hogy legyenek benne olyan kérdések, amin gondolkozni kell egy kicsit, és nem egyből rávágni a választ (már ha valaki tudja)? Tudod, nekem a gyorsaság gondot okoz  :D

Az első felvetésre; azért lesz 30.- án, mert így hátha többen bevállalják. :D

 

A kérdések igazodnak majd a szilveszteri hangulathoz. Csak ennyit mondhatok. :)

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most nem tudom, hogy ez jót vagy rosszat jelent?  :D

Gondolom olyanok lesznek mint a 2006 végi játékban. :)

 

http://www.swsaga.hu/index.php?showtopic=253&st=30

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gondolom olyanok lesznek mint a 2006 végi játékban. :)

 

http://www.swsaga.hu/index.php?showtopic=253&st=30

Megnéztem, és nem lettem nyugodtabb. Úgy érzem, ehhez innom kell majd valamit előtte, hogy kellően laza legyek :)

(bár akkor meg összeakadnak majd az ujjaim a billentyűzeten :D )

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.