Ugrás a kommentre

Kantin


Coce_Plant

Ajánlott hozzászólás

Krande azért jogosan vetette fel ezt a dilemmát, mert rosszul van megfogalmazva a kérdés. Beugratósnak maradhatott volna, azzal az irányvonallal nincs gond, de a kérdés szerintem ilyen formában beleszámoltatja a felsoroltakon kívül Plagueist is.

Vagyis arra akarok kilyukadni, hogy Plagueist nem tárgyraggal kellett volna a kérdésben ellátni, hanem inkább a -val, -vel-el.

Darth Plagueissel számolva... Vagy valami ilyesmi. Mondjuk utólag hiába okoskodok, meg nincs is értelme, csak Krandénak adok igazat jelen esetben. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ebben a formában igaza van, de a kérdés első része kizárja a második lehetőséget (miszerint Plagit is bele lehetne számolni). A lényeg, hogy a játékosoknak ez világos volt. Én sajna kihagytam Dookut, ezért nem vihettem el a pontokat. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Coce-kal értek egyet én is bedőltem volna és ötöt mondtam volna de nem azért, mert nem tudom hogy Plagueis nem látható a filmben, hanem azért, mert a kérdés félreérthető, és úgy is értelmezhető hogy Darth Plagueis, akit nem látunk, azért számítódik egynek, és rajta kívül még mennyit látunk? Tehát az ötöt én is simán rávágtam volna, noha evidens, hogy Plagueis nem látható a filmben.

 

A helyes kérdés feltevés talán akkor valósult volna meg, ha így kérdez Dzséjt:

 

Az összes filmben említett Sith-et figyelembe véve (köztük Darth Plagueist is) összesen hány Sith-lovag látható a filmben?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Még visszatérve a Plagueis-os kérdésre, nekem egyből egyértelmű lett, hogy beugratós volt a kérdés, amint megláttam, hogy valaki négyet írt. A kérdéssel nem volt semmi baj, csak szó szerint kellett volna érteni: akár beleértjük Palgueis-t, akár nem, csupán 4 Sith látható a filmekben.

Ez van: beugrottunk egy tipikus beugratós kérdésnek :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A lényeg, hogy a játékosoknak ez világos volt.

Mi Oldie-val fennakadtunk rajta, mert totál nem volt egyértelmű, és beugratósnak is nagyon hülyén jött ki. Ha jól emlékszem, ötöt írtam :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.