Ugrás a kommentre

Kantin


Coce_Plant

Ajánlott hozzászólás

A leggyorsabb válaszoló egyébként Obi1 volt. :(

 

Amúgy ami meglepett, az, hogy az Obi-wanos EpV-ös kérdés ment a leggyorsabban szinte. Én totálisan úgy emlékeztem, mielőtt utánanéztem, hogy Obi mondja azt Luke-nak, hogy emlékezzen arra, amit tanult, az megmentheti. Aztán amikor megnéztem a jelenetet koppantam egy nagyot. Ehhez képest Ody kapásból rávágta :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az isten bubobozzon meg! Hogy a rátóti kisparaszt rúgna t*kön és her*lne ki! Hogy egy talicskára való kanmajom közösüljön azzal a magasságos szent Péterrel, aki oda tegye az esernyőjét ahová gondolom! Hát nem elfelejtettem azzal a csigap*csnyi rövid eszemmel a kvízt!? :(

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az isten bubobozzon meg! Hogy a rátóti kisparaszt rúgna tökön és herélne ki! Hogy egy talicskára való kanmajom közösüljön azzal a magasságos szent Péterrel, aki oda tegye az esernyőjét ahová gondolom! Hát nem elfelejtettem azzal a csigapöcsnyi rövid eszemmel a kvízt!? :(

......teszem hozzá, sokak örömére. :P:) :)

 

 

Amúgy én is lemaradtam :D Szóval több esélye volt így a többieknek :P

Nem baj Dzséjt, következő alkalommal jön a revans. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gratula a fordulóhoz, méltó zárás volt szerintem. Jók voltak a kérdések, főleg a tanács tagok halálozása.

Pont ezért a kérdésért sajnálom, hogy nem voltam itt, mert nem értettem félre a kérdést :( Talán végre szerezhettem volna pontot, de ez van.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

EU nuku. :) Szvsz maradjunk csak a fő sztorinál.

Á, de jó, hogy előjött az utolsó oldal :) Na mi is van azzal a Tychos kérdéssel? Csak jó lenne már látni beírva, hogy a kérdés nem felelt meg a szabályoknak :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

......teszem hozzá, sokak örömére. :P:) :)

 

 

Amúgy én is lemaradtam :D Szóval több esélye volt így a többieknek :P

Nem baj Dzséjt, következő alkalommal jön a revans. :D

:(

 

Már csak egy alkalom lesz revansot venni. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Á, de jó, hogy előjött az utolsó oldal :) Na mi is van azzal a Tychos kérdéssel? Csak jó lenne már látni beírva, hogy a kérdés nem felelt meg a szabályoknak :(

De ott a totál EU-ra gondoltam, ami teljesen független a filmektől. Itt nem erről van szó.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na ma volt egy 3 órás írásbeli vizsgám, 20. század szocializmusról 11 oldalt kellett össze vissza írni... :( Szerdán közgáz szigorlat, és ezeknek a végkimenetele szerint alakul a záróforduló időpontja. :) Szerdán bővebben mondok időpontot, de a 19-e szombat este lehet valószínü.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De ott a totál EU-ra gondoltam, ami teljesen független a filmektől. Itt nem erről van szó.

Dehogynem, pont arról, írtam is még más példákat, amik egyenértékűek ezzel :( A filmekhez egy rakat EU kapcsolódik. Ezek szerint meg kellett volna válogatni, hogy melyik EU jöhet, és melyik nem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Karrde itt egy részlet a játékszabályból:

 

"-A játék főleg a filmekre vonatkozó feladványokra, kvízekre fog épülni, és az EU-t épphogy csak érintőlegesen fogja érinteni majd a küzdelem. A játék sok-sok fordulóból fog állni, és az összesített eredmény alapján fog kikerülni a győztes titán."

 

Nem tudom miért izgat ennyire, hogy nekem mi volt a véleményem másfél évvel ezelőtt, ráadásul a kezdeti szakaszban amikor a szabályokat még Coce javában készítette. A lényeg fentebb olvasható, azaz szerintem belefér a Tycho kérdés. :(

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nos, akkor a kvíz forduló a nagykérdéssel a következő eredményt hozta:

 

Ody: 6 pont

Obi1: 3 pont

Pildi: 2 pont

Rog: 1 pont

 

 

Összesítve, és ezáltal lezárva a FAN fordulókat, a végeredmény:

 

1. Ody Mandrell: 37 pont

2. Donát: 30 pont

3. Dzséjt: 25 pont

4. Obi1: 23 pont

5. Lokatelli

és MissKarrde: 19 pont

7. Rog: 17 pont

8. Oldfighter: 15 pont

9. Pildi: 11 pont

10. Coce_Plant: 4 pont

11. Darth Füge: 0 pont

Szerkesztve: - Donát
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pildi már 11 pontod van? :D

Rog nagykérdésénél a helyes válaszra 3 pontot kaptam, mint egyedüli kitartó próbálkozó :) , és az sokat dobott rajta. De azért enélkül is megvolt fordulónként a minimum 1 pont, és ezzel én kiegyezem :(

 

És persze gratulálok, Ody, a győzelmedhez :)

Szerkesztve: - Pildi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Rog nagykérdésénél a helyes válaszra 3 pontot kaptam, mint egyedüli kitartó próbálkozó  :)

Mint a játékosok közti egyedüli kitartó próbálkozó mert Coce is megfejtette az akkori játékosokon kívül így ő is kapott három pontot.

Kár hogy egy olyan hülye feladatot hoztam akkor össze. :)

 

-----------------------------

 

Gratula Ody :(

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az 'offical' verseny hogy is áll?

Hát, amennyiben a 21. forduló volt az utolsó official, akkor így:

 

Dzséjt: 57 pont

Ody Mandrell: 38 pont

Csabai Donát: 37 pont

Obi1: 37 pont

lokatelli: 27 pont

Rog: 23 pont

MissKarrde: 21 pont

Oldfighter: 17 pont

Darth Fuge: 3 pont

Pildi: 1 pont

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.