Ugrás a kommentre

Kantin


Coce_Plant

Ajánlott hozzászólás

Így utólag belegondolva, tényleg jó volt, nem kellett mindenre feltétlen válaszolni, és az ember eldöntheti, hogy esetleg több válasz hiányában is elküldi azt, amire kapásból tud válaszolni, hátha bejön :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem rossz Oldie, nem rossz. Gratula a kérdésekhez és gratula a versenyzőknek valamint gratula Karrde-nak a győzelemhez :P

 

Oldie: a testőrös kérdést én is majdnem feltettem múlt héten, csak kikerült az összeállításból egy másik kérdés miatt :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megnéztem ezt a kvízt. Gratula Karrde!

 

Phbosétól eltérően itt egyre nem tudtam volna fejből teljes választ adni (a fúvósokra, egynek nem tudtam a faját), szóval Oldi, csalódtam benned, azt hittem, véresebb kérdéseket teszel fel :):oops:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gratula Karrde! :)

 

Sajnos megfeledkeztem a nagy Erő- felmérőről. :) Most néztem meg a kérdéseket, és nem is rossz egy ilyen vén salabaktertől, Oldie. :D

Bár azért azt a rettenetes véres mívoltát én is vitatnám. Voltak benne olyan kérdések, amiket simán félredobtam, mert túl sok időt igényelt volna a válasz megkeresése, de hatot kapásból tudtam, és még egy hetedikre is tudtam a választ némi gondolkodás után. :) De ettől függetlenül tényleg jó kérdéssor volt. :)

 

Ody, ha nincs jelentkező, én még össze tudok állítani egy kérdéssort a megmaradt kérdéseimből, de nagyjából ugyanazok a könyvek adnák az alapot, mint a múltkor. (Kevés időm van mostanában olvasni, így az új kérdések is nehezen gyülekeznek.)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ody, jó is, hogy szóbahoztad!

 

Sokaknak rossz lenne a szombati időpont?

 

Csak mert péntek este lehet, hogy vonatoznom kell. Meg tudom oldani természetesen, hogy itt legyek, ha ebben egyezünk meg, de a szombat nekem jobb lenne.

Szerkesztve: - Donát
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ody, ha nincs jelentkező, én még össze tudok állítani egy kérdéssort a megmaradt kérdéseimből, de nagyjából ugyanazok a könyvek adnák az alapot, mint a múltkor. (Kevés időm van mostanában olvasni, így az új kérdések is nehezen gyülekeznek.)
Ha nem lesz jelentkező akkor megkapod a második kör lehetőségét. :)

 

 

Sokaknak rossz lenne a szombati időpont?

Csak mert péntek este lehet, hogy vonatoznom kell. Meg tudom oldani természetesen, hogy itt legyek, ha ebben egyezünk meg, de a szombat nekem jobb lenne.

Ok, akkor szombaton lesz. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gratula Karrde! :P

Ody, ha nincs jelentkező, én még össze tudok állítani egy kérdéssort a megmaradt kérdéseimből, de nagyjából ugyanazok a könyvek adnák az alapot, mint a múltkor.

Köszi neked is ;)

Nagyon jó, jöhet a következő kör belőlük :)

 

Sokaknak rossz lenne a szombati időpont?

Jó a szombat :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Még nincs teljesen kész. :D

 

Remélem lesznek jó páran, mert mostanában elég kihaltak voltak a kvízek, nem lenne jó, ha ez jellemezné a továbbiakat...

Remélem sokan leszünk. Egyébként igazad van. Gyoka után talán nem árt egy kis pihenő. A látogatottság dönti el.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is jövök :D Bár eddig mindig voltam :D Remélem, hogy mások is itt tudnak lenni, tényleg jobb, ha többen vagyunk, de az is érthető, ha nem mindig tud mindenki itt lenni. Csak jobb, ha mégis :D

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.