Ugrás a kommentre

Kantin


Coce_Plant

Ajánlott hozzászólás

Phobos, én is így jártam csütörtökön a filmes kvízzel :P A közepén még nyugodtan csatlakozhattál volna :P

 

Jó kis kérdések voltak, és nevetni fogtok, volt olyan kérdés, amire a jó választ megnéztem a könyvben :D Szerencsére jó helyeken lapoztam :P

 

Köszi a kvízt, jó volt :D Minden résztvevőnek gratula :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Yep, jó kis kvíz volt, egy kérdésre már fejből is tudtam a választ (igaz, ehhez kellett az, hogy sokszor végigjátszottam a Shadows of the Empire játékot, és abból emlékeztem a válaszra :P ). Köszi Gyoka :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szép és jó hangulatú kvíz volt. Gratulálok Karrde -nak, aki lassan nagy-bajnok lesz! Majd elfenekellek már. :D Szép volt Gyoka a kérdéssorod is!

 

Jövő héten jön a meglepi kvízem!

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gratula Karrde, szép volt és EU-ban tényleg verhetetlen vagy :P

Köszi szépen :D

Jó lenne, ha így lenne, de csak pár téren tudok ezt-azt fejből :P Hol vannak a játékok no meg képregények és a többiek :D Azokból semmit sem tudok :P

A Birodalom árnyait átlapoztam ma, de a kérdések kissé neccesek voltak belőle :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szép és jó hangulatú kvíz volt. Gratulálok Karrde -nak, aki lassan nagy-bajnok lesz! Majd elfenekellek már. :P Szép volt Gyoka a kérdéssorod is!

 

Jövő héten jön a meglepi kvízem!

Na, arra kíváncsi leszek. :D Csak el ne felejtsem! (Hova tettem már megint a Cavingtont?... :D )

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Phobos, köszi neked is :D

Erősebb és gyorsabb vagyok. :D

 

A meglepi kvíz annyira meglepi lesz, hogy majd az első kérdés után talán lesz fogalmatok mi is a fő téma. :P Vagy nem. :P

Jah... csak a közelembe kéne érned :P

Reméljük, rájövünk időben, és lesz némi esélyünk :D Vagy nem :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Erősebb és gyorsabb vagyok. :D

 

A meglepi kvíz annyira meglepi lesz, hogy majd az első kérdés után talán lesz fogalmatok mi is a fő téma. :D Vagy nem. :P

Nekem van egy tippem... Majd utána elmondom, bejött-e. :P (Ha igazam van, akkor jó buli lesz, mert a Jedi Rend talijain már elsütöttük Lara is és én is, és jól sikerült. :D )

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért ez egy elég különleges kvíz volt részben olyan sztorikkal, melyeket többször olvastam :D

Bezzeg ha filmes van :D Lassú vagyok így is, úgy is és még a kis apró részletek se mennek sokszor :P De azért majd ott is igyekszem :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.