Ugrás a kommentre

Aranyfénykard I.


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Én szégyellem megam de csak át futodtam a részeket elődte. :(:D Kevés volt rá az időm.Most sem lenne rá túl sok. :D De ez nem befolyásolt abban,hogy a nekem legjobban a szimpatikusabbakat jelüljem meg. :D De mint sok ambernél időnként nekem is változnak ezek. :) Egy év mulva lehet,hogy nem aszt fogom tartani a legjobb bolygónak hanem mást.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem sok.Mert minden embernek változnak a véleményei idővel.Nagyon régen nekem még C3-po volt a kedvencem majd jött Artoo majd végére Obi.De most igazából nincs.De szorosan fűződöm a jedikhez így.Plo Koon vagy Kit Fisto.És ne feledkezzunk meg a leány részéről sem.Nálam Aayla Secura vezeti a mezőnyt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

"Lehetne évente újra szavazni, bár nemtom ennek mennyi értelme lenne. "

 

Szerintem nincs értelme, nálam legalábbis nemigen. :(

Egy-két kategóriában előfordul, hogy változik a sorrend a hangulatomtól függően, de ez nem évenként zajlik, hanem véletlenszerű időpontokban. A lényeges dolgokban viszont nem szoktam variálni, ezért évről évre nem lenne értelme jelölteket adnom. Max. egyszer az AT-AT-re szavaznék, egyszer meg az AT-ST-re... :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy-két kategóriában előfordul, hogy változik a sorrend a hangulatomtól függően, de ez nem évenként zajlik, hanem véletlenszerű időpontokban. A lényeges dolgokban viszont nem szoktam variálni, ezért évről évre nem lenne értelme jelölteket adnom.

Nálam is így van :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor lenne értelme, ha új kategóriákat találnánk ki.

Gondoltam már erre is, de ezzel meg az lenne a baj, hogy egy idő után tök lényegtelen kategóriákra forgácsolódhatna szét minden.

 

"A gunga sereg élharcosa"

"A legszimpatikusabb geonosisi"

"Kedvenc klónkatonám (nem tiszt)"

"A legjobb, fél pillanatra feltűnő lény"

"Kedvenc böfögésem"

"Kiváló Evok"

:(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gondoltam már erre is, de ezzel meg az lenne a baj, hogy egy idő után tök lényegtelen kategóriákra forgácsolódhatna szét minden.

 

"A gunga sereg élharcosa"

"A legszimpatikusabb geonosisi"

"Kedvenc klónkatonám (nem tiszt)"

"A legjobb, fél pillanatra feltűnő lény"

"Kedvenc böfögésem"

"Kiváló Evok"

:D

Hát ez király :):D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Híííí! Holnapután eredményhirdetés?

Még nem. Forceuser listáját elküldte ugyan, de javításra szorul. Szisz pedig el sem küldte még. :peace: Ezeket mindenképpen megvárom. Eredmény valamikor májusban várható. :yeah:

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem is jó ez az apránként, de ne félóránként, hanem mondjuk tíz percenként.

 

És mondjuk ez csak egy ötlet, de Ody, mit szólnál hozzá, ha Privátban elküldenéd egy-egy aktív fórumozónak egy-egy kategória nyertesét, és azt ő hírdetné ki, ha rákerülne a sor? Tehát van ugyebár 19 (ha jól emlékszem) különféle díj, egyet kapna Krande, egyet Bomarr, egyet MissKarrde, egyet Dzséjt, egyet Obi1, esetleg én is egyet, meg még aki éppen vállalná? És akkor maradna nálad is pár, meg a többiek is bemutathatnának egyet-egyet. Vagy nem jó ötlet?

 

Donát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.