Ugrás a kommentre

Aranyfénykard I.


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Nagyon jó kis lista :lol:

Egy valami ütötte meg a szemem, hogy Dookus fénykardpárbaj nincs, de hát ez van :lol:

A listámat csak akkor küldöm, ha megnéztem előtte a hat filmet.

Hát én is, viszont nekem a zenéket is meg kéne hallgatni, főleg az 5.-6.-at mert így totál nem tudom a zenét sorrendbe rakni...

 

Meddig lehet küldeni Ody? Tudsz ebben a zene dologban segíteni?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát én is, viszont nekem a zenéket is meg kéne hallgatni, főleg az 5.-6.-at mert így totál nem tudom a zenét sorrendbe rakni...

Azokkal a kategóriákkal nincs bajom, a zenék sorrendjét most is tudom :) Ennek ellenére lesz zenehallgatás, megerősítés miatt, és csak a hallgatás kedvéért is :lol:

 

Párbajok terén is nagyon erős az epIII :D Hiába, no, majdnem annyi van benne, mint a többi öt részben összesen :lol:

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ody, nem bánod, ha csatolt file-ként küldöm? Mert Wordben szerkesztettem meg az esztétika kedvéért :D

 

Donát.

:D:D Akkor én meg QuarkExpressben, ha már esztétika :P , csak azt nem tudja megnyitni, kinyomtatom...kár hogy meghalt a gépem, itt legfeljebb AutoCadben tudom vagy Photoshopban megcsinálni :D .

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem úgy is jó, csupán az a lényeg, hogy minél egyszerűbb legyen. :D

Egyszerű lesz, csak a freemail szövegizéjét utálom. Így legalább szépen lehet variálni a dőlt vastag, normál betűket, csak ennyi. Nem sokára kész lesz.

 

 

Donát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

ugye az enyém is átért?

Igen átért, köszi.

 

Tegye fel a kezét, aki kapott a sagaforumtól levelet, amiben a szavazásról írok. :D

 

Egyébként pedig felőlem galambpostán is küldhetitek a szavazatokat, csak küldjétek! Ez a lényeg. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tegye fel a kezét, aki kapott a sagaforumtól levelet, amiben a szavazásról írok. :D

:D Én kaptam, jelentkezem.

Nem fogom elsietni, azt előre megmondom, és fogalmam sincs, miféle formátumban írom, de a legvalószínűbb, hogy a kapott e-mailre válaszolok, és ott sorrendbe rakom pontokkal ellátva.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én nem kaptam e-mault :D

Az az email címed él még, amivel regisztráltál? MErt sztem oda küldte ki a rendszer.

 

Egyébként a legtöbb tagnak nem tette közzé email címét. Aki tud segíthetne ezek megfejtésében, ugyanis csak akkor van értelme szavazni, ha minél többen részt vesznek benne. Ha megnézitek a taglistát, alig 5-6 embernek publikus a címe. :D Szal' HELP!!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gondolom, a végén.

Én nem rágódom rajta, filmnézés jön előbb, utána a jön a rágódás. Vagyis még nem az elkövetkező napok egyikében küldöm be, hanem később. Elvégre van még rá időm :fuckoff:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.