Ugrás a kommentre

Aranyfénykard I.


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Nagyon jó ötlet ez az Aranyfénykard! :P

 

Szerintem lehetne "legjobb forgatókönyv" kategória, mert elég nagy különbségek vannak az egyes epizódok forgatókönyvei/írói között.

 

És szerintem maradjon minden ebben a topikban. Majd csinálunk esetleg egy szavazólap-sablont, és mindenki annak az idézésével (a nem kívánt dolgok törlésével) szavazhat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Legjobb forgatókönyv szerintem is lehetne.

 

Szerintem ha majd szavazunk, akkor "titkos" szavazás kéne, mert ha ide mindenki beírja, akkor össze tudja adogatni a szavazatokat. Az úgy kevésbé izgalmas, mintha csak a győztes van meg, és a szavazatszámot csak később tudjuk meg.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez a Fan cucc nem kell bele.

 

Eddig akkor:

 

legjobb epizód

legjobb férfi főszereplő

legjobb férfi mellékszereplő

legjobb női szereplő

legjobb animált karakter

legjobb zene

legjobb zenei téma

legjobb bolygó

legjobb fénykardpárbaj

legjobb felszíni csata

legjobb űrcsata

legjobb idegen lény

legjobb jelenet

legjobb forgatókönyv

legjobb jellmez

legjobb maszk

kedvenc űrjármű

kedvenc felszíni jármű

 

 

Mit szóltok?

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tisztelem a munkájukat, de ez inkább a filmekről szól. Szerintem nem kell belekeverni mást. És kétlem, hogy sokan ismernék a rajongói munkákat. Én speciel csak SimonZ képeivel találkoztam. Szal' maradjon ki én azt mondom.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Obi1.: Azért, mert most a filmekről van szó. Azzal együtt, hogy minden tiszteletem az alkotóké, szerintem érthetően nem osztunk ki "legjobb animált karakter a Clone warsban" díjat, vagy "legjobb EU könyv" díjat, stb, mert most csak a filmekről van szó. A képeket meg az írásokat egyébként is nehéz lenne összehasonlítani

 

Donát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Obi1.: Azért, mert most a filmekről van szó. Azzal együtt, hogy minden tiszteletem az alkotóké, szerintem érthetően nem osztunk ki "legjobb animált karakter a Clone warsban" díjat, vagy "legjobb EU könyv" díjat, stb, mert most csak a filmekről van szó. A képeket meg az írásokat egyébként is nehéz lenne összehasonlítani

 

Donát.

A Nobel díjnál is eldöntik hogy melyik a jobb feltaláló, aki a kenyérpirítót találta fel vagy a kempingbicajt.Mégis teljesen más kategória.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem jó.

 

Fan és EU cucc szerintem már csak azért sem kell, mert nagyon-nagyon-nagyon sok rétegük és formályuk létezik, és ezekből csak random mód leválogatni igazságtalan lenne. Maradjunk csak a filmeknél.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lehetne még olyan, hogy legjobb nem humanoid karakter. Olyanok, akik nem cg, nem látaszik a színész, mondjuk az összes karakter akinek nincs szövege. De nem szörny, bár az idegen lény nem feltétlenül csak a szörnyeket tartalmazhatja.

 

Még adnék egy díjat a zenének is, ilyen címmel, hogy: Legemlékezetesebb(vagy legjobb) dallam(itt a legjobb témák versenyeznének).

 

És ha ezeket elfogadjuk, akkor még valamit ki lehetne találni, és akkor pont 20 díjunk van :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mennyi jelölt legyen kategóriánként, és mennyi jelölt-jelöltet írjunk majd? :P

Szerintem maradjunk mindenhol öt jelöltnél, kivéve, ahol mind a hat film benne van a kalapban, ott nem kell jelölt állítás.

 

ÉS mindenki öt jelöltet írhasson, és, akik a legtöbb jelölést kapják, az benne van az öt jelöltben.

Szerkesztve: - lokatelli
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

lokatelli: kibővítettem a legjobb zenei témával. :) A többi felvetésedre pedig megfelel az idegen lény jelölés.

 

krande: na ez nem is rossz. Filmenként egy jelölt állítás, de sorrendben. A végén maradjon négy jelölt, a legkevesebb szavatot összeszedő cuccokat értelemszerűen nem jelöljük. Érthető kb. mire gondolok? :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

lokatelli: kibővítettem a legjobb zenei témával. :) A többi felvetésedre pedig megfelel az idegen lény jelölés.

Értem. Mikor majd jelölünk az ilyen félreértések elkerülése végett ezeket, majd fejtsük ki.

 

Azt, hogy filmenként kategóriánként egy jelölés nem értek egyet, mert az én zenei téma jelöltjeim nem biztos, hogy megfelelnek ennek a kitételnek.

Szerintem ne legyen ilyen megszorítás, aki olyan elfogult, azt összes jelölési lehetőségét használja el egy kategórián belül egy filmre. Úgyis csak akkor lesz jelölt, ha még más is úgy gondolja.

Szerkesztve: - lokatelli
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Végülis igaz! Mindenki olyan jelöltet állít, amilyet akar. Egyébként arra gondolta, hogy ha összeáll a jelölt lista, akkor kiküldöm emailben az összes regisztrált fórum tagnak. A visszaküldött szavazatokat összesítem, és majd beírom. Így megmarad a meglepetés nektek. Majd lehet találgatni ki nyer. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na akkor most hogy vannak a kategóriák?

Kérek minden idelátogató fórumozót, hogy írja be ide az alábbi kategóriákban kiket jelöl. Maximum hat jelöltet lehessen írni sztem.

 

legjobb epizód

legjobb férfi főszereplő

legjobb férfi mellékszereplő

legjobb női szereplő

legjobb animált karakter

legjobb zene

legjobb zenei téma

legjobb bolygó

legjobb fénykardpárbaj

legjobb felszíni csata

legjobb űrcsata

legjobb idegen lény

legjobb jelenet

legjobb forgatókönyv

legjobb jellmez

legjobb maszk

kedvenc űrjármű

kedvenc felszíni jármű

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

legjobb epizód:SW Saga

legjobb férfi főszereplő:Hayden, Ewan, Ian, Harrison, Liam, Mark

legjobb férfi mellékszereplő:Christopher Lee, Ray Park, Samuel L. Jackson, Jimmy Smits, Kenny Baker, Anthony Daniels

legjobb női szereplő:Natalie Portman, Carrie Fisher, Mon Mothma alakítói, Keira Knightley, Amy Allen

legjobb animált karakter:Grievous, Watto, Yoda(EpII-III), Dexter, Klónok, Droidok

legjobb zene:SW Saga

legjobb zenei téma:Imperial March, Duel Of the Fates, Across The Stars, Battle Of the Heroes, Star Wars theme, Force theme

legjobb bolygó:Kamino, Coruscant, Naboo, Dagobah, Endor, Tatooine

legjobb fénykardpárbaj:Obi vs. Ani(epIII), QuiGon-Obi-Wan vs. Maul, Luke vs. Vader(EpVI), Yoda vs. Sidious, Luke vs. Vader(EpV), Dooku vs. Ani-Obi

legjobb felszíni csata:Endor, Geonosis, Hoth, Naboo, Kashyyyk, Kamino(Ha Jango-Obi párbajt lehet annak nevezni)

legjobb űrcsata:SW Saga csatái

legjobb idegen lény:Yoda, Chewbacca, Watto, Kaminoiak, Ewokok, Jabba

legjobb jelenet:EpIII záró jelenetek, Obi vs. Ani, "I Am Your Father!", Jedi Order 66, Vader turn to the light side, Vader turn to the dark side

legjobb forgatókönyv:SW Saga

legjobb jellmez:Jedi tunikák, Amidala ruhái, Jango/Boba jelmez, Sith csuklyás ruha, Leia kalácshajas öltözéke, és persze a Vader jelmez

legjobb maszk:Sidious ocsmány pofázata, Anakin égetten, Tion Medon, Maul, Yoda báb, Nute Gunray

kedvenc űrjármű:Tie-fighter, Jedi Starfighter(EpIII), Csillagromboló, Tantive IV, Millennium Falcon, X-Wing

kedvenc felszíni jármű:AT-AT, AT-ST, Anakin Pod Racerje, Republic Attack Gunship, Imperial speeder bike, Wookiee flying catamaran

 

Egyszer módosítottam rajta mert nem jutott eszembe több női szereplő.

Szerkesztve: - Obi1
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.