Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Le ne szedd! Még te mondtad nekem, hogy az egy fake, és végülis igazad lett.
Nem szedtem le, mert utána rájöttem, hogy hülyeséget csinálok. :D

 

A jó öreg C_P nem hagyott minket cserben. De elrontották az estémet... :D :D
Köszönöm istenem!!!! Akarom mondani kolmilan. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Basszus, ez a rész brutális! Csak bele akartam nézni, de annyira magával ragadott, hogy végignéztem. Eddig még egy epizóddal sem voltam így. Majd ha megnéztem felirattal is, akkor majd megírom az értékelést. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megás link

Spoiler:

Szerk.: Nagyon sz*r minőség. :S

Nem érdekes az a lényeg, hogy egyáltalán van!

 

 

Basszus, ez a rész brutális! Csak bele akartam nézni, de annyira magával ragadott, hogy végignéztem. Eddig még egy epizóddal sem voltam így. Majd ha megnéztem felirattal is, akkor majd megírom az értékelést. :D
Ne csigázz már. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A legjobb és a sorozat címéhez a leghűbb The Clone Wars epizódot prezentálták a Lucasfilmesek. Ez nálam magasan a legjobb, mind közül, beleértve a mozifilmet. A csata benne talán még az első geonosisi csatát is überelheti, de ha azt nem is, hát mindenképpen oda állhatna bármelyik mozifilm összetűzése mellé. Egy szó mint száz: hűűűűűűazanyjááááátamindenitvaaaaóóóóóó!!!!!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megnéztem én is, de nagyon ratyi a minősége. A szebb korokat is megélt VHS kópiákra emlékeztet, melyet vagy ezerszer lejátszottak. Brutálisan jó rész, a többit majd felirat után.
Én mindig kiírom CD -re és TV-n illetve házimozin nézem. Nem is hinnéd micsoda különbség van minőségben.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én mindig kiírom CD -re és TV-n illetve házimozin nézem. Nem is hinnéd micsoda különbség van minőségben.
Ennél szerintem semilyen, mert a számítógép feldolgóegysége komolyabb mint bármely tv-jé. De még azon se múlhat, ha egész egyszerűen sz*r a kódolás.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ennél szerintem semilyen, mert a számítógép feldolgóegysége komolyabb mint bármely tv-jé. De még azon se múlhat, ha egész egyszerűen sz*r a kódolás.
Pedig nálam sokkal jobb a kép TV-n mint a monitoron. Tapasztalat. Egy crt-t sose fog legyőzni egy gyengébb minőségű lcd monitor.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.